Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire: G3 SAS JG

Aktualności, 09.11.2008, h. 13:40, dodał: Promant
29

Sklep Gunfire.pl zamierza niedługo wprowadzić do swojej oferty repliki ASG AEG firmy JG: T3 SAS oraz T3 SAS-G.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opisywana w jednym z ostatnich newsów replika AEG firmy JG, G3 SAS ze stałą kolbą, oznaczona jako T3 SAS-G - ma się niedługo pojawić w ofercie sklepu Gunfire.pl. Przewidywany termin: druga połowa listopada.

 

 

 

Sklep planuje również wprowadzenie do oferty, w listopadzie, drugiej wersji G3 SAS JG, oznaczonej jako T3 SAS. Jak wynika z przesłanych redakcji WMasg fotografii: wersja T3 SAS występuje w odmianie bezkolbowej oraz z kolbą składaną na bok.

 

 

 

Repliki ważą około 3kg [wersja ze stałą kolbą: 2.7kg] i posiadają prędkość początkową 330fps na 0.2BB. W komplecie magazynek typu hi-cap, o pojemności 500BB oraz szyna montażowa pod optykę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.gunfire.pl  

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
OC14Groza 09.11.2008, h. 13:42 OC14Groza
Nie mogli wymyślić czegoś brzydszego?
Promant 09.11.2008, h. 13:45 Promant
Zapytaj w Tokyo Marui.
uzi43 09.11.2008, h. 13:46 uzi43
Chińczyk z normalną ilością fps i do CQB będzie się nadawać!
Panocek 09.11.2008, h. 13:46 Panocek
Hmm, zamiast w kółko powielać to samo, może by zrobili repliki takich okazów jak G3(K)A4. Tym bardziej, że da się je zrobić z istniejących elementów.
vonmarxx 09.11.2008, h. 13:50 vonmarxx
tania baza wyjsciowa pod SBSa, na marui nie oplacalo sie tego robic;p
Promant 09.11.2008, h. 13:51 Promant
Można z niego zrobić coś ciekawszego, jeśli się chce
$3
$3
$3
Wiewioor 09.11.2008, h. 14:11 Wiewioor
@Panocek

No dokładnie, parę postów temu wspominałem właśnie, że mogli by wreszcie zrobić G3KA4.
gryncek1 09.11.2008, h. 14:13 gryncek1
A mi się tam podoba...
vonmarxx 09.11.2008, h. 14:22 vonmarxx
Promant: o tym wlasnie mowilem:) i wydaje mi sie ze to lepsza opcja niz klasyczne mp5, pojemniejsze magi np;p
Gapis 09.11.2008, h. 14:26 Gapis
OC14Groza:
''Nie mogli wymyślić czegoś brzydszego?''
Zauważ że broń z reguły nie jest tworzona po to aby była ładna
a to jest właśnie replika
Poza tym to że tobie się nie podoba nie znaczy że brzydka jest :]
pewno że lepsze od MP5, MP5 należy do najpopularniejszych replik jak Ak 47 czy M4 a to jest takie... Unikatowe
Rainbow 09.11.2008, h. 14:29 Rainbow
Gapis - tylko, że nie ma ostrego G3 SAS
Panocek 09.11.2008, h. 15:03 Panocek
Promant, całkiem ciekawa "replika". Choć składana kolba by sie przydała do tej MP5ki kalibru 7.62x51


Własnie. Wiadomo coś nt materiału, z którego wykonano body replik (metal, plastik)? Jeśli metal, to może jest to zapowiedź długich Gie3 z metalu?
Dalej 09.11.2008, h. 15:14 Dalej
Co za abominacja. Kto to kupuje!
przemek10 09.11.2008, h. 15:31 przemek10
Przypomniały się stare czasy jak w sklepach z chińczyków były tylko G3 SAS wella i MP5 cymy

PS.Na żywo wygląda o wiele lepiej , jak bym 2 dni temu nie qupił do CQB MP5 to bym to z chęcią nabył .
Promant 09.11.2008, h. 15:36 Promant
Ta abominacja jest bardzo popularna na świecie jako baza pod sbs. Do tego stopnia, że nadal sprzedawane są drogie customy na bazie SAS TM.

Beta Specnaz też nie istnieje w realu, a "replika" jest bardzo popularna. To tylko hobby i nie wszyscy muszą odwzorowywać real aż do obrzydzenia dokładnie

Body z tworzywa jak w TM.

Panocek:
masz wersję z kolbą składaną, więc w czym problem?
Że robią wersję bezkolbową?
Robią też na świecie ostre wersje AK47 "pistol" ze skróconym frontem i bez kolby. I jakoś ktoś z tego strzela skoro się sprzedaje.
Prezes_____ 09.11.2008, h. 16:13 Prezes_____
Nie żeby coś, ale drugi raz na plastik body nie dam się nabrać, metal rules.

Pozdrawiam,
Prezes
Germ 09.11.2008, h. 16:33 Germ
Nie " odmiana bezkolbowa", tylko bez kolby. Takie nazewnictwo może wprowadzić w błąd.
Panocek 09.11.2008, h. 17:23 Panocek
Wiem że w tym modelu jest kolba składana na bok. Ale mi chodzi o kolbę "wsuwaną" w szczeliny w body. By takie G3 z przodem od MP5 było jak najbardziej podobne do MP5, ale by nią nie było. Ot takie mieszanie w głowach .
Promant 09.11.2008, h. 17:40 Promant
Możesz sobie założyć kolbę wysuwaną do G3 - body ma odpowiednie wcięcia.
A ta kolba składana na bok jest tak samo stosowana w MP5, np. PDW.

Odmiana bezkolbowa - i nie ma tu wprowadzania w błąd - TM zastosowało końcówkę z uchwytem zawieszenia z tyłu. Więc nie była to ta sama replika z odczepioną kolbą, gdyż końcówka body nie nadawała się do założenia kolby.
Nie wiem jak zrobili chinole, ale jeśli skopiowali TM to powinno być tak samo, jeśli nie i poszli na łatwiznę - ich niedopatrzenie.
Jangi 09.11.2008, h. 22:08 Jangi
Germowi chodziło chyba o to, że "bezkolbowa" broń to broń w układzie bull-pup
Promant 09.11.2008, h. 22:44 Promant
Możliwe, ale wiele broni produkowanych jak np. AK pistol też jest określana jako bezkolbowa i żeby zamontowac kolbę trzeba by przerabiać korpus.

Gdybym napisał bull pup, albo że replika jest w układzie bez kolby to bym zrobił błąd, ale w tej sytuacji nie uważam żeby to było błędne.
Brenten 09.11.2008, h. 23:19 Brenten
Bull-pup jest układem bez kolby właściwej a nie bezkolbowym
Stalker69 10.11.2008, h. 08:11 Stalker69
No i to ja rozumiem! Broń idealna do CQB i ma 330fpsów, a nie 390.. xP
Promant 10.11.2008, h. 12:26 Promant
"Bull-pup jest układem bez kolby właściwej a nie bezkolbowym"

Ok. Tylko, że trzeba poprawić całe mnóstwo żródeł i wydawnictw używających określenia "bezkolbowy". Ja go użyłem w odniesieniu do SAS, który nie jest bull pup.
Natomiast w komentarzu starałem się tylko wyjaśnić o co mi chodziło.
Ownage 10.11.2008, h. 16:12 Ownage
Jak to nie ma ostrego "G3 SAS"? A o FR Ordnance MC51 panowie kiedykolwiek slyszeli?
Promant 10.11.2008, h. 17:55 Promant
Najbliżej mu do tej broni, aczkolwiek nie jest identyczny.
Germ 10.11.2008, h. 18:45 Germ
Bezkolbowiec - na takie określenie trafiłem w Arsenale przy opisie FN F2000... Więc jest to dla mnie określenie troszkę rażące. A stwierdzenie "w odmianie bezkolbowej" brzmi co najmniej dziwnie.
Promant 10.11.2008, h. 19:02 Promant
Masz rację. Broń "długa" bez kolby to faktycznie coś dziwnego.
Germ 11.11.2008, h. 17:59 Germ
Nie o to chodzi - naokoło "ze stałą kolbą", "z kolbą składaną na bok". A tu - "w odmianie bezkolbowej", i na myśl nasuwa mi się G3 w układzie bull-pup...