Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Aktualności, 06.11.2008, h. 00:20, dodał: Promant
20

Ebaybanned: kolba do pistoletów z serii Glock. ARES: Cheytac M200. Boomarms: tłumik dżwięku Element Masada. Land Arms: FireKyln T951. Spec Shop: kolejne nowości.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu Ebaybanned pojawiła się w ofercie kolba dedykowana do replik pistoletów Glock. TAC pistol foldable shoulder stock wykonana jest z nylonu i kosztuje 86USD.

 

 

Replika karabinu snajperskiego firmy ARES: Cheytac M200 znajduje się już w przedsprzedaży na stronach kilku sklepów, podobnie jak replika ARES PGM. Obecnie firma ARES poinformowała, że obok repliki PGM i M200, w wersji czarnej, przygotowywana jest również wersja karabinu Cheytac M200 w kolorze tan.

 

 

Boomarms Airsoft oferuje tłumiki dżwięku Element, typu QD na gwint 14mm"-", Masada. Dostępne wersje kolorystyczne: czarna i dark earth. Długość: 190mm. Waga: 300g. Średnica: 38mm. Cena: 20EUR.

 

 

 

Firma Land Arms zapowiada nowy produkt: upgrade'owaną wersję, już będącej na rynku, latarki FireKyln T951. Nowy produkt ma bardziej przypominać  SureFire ® Millenium M951XM.

 

arms_new_fireklyn_0511.jpg" alt="" width="500" height="753" />

 

arms_new_fireklyn_0511a.jpg" alt="" width="500" height="757" />

 

W ofercie Spec Shop pojawiły się kolejne nowości, w tym elementy umundurowania w kamuflażach pantera i grom. Ciekawą propozycję stanowią, idealne do noszenia pod kamizelkę taktyczną, bluzy Helikon typu Jersey Combat Shirt. W kamuflażu pantera: 79PLN. W kamuflażu grom: 145PLN. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.ebaybanned.com

arms.com/">www.boomarms.com

www.airsoft-news.eu

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Borsuk123 06.11.2008, h. 06:50 Borsuk123
wiadomo ile będzie kosztowało m200 i czy będzie dostępne w kraju?
lemonzawodowiec 06.11.2008, h. 08:03 lemonzawodowiec
A googli to ty nie masz?
vip3r 06.11.2008, h. 09:53 vip3r
gdyby sie ktoś zastanawiał czemu camoGrom jest droższa (tak jak ja ) to z opisu na specshop wynika że ma już w zestawie ochraniacze na łokcie
kamera 06.11.2008, h. 10:49 kamera
Czy ktos wie cos wiecej o firmie Ares? Bo nic konkretnego na ich temat nie moge znalezc.
Bigos93 06.11.2008, h. 10:59 Bigos93
Ten kamuflaż GROM to Multicam czy multicamo? Bo cena jest przystępna.
kamera 06.11.2008, h. 11:12 kamera
To jest polska odpowiedz na MC
Promant 06.11.2008, h. 11:33 Promant
ARES to firma chińska. Przynajmniej tak podał Gunner Airsoft. Wszystko wskazuje, że do tej pory wykonywała repliki dla STARa. Np. L96. Teraz robią na własny rachunek.
Na WGC można sobie zobaczyć, że ta replika i także L1A1 STAR i ARES są identyczne, więc raczej można się spodziewać tej samej jakości.
gryncek1 06.11.2008, h. 12:03 gryncek1
Kolba do glocka? ale kiego grzyba?...
Wicked 06.11.2008, h. 12:34 Wicked
A czy przypadkiem "nylon" to nie jest tkanina?
vip3r 06.11.2008, h. 12:56 vip3r
po co kolba? a po co jest kolba w broni długiej? po to żeby pewneij móc celować i radzić sobei z odrzutem.

bardziej mnie tylko dziwi że dość droga... niedużo drożej można taką izraelską kolbę do ostrego kupić.
gryncek1 06.11.2008, h. 13:03 gryncek1
Bez przesady, blow back w gaziakach nie jest taki silny...po za tym z kolbą to już raczej nie będzie broń boczna...
vip3r 06.11.2008, h. 13:08 vip3r
tzn. może uściślę zgadzam się że do asg to na grzyba
Promant 06.11.2008, h. 13:12 Promant
W replice... do lansu.
W ostrym np. po to:

$3
gryncek1 06.11.2008, h. 13:22 gryncek1
No dobra ale my tu mówimy o asg...Fajne nagranie, bębenek w glocku? hehe...
Mohawk_PL 06.11.2008, h. 15:27 Mohawk_PL
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest !!
Combat Shirt na SpecShopie ! W końcuuuuuu ;D
Prezes_____ 06.11.2008, h. 16:16 Prezes_____
tłumiki w dobrej cenie trzeba przyznać
javelin 06.11.2008, h. 17:54 javelin
"Wicked
06-11-2008, 12:34

A czy przypadkiem "nylon" to nie jest tkanina?"




Nie. Nylon to tworzywo sztuczne. Może być "lite", do produkcji dużych części. Robi się z niego żyłki wędkarskie i pończochy. A można z niego zrobić cienkie włókna i utkać tkaninę
Lechu2K 06.11.2008, h. 18:19 Lechu2K
Ciekawe kiedy będzie Combat Shirt w mapecie ??
javelin 06.11.2008, h. 19:57 javelin
Juz od dawna jest, zwie się FROG. Do kupienia na eBayu I na allegro chyba jest jeden (albo był).
Promant 06.11.2008, h. 22:51 Promant
"No dobra ale my tu mówimy o asg..."

No i?
Większość sprzętu stosowana w asg jest do lansu albo rekonstrukcji. W realu broni ostrej i prawdziwych działań ma sens a w hobby nie zawsze. Co nie przeszkadza mieć, kolekcjonować, rekonstruować itp.