Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w chińskich sklepach

Aktualności, 12.11.2008, h. 11:55, dodał: Promant
16

Ebaybanned: chińskie fronty RIS, oporządzenie i akcesoria. RSOV: gearbox'y i magazynki ASG AEG P90, wzmocniony gearbox V2 JG, A.C.M. molle platfrom. WGC: magazynki Magpul PTS oraz produkty LCT.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ebaybanned włącza do oferty kolejne fronty RIS, wykonane w technologii CNC, z aluminium do replik: G36K [65USD] oraz AK74U [45USD]. Front G36K pasuje do replik JG i ma być dostępny od 16 listopada. Front M83-U do AKSU ma być dostępny od 30 listopada. Ciekawostka: pośrednikom z Polski EB poleca skontaktować się, w kwestii dystrybucji tego produktu [oraz innych na stronie], z Gunfire.pl. Tak więc chyba już wiadomo co oznacza polska flaga na stronie sklepu i kto będzie rozprowadzał oficjalnie produkty EB w Polsce.

 

 

 

EB sprzedaje również Fighting Cat Frontset, cena: 50USD.

 

 

 

W cenie 26.50USD można nabyć chwyt QD, na RIS, w stylu LaRue

 

 

W nowej ofercie znalazło się również oporządzenie, wykonane z cordury, w kolorze zielonym [FG] lub CB. W cenie 104USD: Cordura LBT0292D style SEAL Chest RIG.

 

 

 

W cenie 79.50USD: Cordura Paraclete style Hard Armor Plate Carrier.

 

 

 

RSOV oferuje A.C.M. molle platfrom for CP armor replica, wersje kolorystyczne: multicam lub coyote brown. Cena:14USD.

 

 

 

Na stronie sklepu można nabyć chińskie GB P90 [do Echo1 E90] oraz zestawy magazynków low cap [po dwie sztuki]. Gearbox kosztuje 39.49USD, a magazynki 15USD.

 

 

 

Ciekawą propozycję stanowi gearbox wzmocniony V2 firmy Jing Gong. Przeznaczony do sprężyn M130 - M150. W zestawie silnik high power. Cena: 70USD.

 

 

 

 

WGC sprzedaje obecnie magazynki Magpul PTS o pojemności 50BB i 75BB, w box'ach po 10 sztuk. Wersje kolorystyczne: czarna, OD, dark earth oraz FG. Cena odpowiednio: 56.50USD i 60USD.

 

 

 

W ofercie WGC pojawiło się wiele nowych produktów firmy LCT przeznaczonych do replik AK. Zestawy chwytów i kolb z drewna oraz tworzywa, chwyty pistoletowe, fronty, nakładki rur gazowych, różnorodne części metalowe, korpusy itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.ebaybanned.com 

www.rsov.com 

www.wgcshop.com

www.lctairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cien 12.11.2008, h. 12:44 Cien
25 zł za mag do P90, koniec świata...
PvG 12.11.2008, h. 12:58 PvG
Ten gearbox v2 może być bardzo interesujący. Tani i bardzo mocny. Co prawda jeżeli chodzi o jakość/wytrzymałość to stawiam wielkie "?", ale w stosunku cena/jakość to bije wszystkie zestawy (swoją drogą ich cena też jest niebotyczna). Mam tylko nadzieję, że dzieciarnia się tym nie zainteresuje i nie będzie pakować jej do swojej Well MP5 coś co produkuje grubo ponad 400 fps (od wstrząsów plastikowe body popęka .

Mam M4 i gdybym miał wymienić GB to kupiłbym go. Nie strzelam nazbyt często więc powinien mi na długo straczyć.
Cheatmaster 12.11.2008, h. 13:21 Cheatmaster
Ciekawy ten GB do P90, może dałoby się pokombinować wreszcie z OC14
Codename666 12.11.2008, h. 14:16 Codename666
Tak sobie myślałem o RIS'ach do G36K(W Polsce tak mniej-więcej 300zł?) . Cena spoko, jeszcze CNC. tylko jak będzie wyglądała sprawa baterii? Za dużo miejsca to tam nie będzie.
bober7 12.11.2008, h. 14:33 bober7
nie wiesz po co są risy? kupujesz atrape lasera i tam ładujesz baterie:P
Jangi 12.11.2008, h. 14:46 Jangi
Cien - martwi Cię to?
Pies 12.11.2008, h. 14:57 Pies
Ciekaw jestem jaka będzie cena magów do p90 w polskich sklepach. Mam nadzieję, że będą podawać kulki tak dobrze jak TM'owskie. Pozostaje kwestia wykonania i materiałów użytych przez naszych skośnookich przyjaciół.
Codename666 12.11.2008, h. 15:36 Codename666
Ale atrapa lasera to kompletne dno! Nie założę czegoś takiego, już chyba zostanę przy zwykłym chwycie
Prezes_____ 12.11.2008, h. 15:42 Prezes_____
Nie sądziłem że tak wygląda gearbox do p90, dziwny troche.
I3ongo 12.11.2008, h. 15:45 I3ongo
Codename666 -> to kupujesz lipola i się znowu mieści.
exos911 12.11.2008, h. 16:01 exos911
No to teraz czeakmy, aż te chińskie magazynki do p90 zawitają do naszego kraju. Miejmy tylko nadzieję, że cena będzie tak samo niska jak za granicą.
thewojtz 12.11.2008, h. 17:10 thewojtz
mi się ten GB o dp90 kojarzy z tym elkowym tylko tamten od L85 jest dwudzielny i przedłużony...
co do GB JG przypomina mi ten, który mam w karabinku i który montują w tych naj naj nowszych JG* (no tylko nie ma mosfeta i silnik wygląda jak podróba systemy magnum plus ma zwykłe kable nie takie niskooporowe...)

Pozdrawiam Wojdatuz

*znane ludziom jako GFC (sprzedawany pod tą nazwą na gunfire)
GunneR2oo6 12.11.2008, h. 19:35 GunneR2oo6
Jeszcze trochę a zaczną robić metalowe body do G36
Fabex 12.11.2008, h. 20:15 Fabex
na tym rsov.com mozna zamowic magazynki do p90? Przyszla je do polski? a przesylka 2x wiecej pewnie.
Jackall37 13.11.2008, h. 16:27 Jackall37
Ciekawe, czy jeszcze do FAMAS'a ktoś się pokusi o GB, to by była dopiero rewolucja

Mnie się wydają ciekawe te części od LCT, tylko ten standard Inokatsu z setkami mikroskopijnych śrubek mnie jakoś nie przekonuje.

@Cheatmaster

OC14 najlepiej by wyszło z gazowego AK - z chwytem nie byłoby żadnego problemu
F4RR3LL 15.11.2008, h. 19:45 F4RR3LL
Kiedy będą dostępny te GB-xy?