Daj cynk
Reklama

Aktualności

Customy

Aktualności, 10.11.2008, h. 14:12, dodał: Promant
16

Kilka propozycji dla zwolenników replik bezkompromisowych. RedWolf Airsoft: Airsoft Surgeon WA SPR MK12 Blowback Rifle. Guns Workshop: GWS AR10 custom ASG AEG. AirSoft Global: Custom Desert Eagle .50 deluxe.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft oferuje customową replikę na bazie M4 GBB Western Arms: Airsoft Surgeon WA SPR MK12 Blowback Rifle. Zastosowano wysokiej jakości komponenty: PRIME CNC bolt carrier, Knights Armament metal receiver, G&P bolt stop, real ERGO rifle grip. Replika wykorzystuje standardowe magazynki WA [50BB]. Prędkość początkowa ponad 480fps. Waga: 5.7kg. Cena: 2285USD.

 

 

Guns Workshop proponuje custom na bazie repliki AR10 Classic Army: GWS AR10 custom ASG AEG. Wersja kolorystyczna: dark earth. Informacje szczegółowe, w tym cenę, GWS podaje w odpowiedzi na zapytanie mailowe.

 

 

 

 

AirSoft Global oferuje kolejną konwersję: Custom Desert Eagle .50 repliki Tokyo Marui, tym razem w wersji deluxe, z oznaczeniami. Waga: 1400g. Oprócz aluminiowej konwersji Guardera zastosowano wewnętrzne części wzmocnione, również produkcji Guarder, oraz lufę wewnętrzną Nine Ball 6.03mm. Cena: 555USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.redwolfairsoft.com

www.gunsworkshop.net

www.airsoftglobal.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kondor220V 10.11.2008, h. 14:40 Kondor220V
Co to za przerośnięty ACOG na tym AR10????
Sushi.50 10.11.2008, h. 14:43 Sushi.50
AR10 CA? Znaczy SR25 czy co? Bo ja nie widziałem jeszcze AR10 w ich ofercie.. Świetna kolba w tym AR10, można gdzieś już taką dostać?

No i właśnie, co ten ACOG taki wielki?

A ten SPR WA to niezły smaczek dla strzelców wyborowych, blowback i wogóle
javelin 10.11.2008, h. 14:46 javelin
ACOG 6x48
Po prostu jeden z wielu modeli tego celownika.
Cheatmaster 10.11.2008, h. 15:06 Cheatmaster
Mnie bawi ta bulwiasta latarka na AR10 ^^
Prezes_____ 10.11.2008, h. 15:19 Prezes_____
wszystko jakieś takie bulwiaste
gryncek1 10.11.2008, h. 15:59 gryncek1
SPR MK12 -SZACUN...
Promant 10.11.2008, h. 16:11 Promant
CA AR10:
$3
Nomad 10.11.2008, h. 16:55 Nomad
Piękna ta SPR... Ideał - chyba się zakochałem
FishHunter 10.11.2008, h. 17:30 FishHunter
OGŁOSZENIE
Sprzedam lub zamienię siostrę na pistolet Custom Desert Eagle .50. W razie chęci kupna przyjmuję oferty ceny równej kosztowi owego pistoletu.

Po co mi siostra? Wolę tego Deserta Za drugą spróbuję kupić tego Dragunowa z RS
poldeck 10.11.2008, h. 17:48 poldeck
Proszę dokładniejszy opis siostry .
dzanas 10.11.2008, h. 18:19 dzanas
Mam dziwne wrażenie że bęben regulacji w tej optyce zasłania cały "kolimatorek" na niej zamontowany :/ hmmm
FishHunter 10.11.2008, h. 18:54 FishHunter
Uwierz mi, jeśli podam opis to się jej nie pozbędę :/

A ten SPR brzydal Wszystko tylko nie emko-podobne
penio151 10.11.2008, h. 23:02 penio151
Czy wam też ten kolimator na SPR zasłania wieżyczka snajperska?
happy666 10.11.2008, h. 23:38 happy666
Tak, tak, ta ambona na której siedzi myśliwy zasłania mi kolimator... Tą SPRkę mogli dać do samodzielnego montażu, bo kosztuje prawie tyle co PTW
javelin 10.11.2008, h. 23:47 javelin
Wieżyczka zasłania tylko niedużą część kolimatora, a trzeba zwrócić uwge na to, ze jest ona całkowicie wykrecona. Jezeli replika nie wali z jakiegoś dziwnego powodu mocno w górę, to wieżyczka do regulacji w pionie będzie kręcona niżej i nie będzie zasłaniać kolimatorka.
Ciasiu 14.08.2014, h. 10:46 Ciasiu
Wie ktoś gdzie można dostać taki Acog ?! Wyczpisty :D