Daj cynk
Reklama

Aktualności

MP5 Cyma w ofercie TaiwanGun

Aktualności, 08.11.2008, h. 12:29, dodał: Promant
27

Sklep TaiwanGun włączył do swojej oferty, opisywane przez nas wcześniej, nowe repliki ASG AEG full metal MP5 firmy Cyma.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowe repliki full metal MP5 firmy Cyma, bazujące na rozwiązaniach technicznych G&G, można już nabyć na naszym rynku. Repliki włączył do swojej oferty sklep TaiwanGun.

 

 

 

 

Wstępną ocenę jakości repliki MP5 CM, w wersji RAS, można już przeczytać na WMasg:  

http://www.wmasg.pl/aktualnosci/cyma_mp5_ras_-_wiecej_informacji/816/

 

 

 

 

 

 

 

Sklep oferuje wszystkie trzy wersje full metal MP5 CM: RAS [CM.041B, 599PLN], MP5J [CM.041J, 569PLN] oraz MP5A4 [CM.041, 569PLN] ze składaną na bok kolbą. Wersja RAS waży 3055g i ma długość 710mm. Wersja J waży 3075g i ma długość 580-720mm. Wersja A4 folding stock waży 3120g i ma długość 500-745mm.

 

 

 

 

 

Wszystkie repliki wykonano z metalu i nylonu. Mają prędkość początkową w zakresie 380-390fps. Lufy wewnętrzne o długości 220mm, magazynki typu hi-cap o pojemności 200BB. W komplecie z replikami znajdują się akumulatory typu mini: 8,4 V 1400 mAh Ni-Mh.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.taiwangun.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dragunow 08.11.2008, h. 12:36 Dragunow
I kolejna replika do CQB z 390 fps..... I znowu dzieciaki będą latały z takimi piątkami w budynkach....
Ja akurat posiadam taką Mp 5 z kolbą składaną na bok, i prawdę mówiąc spisuje się świetnie, porównywalnie do mojego oczka w głowie (M4). To prawda że do CQBR się nie nadaje ale za to zapenia sporą siłe ognia przy małych rozmiarach. A dzwięk po zamontowaniu tłumika rekompensuje wszystko co można złego o niej powiedzieć, naprawdę porządna replika.
Maxim96 15.09.2010, h. 22:26 Maxim96
callidionis 08.11.2008, h. 12:43 callidionis
Drogo jak na mp5 i drogo jak na cyme, no ale za to wykonananie pewnie warte tej ceny. I myślę, że dzieciaki nie będą "biegały z takimi piątkami w budynkach..." bo dla "dzieciaka" 570 zł to sporo kasy a JG może mieć za 300 zł.
GunneR2oo6 08.11.2008, h. 12:50 GunneR2oo6
Kuszące,jednak wole zbierać na nadchodzące chińskie M60
berylpl 08.11.2008, h. 13:55 berylpl
czas pożegnać się z mp5sd6 JG i kupić tą Risowaną ze składana kolbą, piękna jest. 390fps to nie problem - przełożę sprężynkę z JG (coś koło 320 na chrono wyjszło). Dobrze widzę, że HU ustawia się po ludzku, tzn tam gdzie się łuski powinny sypać?
Prezes_____ 08.11.2008, h. 14:19 Prezes_____
Dragunow masz racje mp5 powinny mieć max 330fps, ale żeby wydać werdykt to trzeba to mieć w ręce
gryncek1 08.11.2008, h. 14:23 gryncek1
Mi pasuje 390 fps...
szalony jack pirat 08.11.2008, h. 15:22 szalony jack pirat
Ja mam. Pełna recka z testami na dniach.
Shelbyy 08.11.2008, h. 15:24 Shelbyy
Piękne, ale problem jest taki, że kupiłbym MP5J albo A4 na broń boczną, gdzie 390 fps'ów to według mnie przesada... Jak koledzy wcześniej napisali- max 330

edit:
no to czekam z niecierpliwością na pełną recenzję
SHOGUN_YAMATO 08.11.2008, h. 16:13 SHOGUN_YAMATO
Hm... aż może zmienię zdanie na temat MP5.
Jackall37 08.11.2008, h. 16:15 Jackall37
Chcesz, mam nową m110 na sprzedaż

A sięgnijcie pamięcią do czasów, w których latało się z Cymowskim AK za 550 zł - złote lata

Rynek ASG przez ostatnie 2 lata naprawdę się mocno odmienił - teraz za 500 zł musi być full metal, odwzorowane szczegóły i porządny gearbox.

Piszę to ze względu na pewien sentyment do Cymy i jej AK, to był mój pierwszy AEG i bardzo dobrze go wspominam.

Ta firma to według mnie jeden z lepszych producentów, bo to dzięki temu, że pierwsi zaczęli produkować AEGi za niskie ceny, to przy okazji postarali się zachować jakość droższych konkurentów - wiadomo, że nigdy nie uda się to w 100%, ale na tyle na ile Cymie się udało wystarcza w zupełności.
Sądzę, że gdyby nie fakt istnienia o wiele tańszej alternatywy takie firmy jak TM, G&P, G&G czy CA nie miałyby powidu zmieniać cen - a jednak musiały i teraz markowy AEG to 1000 zł, a nie jak jeszcze niedawno 2000-2500.


Jakoś mnie tak na przemyślenia naszło
Ragi 08.11.2008, h. 16:20 Ragi
Gdybym chciał kupić MP5 to wolał bym nazbierać na ICSa. Cena MP5 ICS to około 750zł. Co prawda bez batki i ładowarki, ale tą chińska ładowarkę i tak trzeba wymienić.
I widać chińską pogoń za FPS'ami. MP5 i 390 FPS... Do CQB stykło by te 300-330.
No chyba, że CYMA się poprawiła i chce 'walczyć' z renomowanymi firmami. Myślę, że będzie tak, że 2 może 3 pierwsze serie będą porządne, następnie promocja i spadek jakości.
Dragunow 08.11.2008, h. 17:01 Dragunow
Zobaczcie na wykonanie muszki..... aż mi się wesoło zrobiło gdy popatrzyłem na moją mp5 CA i stwierdziłem że takich odlewów to ja nie mam xD
Promant 08.11.2008, h. 17:21 Promant
A co jest nie tak z muszką?
Dragunow 08.11.2008, h. 17:58 Dragunow
Odlewki... zobacz na 7 zdjęcie. Na podstawie muszki jakieś takie dziwne dziadostwa. Nie podoba mi się to. Fuszera
Promant 08.11.2008, h. 18:17 Promant

Tam nie ma żadnych "odlewek" czy nadlewek.
Własnie tu jest zrobione lepiej - a nie jak zwykle w replikach - jeden odlew i nawet nie ma zarysowanej części środkowej.

Popatrz na podstawy muszki wersji ostrych, nie zawsze są gładkie, środkowy element czyli ramka muszki często wystaje.
$3
$3
$3
Juhas 08.11.2008, h. 18:18 Juhas
Dragunow a ty to będziesz lizał i pieścił czy strzelał z tego?
Jackall37 08.11.2008, h. 18:19 Jackall37
Chodzi Ci o tą nadlewkę wokół muszki ?

Poprawka: to nie jest nadlewka

To muszę Cię zasmucić, że chyba Cyma prześcignęła CA - w ostrym MP5 właśnie tak powinno to wyglądać, gdyż muszka jest dwucześciowa i widać ten brzeg bardzo wyraźnie - jest to wsuwana blaszka z igłą muszki, blokowana kołkiem od spodu. CA widać dotąd nie wpadło na to, że można muszkę zrobić dwuczęściową, w końcu odlać prościej.


Jeśli nie o to Ci chodzi, to zwracam honor - ale i tak warto wiedzieć


Edit:
Promant, Ty szybciej piszesz niż ja myślę
gvd 08.11.2008, h. 22:54 gvd
CYMA, jeśli chodzi o tanie repliki, robi chyba najlepsze. Ak47 CYMY miażdży, jest o wiele mniej wadliwa niz BOYI'e i PJ, JG etc... przypuszczam, że ta mp5 jest bądź będzie warta zakupienia
uzi43 08.11.2008, h. 23:00 uzi43
Ładne te repliki. Widzę że wszyscy piszą pozytywnie, to mam nadzieję, że CYMA zrobi też wersje SD6 bo ta co jest to kiepska jest...
szalony jack pirat 09.11.2008, h. 01:57 szalony jack pirat
Replika jest naprawdę dobra, Najlepszy chińczyk jakiego widziałem, GB na poziomie markowych replik. Choc wykoannie części GB jeszcze odstaje, to kultura pracy, osiągi, stabilnośc, niezawodność - bardzo dobre. Body i okolice - minimalnie gorsze niż w markowych, ale w stopniu nie do odróżnienia, jeśli się nie widziało, nie jest sie przyzwyczajonym do np. G&P, czy VFC.

Do CA o tyle nie ma sensu porównywac tego MP5, że to kopia G&G, które z zasady chadza swoimi własnymi ścieżkami.
schmeisser 09.11.2008, h. 09:32 schmeisser
lepiej żeby "dzieciaki" biegały z MP 5 Cymy a nie z hk 416 AGM za 385 PLN gdzie mają ok 420 fps!!! Osobiście czekam na wersję sd może by zrobili ze składaną na bok kolbą?
Dragunow 09.11.2008, h. 16:52 Dragunow
O nie xD Cyma nigdy nie prześcignie CA xD U mnie też tak jest ale jakoś tak ładniej to wygląda. (Jakoś muszę ponarzekać w końcu to Cyma xD)
Stalker69 10.11.2008, h. 08:05 Stalker69
Długie Akasy74 mają po 350-380 fpsów, a broń typowa do CQB ma po 390-400..
Pojeb*ne.. oO Chińczyki nie mogą robić na odwrót??
schmeisser 10.11.2008, h. 18:31 schmeisser
nie mogą robić odwrotnie bo mają za małe ręce żeby wygodnie się złożyć do broni długiej
homik666 12.11.2008, h. 18:30 homik666
Co do taiwangun to strasznie zaczeli olewać klientów wysyłki idą dłużej niż kiedy kolwiek itp
Jaskimos 16.09.2009, h. 20:19 Jaskimos
Mam pytanko jak z akumlatorem w mp5? Ile trzyma?