Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konwersje i usługi firmy G&H

Aktualności, 09.11.2008, h. 21:44, dodał: Promant
38

W jednym z poprzednich newsów pisaliśmy o konwersji do repliki ASG Ruger MK1 firmy G&H. Obecnie ruszyła już strona internetowa producenta. W swojej ofercie, obok konwersji do MK1 i znanych już wcześniej granatników, G&H ma również konwersję RPK74 przystosowaną do repliki AK firmy ICS oraz usługi w zakresie serwisowania replik lub wykonania części.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&H ma ciekawe plany na przyszłość: replikę historyczną sowieckiego moździerza 82mm wz.37, a w dalszej przyszłości nawet własną replikę ASG AEG. Producent oczekuje propozycji klientów co do typu i modelu przyszłej repliki AEG.

 

 

Konwersja do repliki Ruger MK1 obejmuje łoże dreniane z bezpiecznikiem oraz zestaw części metalowych, wykonanych ze stali. G&H oferuje długą wersję lufy lub lufę krótką i przystosowany do niej tłumik umożliwiające stworzenie wersji wytłumionej karabinu snajperskiego. Producent może zamontować całą konwersję na życzenie klienta - gratis. Oferuje również modyfikację układu spustowego oraz lufy wewnętrzne, zwykłe lub precyzyjne. Lufy precyzyjne 6.02mm G&H sprowadza z Niemiec.

 

 

Wszystkie elementy konwersji możemy zakupić oddzielnie. Łoże (lakierowane) z bezpiecznikiem 150PLN, długa lufa zewnętrzna (może pomieścić 740mm lufę wewnętrzną) 50PLN, krótka lufa zewnętrzna (przystosowana do montażu tłumika dźwięku) 50PLN, tłumik dźwięku (radełkowany, sześciokomorowy, na gwint 18x1) 50PLN, składany dwójnóg 50PLN.

 

 

Wymiary konwersji: długość łoża 770mm, długość krótkiej lufy 390mm, długość długiej lufy 700mm, długość tłumika 210mm, średnica tłumika 42.5mm, gwint tłumika M18x1. Wymiary konwersji po złożeniu: z długą lufą 1116mm, z krótką lufą 870mm oraz z krótką lufą i tłumikiem 1050mm.

 

 

Firma G&H oferuje także usługi, na które oczywiście daje gwarancję: dorabianie części replik, wykonanie części drewnianych do replik ASG, tuning replik ASG, naprawy pogwarancyjne oraz wykonywanie atrap broni dla rekonstruktorów.

 

 

G&H sprzedaje również konwersję RPK74, która przystosowana jest do repliki AK-74M ICS. Wykonana ze stali i drewna. Wymiary: długość lufy 590mm, długość całkowita 1060mm. Zestaw konwersji obejmuje: kolbę przystosowaną do aku large, łoże i nakładkę rury gazowej, lufę zewnętrzną, dwójnóg, szczelinowy tłumik płomienia, atrapę wyciora i pierścień podtrzymujący wycior. Sama konwersja kosztuje 399PLN. Konwersja plus kompletny korpus: 899PLN. Cały karabin: 1499PLN. 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Źródło: 

www.repliki-gh.home.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 09.11.2008, h. 21:47 GunneR2oo6
Uhhhh brzydactwo ta konwersja ale pewnie jak walnie...
Ano i to RPK bardzo ładnie wygląda
Perttu 09.11.2008, h. 21:48 Perttu
Widzę, że polski producent się rozwija. Bardzo mnie to cieszy - życzę powodzenia ;]
alchemik193 09.11.2008, h. 21:54 alchemik193
GunneR2oo6 zrób lepszą konwersję to pogadamy
GunneR2oo6 09.11.2008, h. 21:58 GunneR2oo6
Chodzi mi o jej kolor.Mam nadzieję,że w przyszłości będzie wersja w kolorze OD
Kajor 09.11.2008, h. 21:59 Kajor
Może w końcu doczekamy się Glauberyta nawet na bazie jakiegoś AEPa w stylu Ingrama Marui. No i kwestia Beryla cały czas jest aktualna.
Promant 09.11.2008, h. 22:02 Promant
G&H, z tego co podawali, maluje łoża wg życzenia klienta. Więc chyba można sobie wybrać OD.
Panocek 09.11.2008, h. 22:05 Panocek
Mam nadzieję, że "błysną" jakimiś ciekawymi replikami. PK(M), jakiś Mosin, coś czego nie ma.


Czy tylko ja jestem jakiś ułomny, czy nie ma (na ich stronie) adresu e-mail?
SHOGUN_YAMATO 09.11.2008, h. 22:12 SHOGUN_YAMATO
Pepesze w dowolnej wersji (chociaz mnie się najbardziej podoba 43), Mosin to niesgorszy pomysł, BAR (byle nie za 3600 PLN i nie z marymi 320 PFSami) no i dla inych oczekujących nasza rodzima broń w systemie AK.
Ahmed 09.11.2008, h. 22:12 Ahmed
panowie to może fg42
Perttu 09.11.2008, h. 22:14 Perttu
Panocek-nawet jeśli jesteś ułomny, to nie jesteś jedyny xD Ja też nie mogę znaleźć na tej stronie e-maila.
Promant 09.11.2008, h. 22:15 Promant
Nie rozpędzajcie się tak, na stronie piszą o jednym aeg, a juz byście chcieli cały arsenał...

Może i nie ma maila - jest za to formularz kontaktu w zakładce zamówień - można tam wybrać opcję pytanie i zaznaczyć kategorię, a później wypełnić pole "komentarz" i wysłać. Odpowiedź miałem tego samego dnia.
Gogin 09.11.2008, h. 22:16 Gogin
Tak, to cieszy, że jakiś polski producent idzie naprzód. Co do AEG'a to jestem za Berylem .
Beryl 09.11.2008, h. 22:16 Beryl
PKM przeciez juz jest w produkcji
Bigos93 09.11.2008, h. 22:18 Bigos93
Natomiast ja z chęcią powitałbym replikę e-11, albo chociaż Sterling L2A3
Promant 09.11.2008, h. 22:19 Promant
Jak znam życie, to im się skrzynka zablokuje od maili "beryl, beryl, beryl" ...
Viking 09.11.2008, h. 22:20 Viking
to ja bede orginalny xD Chce Emke XD
Zachar 09.11.2008, h. 22:25 Zachar
AK-74M ma składaną kolbę, więc z konwersją to będzie raczej RPKS-74 ?
Swoją drogą 399 za tyle stalowych części i drewna to niewiele (jak na części aeg. A ceny części od ostrego na k-var.com to już w ogóle inna historia), ale to zależy od jakości tych elementów, bo na podstawie zdjęć niewiele można powiedzieć. No może po za tym, że tłumik płomienia nie jest od RPK-74 i kolba jest pod dziwnym kątem Ale to da się poprawić.
Panocek 09.11.2008, h. 22:27 Panocek
Może niech zrobią ankiete na stronie co na przyszły rok? Co do PK - jednak wolę by było szerzej dostępne niż dla portfeli wybranych.
uzi43 09.11.2008, h. 22:35 uzi43
Bigos93 --> Sterling L2A3, prawie jak szturmowiec
No mogli by taką ankietę zrobić... I pewnie najwięcej głosów na beryla by było
A swoją drogą, ładna ta konwersja do rugera, a co do rpk to niewiele widać ;P
Promant 09.11.2008, h. 22:37 Promant
Tłumik RPK też wydaje mi się niewłaściwy, za długi w każdym razie.
ICS zrobił AK74M najpierw z kolbą nieruchomą, a później tę samą replikę z kolbą składaną. Obie wersje są na Mad Onion. Myślę, że chodzi tu o wersję z kolbą nieruchomą.
GunneR2oo6 09.11.2008, h. 22:48 GunneR2oo6
RPK ze składaną kolbą ? Iście dziwne
Syrop 09.11.2008, h. 22:48 Syrop
Czy ta firma ma swoją stronę internetową ?
Promant 09.11.2008, h. 22:52 Promant
Syrop,
jesli podejmiesz tytaniczny wysiłek - dostrzeżesz u dołu newsa taki napis "źródło"...

Gunner, nie ma w tym nic dziwnego: RPKS. Robiony dla desantu.
pidzejfat 09.11.2008, h. 22:57 pidzejfat
A co w tym takiego dziwnego?
RPKS po prostu drewniana składana kolba, pomaga to w transporcie
Syrop 09.11.2008, h. 23:01 Syrop
Promant - podjąłem i aż się spociłem Dzięki !
Cygano 09.11.2008, h. 23:03 Cygano
Geparda m1 mogli by zrobić - prosty w konstrukcji a jaki mmmm piękny
loyle 10.11.2008, h. 07:27 loyle
a ja powiedziałbym "Tantal" xD albo.... coś co można robić z blachy i jest "historycznie poprawne ble ble" - PPS43
WolfHeart 10.11.2008, h. 08:52 WolfHeart
Hmmm pytanie, jak z osiągami Rugera z taką lufą... pewnie oczywistym problemem będzie powtarzalność strzałów, ale zdawać by się mogło, że to już jest całkiem przyzwoita ekonomiczna snajperka, lub przynajmniej DMR.
Bodzio90 10.11.2008, h. 08:56 Bodzio90
Produkty -> Zamówienia
i zmieniacie kategorię z KUPUJ na PYTANIE. Niach niach ;D Veni Vidi Vynalazłem.
Promant 10.11.2008, h. 11:09 Promant
Gratulacje. Napisałem przecież wcześniej gdzie znajduje się formularz kontaktu.
BullittOFA 10.11.2008, h. 11:26 BullittOFA
Wymiary konwersji: (...) długość długiej lufy 700m (wtf?!) Czyli jest możliwość zbudowania konwersji Rugera z której można strzelać do Marsjan?
Mały błąd w tekście
Promant 10.11.2008, h. 12:28 Promant
Dzięki Sokole Oko literówka poprawiona
gadzinka 10.11.2008, h. 13:52 gadzinka
Mają w planach ASG AEG to niech zrobią Beryla, albo chociażby Tantala.
Prezes_____ 10.11.2008, h. 15:17 Prezes_____
troche drogie te RPK
Manyu 10.11.2008, h. 15:41 Manyu
Niech ktos wreszcie zrobi OC Groza Ta konwersja do Rugera juz mnie w poprzednim newsie zauroczyla a teraz ta bardzo przystepna cena- tak dalej .
ocet 11.11.2008, h. 00:08 ocet
Skoro robimy kocert życzeń to ja bym chciał cos z polskiej broni krótkiej... (tak wiem że ma być aeg) no i oczywiście tanie, solidne p8.

Co do G&H to bardzo się cieszę że firma się rozwija. To dla nas duża szansa.
jaglos9 11.11.2008, h. 21:20 jaglos9
No to ja będę "oryginalny" i powiem WSSK "Wychłop" . mmmmm