Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe informacje

Aktualności, 09.11.2008, h. 15:24, dodał: Promant
25

MadBull/Socom Gear: zapowiadane nowości. RSOV: ASG AEG A.C.M. P90. RedWolf Airsoft: magazynki do Systema PTW M4. GG&G: Eotech Lens Cover.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firmy Mad Bull i Socom Gear zaprezentowały wspólny poster promujący ich produkty. Obok już znanych pozycji można tam znaleźć kilka ciekawostek. Mad Bull proponuje swój nowy shell na CO2, zaprojektowany do treningów służb mundurowych, dający prędkość początkową w granicach 800fps - dostępna będzie również wersja ASG. Dziwacznego kształtu urządzenie wzmacniające dżwięk strzału, jak podają sami producenci - nie ma jeszcze nazwy. Na uwagę zasługują produkty licencyjne zapowiadane przez firmę Socom Gear, w tym dwie repliki: Robinsons Arms XCR oraz Noweske N4. Oprócz nich Socom Gear zapowiada także front typu Daniel Defense RIS2 oraz kolbę ACE Socom.

 

 

 

Robinsons Arms XCR to replika broni opracowanej w ramach programu USSOCOM SCAR Project. Replika będzie dostępna w sześciu różnych modelach oraz 2 typach: wykonana w całości w technologii CNC lub z dolną częścią korpusu typu die cast. Licencjonowane oznaczenia. Premiera rynkowa w 2009 roku.

 

 

Noweske N4 ma być repliką typu gas blow back, full metal, z licencjonowanymi oznaczeniami Noveske. Magazynek o pojemności 30BB, funkcjonujący bolt catch i prędkość początkowa 150m/s.

 

 

Na stronie RSOV można nabyć replikę P90 A.C.M. Jest to wersja eksportowa do USA czyli ta sama co sprzedawana na rynku amerykańskim przez ECHO1. Cena: 56 funtów. Rączka z szyną RIS wykonana z metalu. W komplecie 2 magazynki typu low cap.

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft są dostępne magazynki do M4/M16 Systema PTW. Wykonane z metalu, mają pojemność 170BB. Sprzedawane w zestawach po 4 sztuki. Cena za zestaw: 115USD.

 

 

Tactical Kit oferuje produkt firmy GG&G: Eotech Lens Cover. Osłonki posiadają sprężynujący zaczep dla łatwiejszego otwierania. Pasują do modeli 511, 512, 551 oraz 552.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.madbullairsoft.com

www.socomgear.com

www.redwolfairsoft.com 

tactical-kit.co.uk/">www.tactical-kit.co.uk

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
I3ongo 09.11.2008, h. 15:42 I3ongo
30BB w magu noveske, nie 300
Promant 09.11.2008, h. 15:43 Promant
literówka
alchemik193 09.11.2008, h. 15:49 alchemik193
w tym p90 gearbox jest jakiś specjalny?
Promant 09.11.2008, h. 15:58 Promant
A czemu miałby być? To pewnie kopia TM.
alchemik193 09.11.2008, h. 16:11 alchemik193
nie mam pojęcia jaki jest w TM możesz mi napisać??;]
Prezes_____ 09.11.2008, h. 16:15 Prezes_____
Ale, orginał jest niezawodny a z tym może być różnie
Hawk14 09.11.2008, h. 16:15 Hawk14
Mało masz k**** na forum Alchemik?
alchemik193 09.11.2008, h. 16:16 alchemik193
co ty taki nerwowy spytać się nie można?
Germ 09.11.2008, h. 16:33 Germ
Chyba v.6...
Dzwonek 09.11.2008, h. 17:11 Dzwonek
Offtop robicie.

A mnię interesuje ten wzmacniacz, wiadomo o nim coś więcej, czy jest to ostateczna jego wersja (tzn. czy w sprzedaży będzie miał taki wielki i lejkowaty kształt) ?
sobczaq 09.11.2008, h. 17:47 sobczaq
Wygląda jak obcięta góra od plastikowej butelki
Promant 09.11.2008, h. 17:51 Promant
First Factory robi tłumik w formie wzmacniacza dżwieku na gwint 14mm. Wygląda znacznie lepiej niż taki lejek.
$3 Hiders
szalony jack pirat 09.11.2008, h. 17:54 szalony jack pirat
Panwoie, co to? Onet? GB jest V6 w P90. Ale np. w Echo jest nie do końca kopia TM, bo środkowe łożyska są typowe, a nie owalne. Wątek o P90 jest jak smok. Natomiast o nowych P90 info trzeba szukać na amerykańskich forum, bo tam Echo już weszło.
Placek 09.11.2008, h. 18:16 Placek
w nazwie G&G jest o jedno gie za dużo
Promant 09.11.2008, h. 18:19 Promant
Może dlatego, że to nie jest G&G.
Krabii 09.11.2008, h. 19:35 Krabii
a mnie ciekawią SCARy bo obecnie oferta jest dość wąska. Ciekawe jakie będą mieć wykonanie i bebechy.
lemonzawodowiec 09.11.2008, h. 19:45 lemonzawodowiec
Hehe, a to dobre:
"First Factory robi tłumik w formie wzmacniacza dżwieku"
Chyba wzmacniacz dźwięku w formie tłumika
Jackall37 09.11.2008, h. 19:56 Jackall37
Kurka, 800 FPSów - aż boję się pomyśleć kto to kupi

tylko pamiętajcie 1473 FPS (0.2) > 17 J


edit:
Lemon, czytaj ze zrozumieniem

""

i wszystko już jasne
Promant 09.11.2008, h. 20:00 Promant
Lemonzawodowiec,
Ty komentujesz newsy, czy komentarze? A może po prostu lubisz się czepiać wszystkiego co napiszę?
To dobrze poczytaj forum, na pewno znajdziesz setki zdań do których mógłbyś się przyczepić, bo widać nie masz co robić w życiu.

Wszędzie jest w kategorii tłumik - i to najczęściej płomienia, a nie dźwięku; więc opisuję jako "tłumik" - i jest tam podane "zależnie od konfiguracji".

Innymi słowy nie jest to wzmacniacz. Jest to tłumik, bo taka jest jego podstawowa funkcja, który można do funkcji wzmacniacza przystosować. Wiem, że trudno Ci to pojąć, współczuję.
lemonzawodowiec 09.11.2008, h. 20:23 lemonzawodowiec
Dziękuję za ciepłe słowa współczucia. Bardzo przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji, aczkolwiek nie mogłem się powstrzymać, Promancie. To jest silniejsze ode mnie, ponownie muszę zastosować sztuczkę (czyt. trick) z powstrzymaniem się od komentowania czegokolwiek przez miesiąc
Hornet 09.11.2008, h. 20:45 Hornet
Noweske N4 z MadBulla to będzie GBB, ciekawe czy kopia rozwiązania WA czy coś nowego
lup 09.11.2008, h. 21:10 lup
Promant, dzięki, że Ci się chce chłopie. Nawet w weekend newsy
sisi 09.11.2008, h. 21:51 sisi
Łół dopiero teraz ten news z "GG&G: Eotech Lens Cover" ja już to mam około roku... chyba że oto chodzi że jakiś sklep ASG zaczął to sprzedawać bo do tej pory tylko było w sklepach od broni ostrej...

BTW. polecam wszystkim posiadającym Eotechy. Bardzo pomocna i przydatna rzecz.
Promant 09.11.2008, h. 21:53 Promant
Dokładnie o to chodzi. A raczej chyba o to, że dopiero teraz ktoś wpadł na pomysł stosowania tego w replikach kolimatorów produkowanych do asg.

LUP;
newsy są gdy pojawiają się informacje, a jak wiadomo: informacje nie mogą stygnąć.
happy666 10.11.2008, h. 23:31 happy666
Kurcze, niech zrobią HK416 GBB i będzie miodzio