Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 19.04.2012, h. 23:49, dodał: Promant
23

Airsoft GI: G&G G980 CO2 Bolt Action - Mauser Kar98K. RedWolf Airsoft: Hakkotsu M40A3 Spring Sniper Rifle. Airsoft Taiwan: WE M4A1 AEG.



Airsoft GI: G&G G980 CO2 Bolt Action - Mauser Kar98K

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf AirsoftHakkotsu M40A3 Spring Sniper Rifle. 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft Taiwan: WE M4A1 AEG.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poldeck 20.04.2012, h. 02:35 poldeck
Będą się w WE tłoki rwać ;-) . Tak samo jak w ICSach jak sie zwalnia sprężynę.
ee tam, raz zerwałem - na m150. Jak się to robi umiejętnie i wie kiedy można, to jest wszystko ok i nie ma prawa zerwać. Zgodzę się jednak że nieumiejętne wykorzystanie tego - zabija tłoki.
Padaka 20.04.2012, h. 08:01 Padaka
WE wymyśliło bajer ze zwalnianiem sprężyny i będą wychwalać, a wystarczy zrobić sobie MosfetAB i problem z głowy. Jeżeli to ma być główny powód dla kórego miałbym kupić eMke WE to ja podziękuje.
kmieto 20.04.2012, h. 09:29 kmieto
Szelma1981 20.04.2012, h. 07:47 Szelma1981
Słychac było w fimiku nawet jak tłok po zebach przeleciał :)
Pitas 20.04.2012, h. 09:56 Pitas
Ależ ma laska paskudny- pseudobrytolski akcent.
Pochwal się swoim.
Aliant 20.04.2012, h. 11:51 Aliant
nie no bardzo ładna RAFUL, ciężko babę zrozumieć....
Mendi 20.04.2012, h. 15:41 Mendi
gorsze jest to jak wymawia "here"
wasyl616 20.04.2012, h. 16:36 wasyl616
"pseudobrytolski skcent"?!?!?! ale że co to ma znaczyć, a mówiąc po polsku ty masz pewnie sowiański, albo środkowo-europejski akcent,
PoLi 21.04.2012, h. 16:19 PoLi
koho 20.04.2012, h. 10:55 koho
Wy z tym akcentem to macie w głowach porobione... ;).
koho 20.04.2012, h. 10:59 koho
O rany...
Widać jak Polak nie się już żywcem do czego przyczepić, to przyczepi się do... akcentu.
Co filmik z RW, to marudzą :D.
Karol_K 20.04.2012, h. 11:32 Karol_K
Coś z tym mauserem jest nie tak - pewnie to ta matowa fabra ni jak to nie przystaje do oryginału ... Poza tym wachania po 20 fps niby bardzo źle to nie jest , ale jak na sprzet z górnej półki to trochę słabość - dodatkowo może się okazać że to wersja bez montażu pod optykę (stricte wyborowa to to nie jest na bank - nie ta komora) , wtedy tylko dla orłów (czyt. na reko albo na ściane)
Milski 20.04.2012, h. 11:32 Milski
200$ to chyba nie jest dużo za tą m40
Maza94 20.04.2012, h. 14:08 Maza94
to koło M40A3 nawet nie stało
to jest m40 a2 i to jeszcze w jakims dzikim łożu jak przerobione od m40 a1
killeryooo 22.04.2012, h. 17:05 killeryooo
Piotro 20.04.2012, h. 14:40 Piotro
Zastanawia mnie po co robić takie bajery ze zwalnianiem sprężyny po strzelaniu na auto. Czy tak ciężko jest strzelić na singlu po zakończeniu zabawy?
Jeśli nie masz mosfeta z AB to takie strzelanie (w zależności od baterii) nic nie da. Mam u siebie w ak dziurę u góry gb (projekt blowbacka) i przy strzale na semi tłok i tak napina się do połowy...
toni8567689 20.04.2012, h. 17:28 toni8567689
wietnam95 20.04.2012, h. 15:25 wietnam95
Ten wymienny magazynek w karaku to jakaś porażka :/ Jeszcze trochę a będą do drugowojennych czterotaktów hi-capy robili :/
Moim zdaniem przez to jest bardziej odpowiedni do asg... mimo wszystko łuskowy mimo "ładniejszy" to mniej przydatny :)
grzesio93 20.04.2012, h. 21:13 grzesio93
Oleander 20.04.2012, h. 16:13 Oleander
Ona zawsze zamyka oczy jak strzela. Mogli by dać brunetkę, no i żeby jeszcze mówiła normalnie.
darksoviet 20.04.2012, h. 19:10 darksoviet
Ojjj, coś sobie koleżanka poradzić z ładowaniem nie potrafi :D