Daj cynk
Reklama

Aktualności

AEG Beryl w UK

Świat, 23.04.2012, h. 12:10, dodał: Promant
27

Replika AEG Beryl trafiła na rynek brytyjski. Włączył ją do swojego asortymentu sklep Action Hobbies.



Tytułem ciekawostki: replika AEG Beryl, wyprodukowana przez firmę ARES, trafiła właśnie na rynek brytyjski.

Włączył ją do swojego asortymentu sklep Action Hobbies. Czy Beryl podbije airsoftowy rynek Wielkiej Brytanii? Wątpliwe, ale zapewne będzie stanowił jakieś urozmaicenie.

Karabin można tam nabyć za jedyne 333.25 funtów szterlingów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.actionhobbies.co.uk

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Aju44 23.04.2012, h. 13:00 Aju44
Beryl wreszcie podbija świat :D
Dokładnie. Już widzę jak staje się hitem eksportowym naszego przemysłu zbrojeniowego...
Jacek GROT 23.04.2012, h. 13:11 Jacek GROT
Karol_K 23.04.2012, h. 13:12 Karol_K
Replika za połowe ceny ostrego, żle nie ma... Chińczycy raczej tego nie skopiują:)
Oby ....
wiktorszk 23.04.2012, h. 16:22 wiktorszk
qweas74 23.04.2012, h. 14:44 qweas74
Chciałbym zobaczyć w przyszłości recenzję Beryla na GIAirsoft albo na RedWolfie. To byłoby coś :)
KaziK 23.04.2012, h. 14:54 KaziK
Na wyspach podobno popularny jest wz.93 wiec może i Beryl do kompletu :) nie zdziwiłbym się..
Niechaj co piąty rodak weźmie bawełniaka na emigrację... Nie ma wyjścia, wz.93 musi i tam stać się popularny.
Jacek GROT 23.04.2012, h. 17:16 Jacek GROT
Evilmass 23.04.2012, h. 14:59 Evilmass
Co najwyżej nasi rodacy na wyspach mogli by się zakochać w BERYLU ale tak to zagranicą szumu nie zrobi.
grzesio93 23.04.2012, h. 16:14 grzesio93
Moim zdaniem i tak patrząc okiem nie polaka... to z tych "taktycznych" akaczy beryl moim zdaniem nie jest najgorszy :)
Kudlatov 23.04.2012, h. 17:04 Kudlatov
W tej wersji jest mało taktyczny, obawiam się ze inne narody spojrzą, stwierdzą, "o jakiś nowy kałasz z inną kolbą i chwytem" i przescrollują stronę dalej i tak to się skończy...
K4MP3R 23.04.2012, h. 17:21 K4MP3R
Cena w UK - 333,25 GBP = ~1720 PLN, cena w Polsce 1890 PLN...
Minimalne zarobki w UK= 1400 Funtów
KomaroV 10.06.2013, h. 10:54 KomaroV
Chaves 23.04.2012, h. 17:34 Chaves
Skoro cene mają 333,25 £ to birąc dzisiejszy kurs walut, czyli 5,16 zł za 1
£  to daje nam to w przeliczeniu 1719 zł, a w naszym kraju cena to 1890 żł... Czyli jednak można taniej.... ;/
heh ktoś mnie ubieg z podobnym komentarzem
Chaves 23.04.2012, h. 17:35 Chaves
Cło, Vat i inne opłaty :) Polska...
MyN3 24.04.2012, h. 09:32 MyN3
Tak tylko, że w UK minimalne wynagrodzenie to 1400F. Tam kosztuje 1/4 wypłatę. u nas cała jedną z kawałkiem
KomaroV 10.06.2013, h. 10:56 KomaroV
Tak tylko, że w UK minimalne wynagrodzenie to 1400F. Tam kosztuje 1/4 wypłatę. u nas cała jedną z kawałkiem
KomaroV 10.06.2013, h. 10:56 KomaroV
eMBeKa93 23.04.2012, h. 18:35 eMBeKa93
Gospodarka przesycona polakami to i nasz rynek zbrojeniowy zaczyna się tam rozwijać :D
KWIA_TEK 23.04.2012, h. 18:41 KWIA_TEK
Wysokiej klasy replika w cenie mizernej brytyjskiej tygodniówki... Tam dopiero można bawić się w ten sport bez ograniczeń :)
ravic 23.04.2012, h. 18:47 ravic
Na stronie cene już poprawili i jest 399Ł . Ale za to będzie można na ebayu spylać części od beryla :P .
huhro M 23.04.2012, h. 21:43 huhro M
Qweas74 recenzję czy cos w tym stylu znajdziesz w marcowym Airsoft International.Pewnie znajdzie się paru Angoli co sobie kupią Beryla
koho 23.04.2012, h. 22:13 koho
Hitem to pewnie tam nasz Beryl nie zostanie, ale przy "ichniejszych" zarobkach, sporo ludzi może to kupić z czystej ciekawości. No bo co tam, jedna replika w tą, czy w tamtą - bez różnicy ;).
Promant 23.04.2012, h. 22:31 Promant
Tak się zastanawiam... Wszyscy piszą "Amerykanie", "Anglicy", a "Polak" jakoś zawsze z małej litery. Ciekawe.
No widać jakoś tak zawsze litera "P" opada o długość ogonka... I zostaje "polak"... ;)
koho 23.04.2012, h. 22:55 koho
Demo666 24.04.2012, h. 07:33 Demo666
Napisałem do Aresa o co chodziło z tą różnicą cen, dlaczego w UK było taniej jak u nas, jaka jest ich polityka cenowa. Oto odpowiedź:

"Thanks for your information on the Beryl AK rifle.

This model is made by us for a Polish firearm company and they have
the sole distribution right therefore they have the pricing control.

As I understand they only sell in Poland, and not to sell outside
Poland at this moment!

May be the Action Hobbies only promoting this gun in there site! I am
not sure they have the gun to sell really!"
zigzeg_73 24.04.2012, h. 13:21 zigzeg_73
Teraz tylko czekamy, aż Scoutthedoggie zrobi jakiś filmik z nim ;3