Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w polskich sklepach

Aktualności, 08.11.2008, h. 00:32, dodał: Promant
14

W ofercie ASG Shop pojawiły się: ASG AEG M4 4" MRF Deep Fire oraz konwersja do repliki pistoletu Tokyo Marui - Desert Eagle .50AE Hard Kick (2003 Version). Spec Shop oferuje już repliki Top Tech ASG EBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep ASG Shop włączył do swojej oferty kolejną replikę firmy Deep Fire: AEG M4 4" MRF. Podobnie jak poprzednie - replika M4 4" posiada wzmocnione części wewnętrzne. Replika full metal. Posiada stalową lufę precyzyjną 6.04. Pojemność magazynka: 300BB. Cena: 1189PLN.

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu można również nabyć, opisywany niedawno, zestaw konwersyjny full metal firmy Guarder dedykowany do repliki pistoletu Tokyo Marui -Desert Eagle .50AE Hard Kick (2003 Version). Waga: 340g. Materiał: aluminium. Kolor: czarny. Cena: 459PLN.

 

 

W ofercie sklepu Spec Shop są już dostępne [in stock] repliki firmy Top Tech, posiadające system elektrycznej symulacji blow backu oraz zwalniacz sprężyny uruchamiany przyciskiem dosyłacza. Repliki opisywaliśmy dokładnie we wcześniejszych newsach. M4 Carbine light oraz M4 carbine dostępne są w cenie 1280PLN. M16A3 w cenie 1350PLN. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asgshop.pl

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sebios 08.11.2008, h. 01:38 sebios
Ta 1 emka wygląda okropnie ta kolba i ten chwyt nie pasują do tego za to frontgrip jest całkiem;)
Marius7 08.11.2008, h. 10:48 Marius7
pierwsza emka i ogólnie klasa "CQB" i broń tworzona z myślą o CQB to dla mnie totalna porażka na całej linii, karabinek szturmowy o długości lufy 20 cm i na naboje 5,56mm o takiej sile to gwarantowany kosmiczny rozrzut jeszcze wygląda jak "pół*upy z zakrzaka"
Leo_111 08.11.2008, h. 10:54 Leo_111
jak widze ten tlumik to mi sie mrowkojad kojarzy...nie wiem czemu
LogaN 08.11.2008, h. 10:55 LogaN
A z innych nowości - na stronie taiwangun.com można już nabyć nową MP5 Cymy
cassius 08.11.2008, h. 11:09 cassius
Dokladnie, niech ktos kupi ta cymke bo ciekaw jestem czy warto ;p
Gallain 08.11.2008, h. 12:11 Gallain
Orientuje się ktoś, czy wyjdzie też srebrna konwersja do Deserta?
Mark99 08.11.2008, h. 12:11 Mark99
Kurcze te MP5 Cymy jeżeli będą takie jak podają to zapowiada się naprawdę przełom.
Oby też taką "jakość" miała rodzina AK to już będe w siódmym niebie

A eMki szczególnie do CQB pakudy
gryncek1 08.11.2008, h. 13:28 gryncek1
Mi ta pierwsza emka przypomina odkurzacz...ciekawe czy to źle?
Prezes_____ 08.11.2008, h. 14:17 Prezes_____
Jak dla mnie, im mniej części ruchomych tym lepiej, cenie sobie prostotę.

Pozdrawiam, Prezes
Germ 08.11.2008, h. 14:52 Germ
W CQB nieważny jest wygląd ani rozrzut. Tylko szybkość działania, wygoda użycia jest ważna.
Shadow 08.11.2008, h. 16:31 Shadow
Jak to nie ważny jest rozrzut?
Germ 08.11.2008, h. 18:20 Germ
Rozrzut liczy się przy dystansie powyżej 100 metrów, kiedy trzeba przycelować. Nie przy dystansie 5 metrów - z pistoletu też da się strzelać. Tutaj idzie o siłę rażenia - nie bez powodu lufa m.in. w AKS-74U jest taka, a nie inna...