Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Specshop

Polska, 20.04.2012, h. 21:28, dodał: Promant
11

Specshop poinformował nas o włączeniu do oferty produktów marek Tachyon oraz AbbeySklep Specshop poinformował redakcję WMasg o włączeniu do oferty produktów marek Tachyon oraz Abbey:

 

 

 

W naszej dystrybucji pojawiła się nowa marka Tachyon, a wraz z nią specjalistyczne, miniaturowe kamery do rejestracji obrazu, także w jakości HD.

Produkty te przeznaczone są do użytku w najbardziej ekstremalnych i niesprzyjających warunkach. Znajdą zastosowanie w sportach ekstremalnych, grach militarnych, ćwiczeniach i działaniach funkcjonariuszy policji, straży granicznej i żołnierzy. Konstrukcja rejestratorów, w zależności od modelu i konfiguracji dołączonych akcesoriów, pozwala na filmowanie w jakości HD, filmowanie pod wodą, montaż na broni ostrej, replikach ASG i markerach paintballowych.

W pierwszej dostawie znalazły się próbki towaru, które pomyślnie przeszły testy. Duża, właściwa dostawa kamer Tachyon pojawi się w naszych magazynach w drugiej połowie maja. Jednak już dzisiaj przyjmujemy zamówienia w trybie przedsprzedaży.

 

Dodatkowo wprowadziliśmy wczoraj nowe, ciekawe gazy firmy Abbey:

- Brut Sniper Gas 700ml, Brut Sniper Gas 270ml - wysokiej jakości, super mocny i wydajny gaz przeznaczony do replik GBB strzelających w trybie auto oraz replik snajperskich. Gaz ten ma bardziej suchą formułę, przez co replika z komorą Hop-Up strzela szybciej oraz z większą mocą, nie łapiąc zacięć.

- Predator Gun Gas 144a - gaz o mniejszej mocy, przeznaczony do zasilania replik o słabszej, plastikowej konstrukcji oraz gry w pomieszczeniach. Jest przyjaznym dla środowiska, zgodnym z normami unijnymi zamiennikiem gazu 134a i ma tą samą moc.

 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Usama 20.04.2012, h. 22:25 Usama
Fajna ta kamera, pewnie w grzyb droga...
mikunda 20.04.2012, h. 22:40 mikunda
1375zł trochę tańsza od GoPro HD2 (1499zł) ale nie jest to full HD, mniejszy kąt widzenia, mniejsze światło soczewki więc też nagrania pewnie ciemniejsze, brak obsługi Wi-Fi, ale bardzo mała i kompaktowa i ma w zestawie mocowanie do szyny, wiec świetna na replikę, nie przeszkadza jak GoPro. Warte przemyślenia...
1beduin 20.04.2012, h. 22:40 1beduin
No kamera jakąścią obrazka to nie powala (można samemeu porówwnać http://www.tachyoninc.com/pro-military.html      http://gopro.com/) cena tak, bo za tą cene można mieć GoPro (http://www.ceneo.pl/Kamery_cyfrowe;szukaj-gopro;017GoPro_P0-182810.htm)
Jezeli chodzi o jakość obrazu to faktycznie w GoPro widać zalety dużej soczewki i większego obiektywu, obraz jest jasniejszy i ładniej oddaje kolory. Ale co do płynności i szczegółowości to obie kamery sa porównywalne, jezeli porównuje się obraz 720p. Tylko, że GoPro może nagrywac też w 1080p, co jest zdecydowanie plusem. Ale gabaryty i montaże na broń w wersji z pudełka, dają możliwość rywalizacji.
mikunda 20.04.2012, h. 23:03 mikunda
GoPro może robić serie zdj
GoPro może zmieniać kąt widenia
GoPro ma lepsza elektronike, co widać podczas panoramowania z ciemnego miejsca przaz jasne
(nie ma przpaleń obrazka, reakcja przysłony jest niezauważalna)
GoPro ma różnorodność osprzętu dodatkowego
I chyba najważniejszy argument GoPro jest wykożystywana w profesjonalnych produkcjach TV i nie była to GoPro2 tylko 1 dlatego proponuje porównywać ceny GoPro HD1
1beduin 20.04.2012, h. 23:21 1beduin
A.D. 1. Tachyon tez
A.D. 2. Bardziej zaawansowany obiektyw, pisałem, że jest lepszy
A.D. 3. Zgadzam się, chociaż tez duża zasługa jest tu większego obiektywu.
A.D. 4. A Tachyon niby nie ma?
A.D. 5. Akurat ten punkt jest najmniej ważny, Wykorzystywany fakt jest, ponieważ nie ma, jak na razie, żadnej sensownej konkurencji w wachlarzu zastosowań jaki jest tam potrzebny. 
 
Ale nadal średnio nadaje się do zastosowania na broni, a i na kasku łatwiej przychaczyć o framugę czy krzaki.
 
Obie kamery mają zalety i wady, pytanie czy ma to być kamera służąca do nagrywania amatorskich produkcji filmowych, czy nagrywania operacji, potwierdzeń trafień (nie zapominaj, że ta kamera dostosowana jest do mocowania na prawdziwej broni palnej).
mikunda 21.04.2012, h. 01:46 mikunda
Kolego nie zamierzam Cie przekonywać do GoPro. Każdy kto będzie zamierzał kupić zrobi sobie porównanie. Kamera służy do filmowania, więc tak naprawdę nie jest tu najważniejszy osprzęt, ale obrazek a tym kamera GoPro przerasta o głowę konkurenta ;)
Ekonomia jest prosta za 1370pln można mieć produkt lepszy, sprawdzony z ogromną rzeszą fanów i użytkowników z tworzonymi oprogramowaniami i akcesoriami (tworzonymi niezależnie od firmy GoPro)
Po prostu, ta kamera nie jest warta swojej ceny ;)
1beduin 21.04.2012, h. 16:36 1beduin
Tachyon jest o ponad $100 tańszy od GoPro. Jak zamontuje się GoPro na broni, to za wygodne to nie będzie. Tachyon do akurat takich zastosowań będzie lepszy.
Pritcher 21.04.2012, h. 18:55 Pritcher
Pritcher 21.04.2012, h. 18:29 Pritcher
Dziwne, w Specshopie kamera i akcesoria kosztują mniej więcej 30% drożej niż kupione bezpośrednio na stronie producenta, nawet po wliczeniu wszystkich opłat dodatkowych(vaty, cła, wysyłka z USA itp.). Spora marża, szczególnie patrząc na czas oczekiwania(koniec maja, versus 2 tygodnie bezpośrednio z USA).
turos 23.04.2012, h. 11:27 turos
Jest jeszcze Countour HD, i ceny zaczynają się od 800pln za wodoodporną wersję ROAM i też ma 1080p. A po co zdjęcia, to jest kamera, a nie aparat. Ma nagrywać.
http://www.playextreme.pl/kamery/323,contourroam.html
Contour robi zdjęcia seryjne, najgorsza rzecz w tym produkcie - cholernie wysoki koszt montaży.
Sam kombinuje na swoje sposoby z doczepianiem ;)
MałyCF 23.04.2012, h. 18:13 MałyCF
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 35633

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane