Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kilka informacji

Aktualności, 11.11.2008, h. 21:52, dodał: Promant
10

Nowa oferta firmy G&P: DV Camera with Red Dot Sight Set. RSOV: ASG AEG 'Tercel' - Japanese Type 89. RedWolf Airsoft: test miniguna Echo1.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P włączyła do swojej oferty nowy produkt: DV Camera with Red Dot Sight Set. Zestaw zawiera kamerę HD DV Movie 1080i [10.0 Mega Pix, karta pamięci SD], kolimator Red Dot Military Type 30mm (GP121) oraz montaż QD do kamery, na szynę RIS. Montaż QD można będzie także zakupić oddzielnie.

 

 

 

 

W ofercie sklepu RSOV pojawiła się replika ASG AEG 'Tercel' - Japanese Type 89. Jest to wersja upgrade'owana, z mocniejszym silnikiem i sprężyną.

 

 

Posiada nastawy selektora ognia: safe, semi, auto oraz 3BB burst. W komplecie magazynek o pojemności 350BB oraz dwójnóg. Korpus metalowy. Grip, chwyt pistoletowy oraz kolba: gumowane.

 

 

 

 

Waga z akumulatorem: 3500g. Prędkość początkowa 420fps na 0.2BB. Cena: 114USD.  

 

 

 

 

RedWolf Airsoft zamieścił na swojej stronie ciekawy test repliki ASG minigun Echo1.

 

 

Test zawiera, oprócz opisu, sporo fotografii prezentujących szczegóły konstrukcji oraz elementy wewnętrzne repliki. 

redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/ReviewDetail?reviewID=206">http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/ReviewDetail?reviewID=206

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.gp-web.com

www.rsov.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dzwonek 11.11.2008, h. 21:58 Dzwonek
Czego to nie wymyślą, kamera na kolimatorze ?! Choć może to posłużyć za Corner-Shota, ten news na pewno się spodoba "reporterom" airsoftowym, co na taśme muszą sobie kamery kleić.

P.S. Jeszcze troche to i Minigun z blowbackiem wyjdzie ;P
Genneth 11.11.2008, h. 22:01 Genneth
Ciekawy ten Type 89... Ktoś wie jak z wytrzymałością tego?
Nomad 11.11.2008, h. 22:06 Nomad
Piękny ten Type 89, tylko co to za firma ten 'Tercel' oraz czy jest jakaś szansa żeby pojawił się w polskich sklepach?...
pidzejfat 11.11.2008, h. 22:20 pidzejfat
"Genneth
Ciekawy ten Type 89... Ktoś wie jak z wytrzymałością tego?"

Przecież news dopiero co wszedł więc kto niby odpowie Ci na twoje pytanie?
gryncek1 12.11.2008, h. 00:22 gryncek1
Burst w stoku? i to w chińczyku, fajne...
pogoda1988 12.11.2008, h. 01:42 pogoda1988
Dobra by była kamerka zakładana jak latarka u górników-na głowę, bo tą nakręcony filmik bedzie w 90% obrazem butów i podłoża...
A tak obraz pokazywałby to na co patrzył gracz... Mogłyby powstać ciekawe filmiki
Westie 12.11.2008, h. 01:47 Westie
Tercel to dawny Both Elephant, po prostu zmienili nazwę. Ten Type 89 nawet daje radę, jak pisał FarEast z Arnie's.
A z tego co widzę, Minigun jest kopią Toyteca, czyli będzie miał wielki akumulator i sterczący z boku magazynek.
Prezes_____ 12.11.2008, h. 07:57 Prezes_____
g&p troche przegjeło, powinni raczej dogadaćsię z jakąś firmąi zrobić kamerę rozmiarów latarki na karabin, to byłby coś.

Pozdrawiam,
Prezes
loopack 12.11.2008, h. 13:32 loopack
Na kij rozwiązanie z tą kamerą. Wystarczy sama kamera, a czerwoną plamkę można sobie dodać na montażu materiału.
Celowanie to no-problem, kamery mają siatkę i można punktować środkiem kadru.
CIN3K 12.11.2008, h. 15:40 CIN3K
Pogoda 1988 ma rację. Filmy nakręcone z kamery na hełmie lepiej wyglądają.