Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje zza granicy

Aktualności, 06.11.2008, h. 23:52, dodał: Promant
21

ARES: nowe szczegóły na temat replik ASG PGM i M200. Vega Force Company: KAC PDW. WGC: przedsprzedaż WE M4 GBB i konwersje firmy LCT.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma ARES, która wcześniej produkowała repliki ASG dla firmy STAR, najwyraźniej postanowiła całkowicie wyeliminować "pośrednika" i pełną parą rusza z nową ofertą. Zapowiedziane wcześniej repliki PGM i M200 Cheytac będą miały już wkrótce swoją premierę rynkową. LA Gunshop podał, że replika Ares PGM Hecate będzie dostępna pod koniec listopada (174,930 Yen, 1,362.26 EUR). Długość: 1010 - 1220mm, waga: 6800g, pojemność magazynka 23BB. Replika Cheytac M200 ma być dostępna w połowie listopada (219,030 Yen, 1,705.69 EUR). Długość: 1200 - 1410mm, waga: 8640g. 

 

 

Firma Vega Force Company podała termin premiery rynkowej swojej kolejnej repliki ASG AEG: KAC PDW. Ma być ona dostępna pod koniec listopada, w cenie, najprawdopodobniej: 465USD. Gear Box: VFC custom gearbox. Pojemność magazynka: 120BB. Długość: 489 / 722mm. Waga: 2390g. W komplecie z repliką znajdą się: tłumik dźwięku, vertical fore grip, pojemnik na aku w formie puszki PEQ. 

 

 

W ofercie WGC pojawiło się M4 GBB firmy Wei-Tech, w opcji preorder. Co ciekawe: w cenie niższej niż na stronie Airsoft Buddy, 370USD.

 

 

Serce rośnie, u każdego airsoftowego rusofila, na widok powiększającej się oferty produktów firmy LCT. Na stronie WGC pojawiła się prawdziwa lawina konwersji do replik z rodziny AK, które to produkty wcześniej znaliśmy wyłącznie pod marką Inokatsu. Są to zarówno pełne konwersje [jedynie bez wnętrzności], jak też fronty i zestawy korpusów [z kolbami, chwytami itp.].

 

 

 

 

Oferta na chwilę obecną, obok wcześniej wspomnianej w newsach konwersji RPK, obejmuje konwersje: AK74M [270USD], AKS74M [270USD], AKS74UN [305USD], AKMS Carbine [305USD], AIMS [305USD], AKS74 [305USD], AKMS [305USD], G-03 [305USD], G-04 [305USD]. Fronty: AK 104 [perforowana stalowa nakładka rury gazowej, 205USD], AK103 [perforowana stalowa nakładka rury gazowej, 205USD], G-03 i G-04 [perforowana nakładka rury gazowej, 170USD], AKS74UN i AKM [170USD]. W cenie 135USD fronty: AKM MS, AK104, AK103, AK74M. Front RPK [205USD]. Lufa z dwójnogiem do RPK [70USD]. Korpusy [konwersje bez frontów]: AKMS [205USD], AIMS oraz X47 [170USD], AK47 [105USD], AK pistol [135USD].

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu

www.nlairsoft.com

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Bullzeye 07.11.2008, h. 01:31 Bullzeye
ożesz kurrrr... czy to przypadkiem nie błąd z tymi cenami hecate i cheytaca?
Hashak 07.11.2008, h. 01:56 Hashak
Masz bronie takie bronie piekne, nie oczekuj by ceny byly tez piekne
MarineSlupsk 07.11.2008, h. 07:23 MarineSlupsk
Bronie piękne i również jedyne na rynku. Nic dziwnego, że taka cena.
kazik_ 07.11.2008, h. 08:36 kazik_
"Na stronie WGC pojawiła się prawdziwa lawina konwersji do replik z rodziny AK, które to produkty wcześniej znaliśmy wyłącznie pod marką Inokatsu"
Jeszcze jest RMW: $3 a raczej był, bo jesli LCT wyszło na rynek, to RMW (będąc pośrednikiem) pewnie długo miejsca nie zagrzeje.
Promant 07.11.2008, h. 08:48 Promant
Tak, jest RMW, ale nie ma aż takiej oferty jak miało Inokatsu. A ponieważ LCT przez cały czas powołuje się na pracę dla Inokatsu, nic nie wspominając o RMW, więc piszemy o Inokatsu.
Krabii 07.11.2008, h. 09:19 Krabii
mmmm, a mnie ciekawi kiedy będzie można w końcu kupić EGLM od VFC bo nic ostatnio o tym nie słychać a przydała by się jakaś konkurencja dla STAR/ARES. Może ktoś coś wie????
keltan 07.11.2008, h. 13:58 keltan
coś nie tak bo 1705 euro to 212,229.58 JPY bo jak myślę chodzi o Japan yen.
Kamil 07.11.2008, h. 14:02 Kamil
Zajebisty ten froncik od AK104.
Prezes_____ 07.11.2008, h. 14:08 Prezes_____
ładne konwersje, bardzo
gryncek1 07.11.2008, h. 14:45 gryncek1
Hmm...coś nowego z tym KAC PDW.
Bodzio90 07.11.2008, h. 14:59 Bodzio90
KAC źle mi się kojarzy :/
kydrys 07.11.2008, h. 17:35 kydrys
moze patrzysz według nowego kursu. albo kursu kupna zamiast sprzedazy lub na odwrót.
Germ 07.11.2008, h. 22:07 Germ
Tak popatrzyłem na stronę wgc - konwersja AK-74M tak dziwnie jakoś wygląda...
Wiewioor 07.11.2008, h. 22:27 Wiewioor
jakkolwiekby to dziwnie nie zabrzmiało, zawsze chciałem mieć KAC'a.
Eversmann 08.11.2008, h. 17:02 Eversmann
Do jakich firm pasuję te kity od LCT? Jest napisane tylko na wgc że do serii AK...
mam Tokio Bete i chciałvbym AKMS'a.
Natomiast na stronie LCT jest oddzielny dział części do Marui.
Cholender wie do jakich firm pasują pełne kity.
kazik_ 08.11.2008, h. 17:33 kazik_
Eversmann - do pełnych kitów wsadzasz tylko gearbox, lufę wewn. i komorę HU (z gumką). Te części z TMki spokojnie przypasują (a przynajmniej powinny). W twoim przypadku dobrze by było zmienić lufę na dłuższą
Promant 08.11.2008, h. 18:29 Promant
Generalnie to jest system podobny jak w boyi czyli kopiowanie rozwiązań z ostrego, zauważ, że z podstawy szczerbiny wystają ramiona do których przykręca się komorę HU - czyli inaczej niż w TM, gdzie podstawę rozbudowano tak aby osadzać w niej zarówno komorę HU jak i lufę zewnętrzną.

Jednak na pierwszym zdjęciu widać wyraźnie, że można ten zestaw zastosować do TM, gdyż dołączono jarzmo w którym osadzisz lufę zewnętrzną.
volf13 08.11.2008, h. 23:34 volf13
łeee producenci znowu dali plame... Ta snajpera wygląda fatalnie, do tego to jest snajperką co ją dla mnie na starcie eliminuje....
Promant 08.11.2008, h. 23:47 Promant
Hmm... że co?
Eversmann 09.11.2008, h. 10:33 Eversmann
Promant, Kazik_:
chyba obaj macie rację. Lecz stwierdzenie Promant'a że konwersja frontu pasuje do systemu TM, jest w takim razie najbardziej trafne, ponieważ na stronie jest to w dziale Marui, czyli możliwe że tylko to co jest na stronie w tym dziale for Marui) pasuje tylko wyłącznie TM, a reszta, pełne kity, nie.

Może wyślę e-mail'a to się sytuacja wyjaśni, chciałbym AKMS'a (wiem że jest G&G).
Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!
Promant 09.11.2008, h. 14:01 Promant
Pełne kity tym bardziej będą pasować, bo wsadzasz tylko GB i komorę HU, a te w AK systemu VFC, boyi sa identyczne i da się bez problemu wpasować do Maruja.
Problem może być natomiast właśnie z frontami - gdyż pasować będą tylko te, w których jest jarzmo do lufy.