Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoft Soldier nr 2 u Capriego

Aktualności, 07.11.2008, h. 11:32, dodał: Regdorn
12

W połowie września pisaliśmy o pojawieniu się w Polsce nowego magazynu airsoftowego rodem z Finlandii. Mowa oczywiście o Airsoft Soldier. Właśnie wyszedł nowy numer i dostępny jest on w ofercie naszego partnera - Capri ASG. Wiąże się to także z interesującą promocją.



 

 

 

 

O Airsoft Soldier piszemy, bo jest to pismo warte uwagi. W dobie panowania kolorowych pism, w których przeważa reklama i grafika wszelaka, mimo przybycia nieco więcej reklam w Airsoft Soldier nadal dominuje zdecydowanie treść. Pismo od początku zrobiło na nas pozytywne wrażenie. W nowym numerze na 68 stronach przeczytać można sprawozdanie z tegorocznego Berget 6 w Szwecji, choć jest to relacja z punktu widzenia Finów, stanowiących odrębną i hermetyczną stronę konfliktu, to w części nawiązuje do zeszłorocznej edycji, która się mocno posypała, o czym także my pisaliśmy (zobacz sprawozdanie z Berget 5 "The end of Europe"). W tym roku ponoć było lepiej. Jak? Odsyłam do Airsoft Soldier #2. Poza tym w drugim numerze znalazł się obszerny i wyczerpujący test chińskiej serii M249 A&K (niemal 7 stron), opis Type 97B Real Sword, przedstawione zostały techniki strzelania z pistoletów, a także wiele interesujących materiałów, jak wywiady i prezentacje grup i środowisk (airsoft w Holandii), opis oporządzenia i granatów (w tym słynne już Tornado).

 

Airsoft Soldier normalnie kosztuje 6 EUR, w Polsce u naszego wyłącznego dystrybutora (Capri ASG) 20 zł. Teraz jednak obowiązuje promocja i wszyscy, którzy nie nabyli jeszcze ubiegłego numeru mają szansę zaoszczędzić "kilka" złotych. W ofercie Capri można teraz nabyć dwa numery w cenie 24 zł!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kupolud231 07.11.2008, h. 11:50 kupolud231
nu nu niezły magazyn ...
Codename666 07.11.2008, h. 11:58 Codename666
Super A co z naszym rodowitym magazynem? Jest listopad a w sklepach ciągle są wydanie sierpniowe, to daje do myślenia. Czyżby Airsoft upadł?
Okota 07.11.2008, h. 12:42 Okota
Duke Nukem Airsoft Forever whenever
i na dodatek When it's Done
nockeer 07.11.2008, h. 13:31 nockeer
komentarz dla Redgorna - pisze się 'hermetyczną'
Czubaka 07.11.2008, h. 14:07 Czubaka
czy to gazetka po finsku
Prezes_____ 07.11.2008, h. 14:08 Prezes_____
Ja nadal czekam na dobrą Polską gazetę.
happy666 07.11.2008, h. 15:12 happy666
Szkoda, że nie kosztują 1000zł... Wtedy przesyłka była by darmo
capri 07.11.2008, h. 16:13 capri
Przesyłka jest za darmo od 500, to tylko 21 zestawów
Regdorn 07.11.2008, h. 16:25 Regdorn
@nockeer: a to ci babol...
KARMA_Alex 07.11.2008, h. 18:49 KARMA_Alex
a ja ze swojej strony polece:

www.officialusasocmagazine.com

srednio 180 stron - w PDF - i za darmo kupa przydatnych rzeczy oraz sadze doskonaly wzor do nasladowania....
Xie 07.11.2008, h. 18:56 Xie
Ja również polecam.
Jest np. zajefajny artykuł o postawach strzeleckich.

Pierwotnie gazetka była w języku fińskim. jednak po jakimś czasie twórcy postanowili wydawać również gazetkę w języku angielskim.... i tak od wakacji wychodzą rownolegle dwie wersje. To teraz pozostawiam inteligentnym odgadnięcie, która jest dostępna u Capriego
dexter125 08.11.2008, h. 20:49 dexter125
Nasz rodzimy magazyn chyba zmarł. Niestety redakcja na maile nawet nie odpisuje. Szkoda, zpowiadał się fajnie....