Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konwersja GBB do Masady

Świat, 24.04.2012, h. 23:32, dodał: Promant
16

Sklep eHobby Asia włączył do oferty konwersję gas blow back, produkcji Beta Project, dedykowaną do replik karabinu Masada



W asortymencie sklepu eHobby Asia dostępna jest konwersja gas blow back, produkcji Beta Project, dedykowana do replik AEG Magpul karabinu Masada ACR/AKM

 

 

 

aa.jpg

 

 

 

Konwersja dostępna jest w kolorze czarnym oraz dark earth. Cena: 235USD. 

 

 

 

 

1a.jpg

1b.jpg

 

 

 

 

Konstrukcja full metal. W komplecie znajdują się: zespół lufy, dolny korpus, zestaw systemu HU oraz zestaw zamka z rączką przeładowania. 

 

 

 

 

 2a.jpg

2b.jpg

 

3a.jpg

3b.jpg

 

4a.jpg

4b.jpg

 

5a.jpg

5b.jpg

 

6.jpg

 7.jpg

 

 

 

 

 

 

Źródło:

ehobbyasia.com/">www.shop.ehobbyasia.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
1beduin 24.04.2012, h. 23:52 1beduin
Szkoda tylko, że konwersja, trzeba by zakupić Masadę.
Może z czasem stworzą cala replikę?
Lee 25.04.2012, h. 00:13 Lee
Ciekawe jak ten polimer/plastik z AEG-a będzie sobie radził z blow backiem. Żeby znów nie pękały fragmenty korpusu jak to było przy niektórych replikach.
Możesz sprecyzować? W SCARach od WE pękają mocowania kolby, z metalu. JG i AGM pęka wszystko, bo to chinole.
Pritcher 25.04.2012, h. 01:47 Pritcher
No właśnie o to mi chodzi. Ciekaw jestem czy zrobili porządne body, czy troszkę przyoszczędzili, bo miał to być AEG. Takie luźne pytanie, bo nie miałem tego w łapach.
Lee 25.04.2012, h. 02:32 Lee
Z tego co słyszałem Masada od A&K jest strasznie delikatna, ale ta konwersja raczej nei będzie do niej pasowała.
tytanowy88 25.04.2012, h. 11:35 tytanowy88
Polimer radzi sobie "z blow-backiem" w broni ostrej, więc tutaj też powinien dać radę. ;-)
Mati13k 25.04.2012, h. 17:06 Mati13k
Metal też sobie radzi w broni ostrej od wieków, a pistolet na green gazie potrafi go rozłupać. O czym to świadczy?
To samo z polimerami. Polimer poimerowi nie jest równy. Dlatego pozostaje jednym z ulubionych słówek speców od marketingu którzy bazują na wykorzystywaniu wieloznaczności i potocznego rozumienia (i braku zrozumienia) słów "polimer", "włókno szklane/węglowe" etc.
Lee 25.04.2012, h. 20:00 Lee
Hornet 25.04.2012, h. 03:32 Hornet
Fajne, zimą mam AEGa a latem fik i mam GBB :)
To jest system WE czy WA ?
Na Shot Show 2012 mówili że WA
kabel123 25.04.2012, h. 07:40 kabel123
Do magów WA.
Promant 25.04.2012, h. 10:17 Promant
shortee 25.04.2012, h. 06:02 shortee
Metal metalowi nie równy, po za tym owy "plastik" (btw: okerślenie to odnosi się do materiału wybuchowego a nie materiału inżynierskiego), to obecnie kompozyt o osonowie polimerowej który może mieć lepsze własnści mechaniczne od popularnego materiału w ASG jakim jest odlewany stop ZnAl.
kabel123 25.04.2012, h. 07:37 kabel123
Jak dla mnie bomba :D Nic tylko zbierać kasę na konwersję teraz
ZeeMike 25.04.2012, h. 10:16 ZeeMike
Zaraz, zaraz. To jest ta oficjalna konwersja, wspomniana na Shot Show? Beta Project, really? Wątpię, żeby ten kompozyt lowera dorównywał oryginałowi. Mam teraz Masadę PTS w ręku i jakoś niedoszlifowań nie widzę, a na zdjęciach co innego... Mam nadzieję, że PTS wypuści własną wersję, nawet jeśli znów to zrobi dla nich ARES, bo tyle forsy za niepewny produkt - coś jest nie tak.
Według tego co podają, to jest pod egida PTS.
Promant 25.04.2012, h. 10:19 Promant
Pozostaje poczekać na recenzje. Masada PTS po jakimś czasie na rynku i gargantuicznym wątku na ArniesAirsoft jest w ogólnym rozlliczeniu wpadką i być może PTS nie chce się pakować ponownie w ARESa przy bardziej złożonym i wrażliwszym jakościowo projekcie...
ZeeMike 25.04.2012, h. 11:31 ZeeMike
Ja nie widzę jakiejś wielkiej różnicy w wykonaniu i podejżewam że jakościowo też się nie będzie różnił od oryginalnego.
kabel123 25.04.2012, h. 16:38 kabel123