Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść ciekawostek

Aktualności, 13.11.2008, h. 00:10, dodał: Promant
23

HAG: zdjęcia z produkcji ASG AEG PKM. Tanaka: S&W PC M357 M7P R8.357 Magnum. Pro Arms: RAS grenade launcher. Gunner Airsoft: nowe produkty. SpecShop: kontraktowa kamizelka taktyczna Grenade Carrier.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Heavy Airsoft Gear pokazano kilka fotografii z produkcji repliki PKM. Prezentują one niewiele elementów, w tym korpus.

 

 

 

 

W okresie problemów prawnych z systemem Casiopeia, RedWolf Airsoft proponuje coś z klasyki produktów firmy Tanaka: S&W PC M357 M7P R8.357 Magnum. Można powiedzieć: egzemplarz kolekcjonerski. Rewolwer gazowy z bębenkiem na 8 łusek. Wykonany z ciężkiego ABSu, oryginalne oznaczenia. Prędkość początkowa 170fps na słabszym gazie 134A. Cena: 173USD. 

 

 

Na stronie Cobra Airsoft można nabyć granatnik RAS Pro Arms. Wykonany z metalu. Długość: 156mm. Waga: 216g. Pasuje na szynę 20mm. Cena: 66USD. Granatnik najwyraźniej jest dokładną kopią produktu firmy Mad Bull.

 

 

Gunner Airsoft również włączył do swojej oferty, opisywaną ostatnio w newsie, upgrade'owaną wersję repliki Type 89, firmy Both Elephant China. Podana prędkość początkowa: 480fps na 0.2BB. Cena: 112USD.  

 

 

Na stronie sklepu można także nabyć montaż QD do kolimatora/lunetki Acog. Produkcja chińska. Cena: 20USD.

 

 

SpecShop włączył do swojej oferty kontraktową kamizelkę taktyczną Grenade Carrier, w camo woodland. W sumie 18 kieszeni na granaty 40mm oraz możliwość troczenia dodatkowego oporządzenia, a także przypięcia do pasa. Kieszenie zamykane na zatrzask. Pełna regulacja w pionie i w poziomie oraz szerokie paski na ramionach, również regulowane. Materiał: cordura, siatka nylonowa. Cena: 159PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.heavyasg.com

www.redwolfairsoft.com

www.cobraairsoft.com

www.gunnerairsoft.com

specshop.pl/">www.specshop.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cement 13.11.2008, h. 00:46 Cement
112 $ 480 Fps

x $ 10 Fps


112*10/480= x = 2,33 $ LOL

Masakra

Link jak by ktoś nie wierzył
$3
Gogin 13.11.2008, h. 07:24 Gogin
A cóżesz liczysz człeku ? Koszt jednego FPS'a ? :/
forester 13.11.2008, h. 07:47 forester
Czy ta ostatnia kamizelka to nie jest po prostu ILBV przypadkiem ?
grzesio93 13.11.2008, h. 08:14 grzesio93
omg co za armata ;o 480 fps stock ;<
Ciekawe ile wytrzymie ;p
Desmon 13.11.2008, h. 08:30 Desmon
Coraz silniejsze te chińczyki, zaraz pewnie dojdą do 600 fps'ów.
Cien 13.11.2008, h. 08:53 Cien
Grzesio93, czytaj ze zrozumieniem.
"Gunner Airsoft również włączył do swojej oferty, opisywaną ostatnio w newsie, upgrade'owaną wersję repliki Type 89, firmy Both Elephant China. Podana prędkość początkowa: 480fps na 0.2BB. Cena: 112USD."
Loner 13.11.2008, h. 10:37 Loner
Forester, nie bardzo, jak upchniesz do niej magazynki to ci pogratuluję.
Dzwonek 13.11.2008, h. 10:40 Dzwonek
forester - tak, to jest wersja pochodna LBVki, ale przeznaczona dla grenadiera.
GunneR2oo6 13.11.2008, h. 12:54 GunneR2oo6
Trochę niewiele zdjęć z produkcji tego PKM-a ;P
Codename666 13.11.2008, h. 13:09 Codename666
To już jest porządna "parasnajpa" 480fps! Jeszcze powinni na body wyryć, żeby na zawsze utkwiło w pamięci "używać rozważnie"
baczus 13.11.2008, h. 13:16 baczus
Ja mam nadzieje, że ta upgrade'owana wersja nie będzie w Polsce.
GunneR2oo6 13.11.2008, h. 14:19 GunneR2oo6
Zdziwisz się
tosiek87 13.11.2008, h. 14:57 tosiek87
Szkoda że PK seryjnie nie produkuję. Za tę cenę to mogę o km tylko pomarzyć. Ehh...
Darg 13.11.2008, h. 15:36 Darg
Ja pier..... 480fps w stocku - tych chińczyków totalnie porypało... czy oni mają jakieś chore kompleksy? nikt ich nie kontroluje? I to jeszcze za 112 USD
Już widzę co wszyscy zieloni "zieloni" będą kupować jak to wejdzie do polski a potem te serie artykułów o niebezpiecznych zabawkach...

Co jak co ale polscy dystrybutorzy powinni poczuć się odpowiedzialnie i tego nie sprowadzać
Bigos93 13.11.2008, h. 15:41 Bigos93
Przesadzili i to ostro. 480 fps to co najmniej o 100 za dużo.
GunneR2oo6 13.11.2008, h. 15:50 GunneR2oo6
Spoko ludziska.Chęć zysku będzie większa niż bezpieczeństwo
Prezes_____ 13.11.2008, h. 16:19 Prezes_____
ośmio strzałowy rewolwer? lol
Jackall37 13.11.2008, h. 16:36 Jackall37
480 FPS, no ładnie - to już by klubowe ograniczenia auto poważnie zahaczyło, chyba ktoś tutaj dąży do coraz tańszych FPSów - czekam, kiedy ktoś wiatrówkę Lidera za 120 zł przegwintuje i uzyska magiczne 1050 FPS (bo tyle ona mniej więcej ma).
Charlie 13.11.2008, h. 16:38 Charlie
Upgrade'owana wersja... W stocku jak w stocku. Ale i tak 480fps w takim szajsie za 112 USD to jest niezłe kino xD
Darg 13.11.2008, h. 16:40 Darg
$3

Czyżby proroctwo?


Co jak co, w małych społecznościach ASG, w teamach można ograniczyć FPSy i będzie git gorzej z "szarą strefą" co to kupuje co chce i lata z tym gdzie chce.
Promant 13.11.2008, h. 21:30 Promant
Biorąc pod uwagę jakość produktów BE, to te 480fps posypie się błyskawicznie.
wojtekk8 13.11.2008, h. 23:26 wojtekk8
@ Prezes_____
co Cie smieszy w osmio strzalowym rewolwerze?
Jakbys troche poczytal to bys wiedzial, ze rewolwery maja bebenki od 5 do 9 naboi - wszystko zalezy od kalibru miedzy innymi.
Szarak 13.11.2008, h. 23:28 Szarak
Haha, Darq spadłem z krzesła

A tak przy okazji SpecShopu: W końcu dali coś na prawdę oryginalnego a nie ciągle te MilTec itd.