Daj cynk
Reklama

Aktualności

Socom Gear: Noveske N4

Aktualności, 15.11.2008, h. 12:33, dodał: Promant
25

Wkrótce na rynku replik airsoftowych pojawi się kolejna przedstawicielka gazowych replik z rodziny M4. Firma Socom Gear podała szczegóły na temat, zapowiadanej wcześniej, repliki ASG GBB Noveske N4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiedziana ostatnio przez firmę Socom Gear replika Noveske N4 ma mieć napęd gazowy. Jest to kolejny licencjonowany produkt włączony do oferty Socom Gear. Co ciekawe: replika nie ma być dostępna na rynku USA. Termin premiery rynkowej taiwańskiej Noveske N4 określono na grudzień 2008. Przewidywana cena detaliczna: 400USD.

 

 

Replika typu hardkick, posiada metalowy korpus, oryginalne oznaczenia Noveske N4 [stamping] oraz funkcjonujący bolt catch. W komplecie magazynek o pojemności 30BB.

 

 

 

Front RAS Noveske, przyrządy celownicze flip up oraz optyka - dostępne w opcji. Replika znajduje się na etapie przygotowania dystrybucji. 5000 sztuk in stock. Wkrótce na stronie producenta mają być udostępnione zdjęcia detali.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

socomgear.com/">www.socomgear.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Bojeq 15.11.2008, h. 12:34 Bojeq
ładneeeeee
morbus 15.11.2008, h. 12:37 morbus
Do czego to jest bardziej podobne do Inokatsu czy do WE - mam na myśli konstrukcję.
AnR 15.11.2008, h. 12:44 AnR
Kolejna Emka! Pierwszy! ;D
hary934 15.11.2008, h. 12:51 hary934
AEG'i odchądzą do lamusa, czas na emki GBB
fulko 15.11.2008, h. 12:58 fulko
Czy oznaczenia "stamping" to tyle co oznaczenia wybite?
Prezes_____ 15.11.2008, h. 13:24 Prezes_____
Hary, nie wiem czy odchodzą do lamusa, wyjdzie w praniu co lepsze
NikonCZWA 15.11.2008, h. 13:33 NikonCZWA
Wątpię żeby te GBB przeskoczyły AEGi, najpierw musiałyby magazynki do nich trochę potanieć a poza tym sezon w Polsce trwa cały rok i chyba nie tylko w Polsce, więc trochę mroziku i byłoby ciężko.
happy666 15.11.2008, h. 13:41 happy666
Kurcze, niby podobne, ale bardziej mi leży LWRC m6a1. Czym w opisie z obrazka jest ten FREE SOCOMGEAR noveske KX3? Czy to ich indywidualny mechanizm wewn. czy cu?
ocet 15.11.2008, h. 13:43 ocet
Ale paskuda... łeeeeeee
Kukiee 15.11.2008, h. 13:48 Kukiee
@NikonCZWA
Poczekaj, aż zrobią grzejniczki do gaziaków
Wtedy już temperatura nie będzie grała roli
happy666 15.11.2008, h. 14:09 happy666
Ale jakiś posiadacz m4 western arms na forum się wypowiadał, że testując go w 5 stopniach nie syfonował, a nawet nie było róźnicy w strzelaniu
Germ 15.11.2008, h. 14:45 Germ
Cudoooo...
happy666 - mógłbyś dać link do tego tematu? Wiem, "szukaj" nie gryzie.
zajaszcze 15.11.2008, h. 14:50 zajaszcze
ale cudo....
kamera 15.11.2008, h. 15:03 kamera
Az wstyd sie przyznac, tak wrzucalem na GBB, ale daje slowo, ze jak tylko ta replika pojawi sie pre-order na WGC, to odrazu ja zamawiam!
kydrys 15.11.2008, h. 15:31 kydrys
@fulko
tak, oznaczenia "stamping" to znaczy, że są one wybijane a nie np. namalowane
Jackall37 15.11.2008, h. 15:32 Jackall37
Jak na emkę piękna - nie dlatego, że ma risy, ale dlatego, że zwiększa realizm airsoftu - oby więcej takich sprzęciorów

Czekam na dzień (ojjj czyba nie tak odległy - w końcu rok temu nikt w Polsce gazowej emki nie miał), kiedy skończy się komuś mag w gazówce, a on krzyknie do najbliżej stojącego kolegi: "ejjj, ziomek - magazynek mi rzuć"

(najlepiej, jakby to chodziło o magazynek do AK )



JA CHCĘ GAZOWE AK !!!

cholerny dolar i cholerne giełdy - już dawno bym sobie z gazóweczką latał - a jakbym dołożył do tego body VFC, to by było już apogeum
happy666 15.11.2008, h. 15:34 happy666
@Germ

$3 przedostatni post mówi o m4 WA.
happy666 15.11.2008, h. 15:37 happy666
Jackall37, czyli czekasz na dzień gdy GBB nie będą mniejszością wśród arsenału:?:
Jackall37 15.11.2008, h. 15:53 Jackall37
dokładnie

trzeba też pamiętać, że im więcej gaziaków, tym mniej hicapów - może skończyły by się serie po 500 kulek
NikonCZWA 15.11.2008, h. 15:58 NikonCZWA
@Jackal37
A nie miał być AK GBB Tanio Koba? Na youtubie filmiki widziałem, ładnie to wyglądało.
Jackall37 15.11.2008, h. 16:00 Jackall37
ja osobiście wolę RA-Tech-u (GHK) kałaszka do body VFC przepakować

trochę to bliższa perspektywa, a na dodatek wykonalna, gdyż jest zbudowany na body BOYI
Ziomek08 15.11.2008, h. 16:57 Ziomek08
Dziwnie mi spust wygląda ;/ xD
scynek 15.11.2008, h. 18:23 scynek
Rzeczywiście, ten spust wygląda jakby był wciśnięty...
Jaber 15.11.2008, h. 21:43 Jaber
I dobrze wam wygląda na wciśnięty bo nie jest napięty kurek czyli do zdjęcia dali nieprzeładowaną replikę co też może sugerować selektor ognia w pozycji SEMI bo nieprzeładowanej emki nie da sie przełączyć w pozycję SAFE.
dexter125 15.11.2008, h. 21:55 dexter125
A ja chcę gazową pepeszę....