Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości G&P

Świat, 25.04.2012, h. 22:49, dodał: Promant
14

Firma G&P włączyła do oferty dwie kolejne repliki z rodziny M4: PTS203 16" na licencji Magpul PTS oraz Fire Pig 10"



Firma G&P powiększyła asortyment o dwie repliki AEG z rodziny M4: PTS203 16" oraz Fire Pig 10"

 

 

 

 

aeg045.jpg

 aeg044.jpg

 

 

 

Karabin PTS203 16", na licencji Magpul PTS, z granatnikiem M203 - oferowany jest w wersji dwubarwnej, z elementami w kolorze dark earth. W komplecie magazynek o pojemności 120BB. 

Długość repliki: 840mm / 920mm. Waga: 3760g. Materiał: metal i ABS. Lufa o długości 16". Gearbox z łożyskowaniem 8mm. Silnik: G&P M120 Hi-Speed. Zalecany akumulator: 7.2V. 

Replika posiada części marki MagpulM4 Magpul Metal Body, chwyt przedni dark earth, PTS PMAG, celownik typu MBUS, chwyt PTS MOE oraz kolbę CTR. Replikę wyposażono w stalowy celownik do granatnika M203.

 

 

 

 

aeg045a.jpg

aeg045b.jpg

aeg045c.jpg

aeg045d.jpg

aeg045e.jpg

 

 

 

Replika Fire Pig 10" posiada magazynek o pojemności 130BB, korpus Vltor, front Noveske 10" RAS, urządzenie wylotowe Noveske, celownik Troy oraz chwyt TD M16.

Długość repliki: 710mm / 795mm. Waga: 2760g. Materiał: metal i ABS. Lufa o długości 10.5". Gearbox z łożyskowaniem 8mm. Silnik: G&P M120 Hi-Speed. Zalecany akumulator: 7.2V. 



 

 

aeg044a.jpg

aeg044b.jpg

aeg044c.jpg

aeg044d.jpg

aeg044e.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Vilreen 25.04.2012, h. 23:19 Vilreen
Urządzenie wylotowe brzmi dziwnie :) A Fire Pig całkiem mi się podoba, choć magazynek pewnie bym zmienił.
nie mów, że pierwszy raz słyszysz o firmie Noveske ... ?
old 25.04.2012, h. 23:45 old
A co ma sformułowanie "urządzenie wylotowe brzmi dziwnie...", do słyszenia lub nie o firmie Noveske ? ;)
koho 26.04.2012, h. 10:45 koho
Określenie "urządzenie wylotowe" (muzzle device) używane jest tak samo często jak tłumik płomienia (w angielskim "błysku"), i zastępczo. Czasem także zastępczo dla muzzle brake (hamulec wylotowy) lub amplifier ( który wzmacnia dźwiek).W przypadku airsoftowych "tlumików płomienia" typu Noveske używa się go bardzo często, bo zwykle mają wewnętrzną konstrukcję w formie tuby czyli są amplifier'ami.
Promant 26.04.2012, h. 11:00 Promant
a to ma że ile razy oglądasz tłumiki płomienia Noveske zawsze jest uzyte określenie "urządzenie wylotowe ", dla mnie to swtwierdzenie zabrzmiało mniej więcej tak jak legendarne pytanie " jaka snajperke do 500 zł " ;]

Promant, thx za inf, rozwiałeś jedną z moich wątpliwości ;)
old 26.04.2012, h. 17:14 old
_Andrew_ 26.04.2012, h. 10:36 _Andrew_
Bez granatnika bym kochał.
_BuLa_ 26.04.2012, h. 11:38 _BuLa_
co to za magazynek w Fire Pigu, bo za bardzo nie kojarzę?
mag troya, ale zajefanie ze mid cap, bo na razie tylko madbull wypuscil hi-capy
kosteQ86 26.04.2012, h. 12:13 kosteQ86
Karczu 26.04.2012, h. 16:55 Karczu
Na zdjęciu 5.- czym jest ta ,,nadlewka" w kształcie litery L? Wygląda jak osłona zwalniacza magazynka, ale przecież tam tego nie ma :D
myślę że oprócz estetyki żadnej funkcji to nie pełni :)
old 26.04.2012, h. 17:16 old
Mr MegaMan 26.04.2012, h. 20:05 Mr MegaMan
Jak dla mnie magpul+m203=ochyda...
Do pewnego stopnia się zgodzę (front nieciekawy), ale z jednym wyjątkiem: ohyda.
Promant 26.04.2012, h. 22:17 Promant
SgtSmigiel 07.05.2012, h. 08:26 SgtSmigiel
Zakochałem się w tym czarnym ;) Ale jak wyobraże sobie cene tego cudeńka, jest do tego na licencji Magpula, to jednak za wysokie progi. Jednak narazie M4 KWA mi starczy :)