Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES DSR-1

Aktualności, 13.11.2008, h. 23:48, dodał: Promant
28

AATV: video review repliki karabinu snajperskiego bolt action DSR-1 firmy ARES.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika karabinu snajperskiego bolt action DSR-1 firmy ARES budzi sporo emocji i kontrowersji od momentu pojawienia się na rynku. Przez jednych uważana za najlepiej odwzorowany karabin wyborowy, przez innych krytykowana za odstępstwa od wyglądu ostrego pierwowzoru. Jak jest w istocie?

 

ares-dsr1.jpg" alt="" width="500" height="173" />

 

AATV zamieściło, w dniu dzisiejszym, swoje kolejne video review, tym razem dotyczące właśnie repliki DSR-1. Ciekawostkę stanowi forma filmu: bezpośrednie porównanie repliki z jej ostrym odpowiednikiem AMT DSR-1.

 

Źródło: 

www.aatv.at

Fotografia:

www.gunnerairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jurrrus 14.11.2008, h. 00:26 jurrrus
Miało być takie cudo, a to jakaś fuszera! Jeszcze za taką kasę.
Zielarz 14.11.2008, h. 00:31 Zielarz
Boże, mają taki "fajny" akcent, że ich w ogóle nie rozumiem :/
0L0 14.11.2008, h. 00:58 0L0
Usłyszałem ścieżkę dźwiękową... i wyłączyłem

Jak ktoś obejży to niech streści
Johann 14.11.2008, h. 01:07 Johann
Ivona już by lepiej to wyrecytowała....
Ukesu 14.11.2008, h. 01:08 Ukesu
Olo nie lubisz Requiem for a Dream ?
Przecież to teraz w prawie każdym filmiku na YT leci

Panowie oni są z Austrii, nie wymagajcie od nich doskonałej angielszczyzny, ja doskonale ich rozumiem .
AnR 14.11.2008, h. 01:20 AnR
Ja jakoś ich rozumiem. Nieuki. ;S
javelin 14.11.2008, h. 03:22 javelin
Zrozumiałem "your mom" - "Twoja Stara". O wszystko jasne
TechmaN 14.11.2008, h. 04:44 TechmaN
Tak w skrócie: nie polecają karabinku... na odległość 30 metrów celność 70%... w trakcie testów złamał sie bipod, wypadły piny z magazynka i okazało się, że układ jest nieszczelny i wycieka gaz... do tego karabinek nie był jeszcze w prawdziwej walce a już zaczełą zchodzić farba... jednym słowem SYF....
perlala 14.11.2008, h. 07:06 perlala
Zrobią Chińczyka i będzie tańszy i nie do zdarciaxD
hahaha
grecki 14.11.2008, h. 07:55 grecki
gość w kapeluszu mówi cały czas jakby chciał a nie mógł beknąć

replika ładnie wygląda... szkoda że taki syf
Sushi.50 14.11.2008, h. 11:50 Sushi.50
Miejmy nadzieję, że w MiniHecate i CheyTac poprawią te błędy...
RzezniQ 14.11.2008, h. 12:19 RzezniQ
Niezłe padło ta zabawka.
Shadow 14.11.2008, h. 15:12 Shadow
Ja tam ich rozumiem, robią według mnie dobre recenzje.
alchemik193 14.11.2008, h. 16:11 alchemik193
ja tam uwielbiam tych gości mają za***iste recenzje . A co do DSR hmm... jak dla mnie porażka
kotpolska 14.11.2008, h. 16:54 kotpolska
zawiodłem się... a liczyłem na tą replikę... myślałem że to będzie moja kolejna zabaweczka do kolekcji która będzie dosyć długo trwała i mocna... a to wszystko poszło w cholerę, film dobry chłopaki nagadali się akurat na te sprawy które są istotne:) Karabin od tak o sobie testowali a już nie przetrwał.. a co dopiero w walce... tragedia jednym słowem SYF!!! może kiedyś KJW albo jakaś inna firma co ma doświadczenie w produkcji gaziaków, podejmie może produkcji takiej repliki.
PS
Twoja Stara!! hehehe światowy txt:p
Ogryz 14.11.2008, h. 17:25 Ogryz
Eeeeenoooo....
lemonzawodowiec 14.11.2008, h. 17:36 lemonzawodowiec
Jacyś tacy smutni są.
Jackall37 14.11.2008, h. 17:57 Jackall37
Sprechen sie englisch ?


Wie ktoś jeszcze, gdzie podział się słynny polski gazowy Mosin ?
gadzinka 14.11.2008, h. 18:48 gadzinka
Ten filmik uświadomił mi że ta replika to wielki szit.
happy666 14.11.2008, h. 21:20 happy666
Się literówka wkradła. ATTV zamiast AATV, ale co tam, skoro tak kaleczą j.ang. to my możemy im przestawić nazwę
MaxXxi47 14.11.2008, h. 21:55 MaxXxi47
Airsoft Austria TeleVision
Więc niby dlaczego ATTV ?


A DSRka?
No cóż, z wielkiej chmury mały (ale gówniany) deszcz
Lochu 15.11.2008, h. 00:09 Lochu
Ładna replika chciałbym taką mieć xD
Prezes_____ 15.11.2008, h. 09:41 Prezes_____
Jak dla mnie troche za duże
Charlie 15.11.2008, h. 11:16 Charlie
O kurde. Tyle dymu o to a tu taki shit im wyszedł... Szkoda, że nie postrzelali z tej ostrej wersji xD
Promant 15.11.2008, h. 12:03 Promant
Literówka się wkradła z pośpiechu. Czasem czytasz 3x własny tekst i nadal nie dostrzegasz błędu.
Kmieciu4eveR 15.11.2008, h. 12:41 Kmieciu4eveR
Prawdziwe DSR-1 kosztuje ok $10 000. Replika $700. Jeżeli ktoś chce powiesić na ścianę, to się opłaca.
happy666 15.11.2008, h. 13:36 happy666
MaxXxi47, chodziło mi, że jest ATTV, a powinno być AATV, troche nie jasno się wyraźiłem
knypek3 16.11.2008, h. 15:58 knypek3
ogólnie karabin super- bardzo mi się spodobał (1 raz go widziałem) - ale replika wykonanie faktyczie do D.
bipod jakis zal , wylatujący gaz... ogólnie szkoda ze nie jest na co2