Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 17.04.2012, h. 23:42, dodał: Promant
16

Najnowsze filmy autorstwa Airsoft GI TV, eHobby Asia, Ra-Tech oraz WE.



Airsoft GI TV: licencjonowane repliki Umarex H&K G36C oraz UMP Sportline.

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: SAPH Custom Race Gun.

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: kolba do replik Glock'a.

 

 

 

 

 

 

 

Ra-Tech: WE NEW GBB MAGS - DEBIUT.

 

 

 

 

 

 

 

Ra-Tech: WE M4 AEG.

 

 

 

 

 

 

Wei-TechMagK (custom prototype).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pritcher 18.04.2012, h. 00:15 Pritcher
Kolba od Tantala przy Glocku, to dopiero ciekawostka ;)
Ten Smoking Hole fajny, przefrezowania ma bardzo eleganckie.
Muka 18.04.2012, h. 01:49 Muka
Pan w ostatnim filmiku o okularkach zapomniał....
straszne
Gandziej 19.04.2012, h. 16:30 Gandziej
poiu007 18.04.2012, h. 08:04 poiu007
Nie wiem czy też macie takie odczucie, że ten Magk to profanacja całej rodziny AK... Przeżyłbym te risny, no ale dodatki "magpul style" i dwie rączki przeładowania? Nie przemawia to do mnie;/
do mnie też nie, zwłaszcza, że: - dźwięk wystrzału jest strasznie dziwny, - dodatkowe otwory w pokrywie to więcej piasku, kurzu i innego śmiecia,- taktyczność drugiej rączki jest mocno naciągana.Ale na bank znajdzie się kilku ludzi dla których to będzie oh i ah jakie piękne i poręczne, to własnie do nich kierowana jest ta oferta.

ja bym tam założył jeszcze granatnik, biopod, koli z magiferem, puszke z laserem, uśmiechnięta mordkę zapachową o smaku truskawkowym, kilka diód i miałbym na święta to zamiast choinki.
Mendi 18.04.2012, h. 11:45 Mendi
Nie ogarniam tego hejtu na ergonomię :P

Jak ktoś potrzebuje to sobie dołoży koli z magnifierem, ktoś inny nie lubi przymocowywać latarki/lasera do repliki za pomocą izolki, jeszcze inny woli mieć możliwość szybszego przeładowania będąc praworęcznym bądź wygodną, lekką, rozkładaną kolbę zamiast drewnianego klocka/stalowej ramy.
Then 18.04.2012, h. 14:00 Then
Nie ma tu żadnego hejtu na ergonomię. Swoją drogą są bardziej ergonomiczne repliki, nawet bardziej niż ten frankenstein, którego i tak można było zrobić lepiej. Ja po prostu wyraziłem swoją opinie. Komuś się podoba to niech to powie, a nie sie czepia, że akurat mi nie pasuje, bo ja zdania nie zmienie, a wprowadza się niepotrzebne spory ("mi sie to nie podoba bardziej niż tobie", "musisz być durniem żeby to Ci się nie podobało" itp.) . Mi się to coś zupełnie nie podoba, wiec wyraziłem się krytycznie, koledze się podoba to wypowie sie pozytywnie. Równowaga musi być
poiu007 18.04.2012, h. 14:15 poiu007
osobiście podoba mi się  MagK i tak naprawdę tylko ze względu na jego poręczność i możliwości jakie daje w porównaniu do całej rodziny AK wykluczając oczywisice wymienionego już AK 12. A co do dodatków magpul style to raczej się bez nich nie obejdzie bo wydaje mi się że w oryginale MagK produkowany jest przez amerykańską firmę zajmującą się własnie customami AK (lecz nie zaprzeczam mogę się mylić...) więc to pewnie jakaś mała część odwzorująca ten karabinek 
iwan95 18.04.2012, h. 23:53 iwan95
osobiście podoba mi się  MagK i tak naprawdę tylko ze względu na jego poręczność i możliwości jakie daje w porównaniu do całej rodziny AK wykluczając oczywisice wymienionego już AK 12. A co do dodatków magpul style to raczej się bez nich nie obejdzie bo wydaje mi się że w oryginale MagK produkowany jest przez amerykańską firmę zajmującą się własnie customami AK (lecz nie zaprzeczam mogę się mylić...) więc to pewnie jakaś mała część odwzorująca ten karabinek 
iwan95 18.04.2012, h. 23:53 iwan95
AnR 18.04.2012, h. 08:28 AnR
Nie przemawia do Ciebie, bo masz arbuza na głowie i nie masz zielonego pojęcia jak to obsługiwać. Personalizacja w tym kierunku to nie tylko rzecz gustu, ale też i umiejętności oraz potrzeb.
Napisalm to człowiek zając...Niestety mam pojęcie jak to obsługiwać i wiem, że znajdą się tacy co i tak to kupią, ale nie ze względu na ergonomię a raczej ohy i ahy. Jestem po prostu oldschoolowym człowiekiem i nie moja wina, że jak jest replika to musi być dla mnie repliką czegoś, co istnieje. Z chęcią zamiast tego dziwoląga zobaczyłbym replike AK-12.
poiu007 18.04.2012, h. 12:51 poiu007
To nie zając, to królik. Arbuz za to jest jednoznaczny. Dla mnie na przykład lighting bolt jest bez sensu ze wzgłędu na zamianę przyzwyczajeń co do obsługi platformy AK. Dla Ciebie bo nowatorski i nie dość "drewniany i stalowy" jak na AK. Kiedy puryści AKaczowi zrozumieją, że swiat poszedł do przodu. Też znajdują miejscę na klasycznego drewnianego AK, ale rozumiem te nowinki i ich nie neguje.
AnR 18.04.2012, h. 14:11 AnR
Szczerze to za AK nie przepadam i to tylko ze wzgledu na magazynki. Po prostu dziwi mnie wymyślanie replik z kosmosu, skoro tak jak powiedziałem możnaby zrobić AK-12, który jest wycisnieciem z akaczy prawie wszystkich soków. Nie neguje go całkowicie, bo w tym frankensteinie podoba mi się skrócenie selektora no i możliwość regulacji kolby.
poiu007 18.04.2012, h. 14:22 poiu007
Panie Arbuz, jak lubisz repliki czegoś, co istnieje, to patrz, skąd pierwowzór tego AK. http://www.thefirearmblog.com/blog/2008/12/22/mag-k-001-unqiue-magpul-ak-build/
I co? Jesteś tak oldschoolowy i nie wiesz że to powstało w 2008? Już widzę oczyma wyobraźnie widzę jakie masz pojęcie o obsłudze AK.
Pritcher 18.04.2012, h. 16:25 Pritcher
babski 18.04.2012, h. 11:07 babski
Taki współczesny AKacz jest fajny :D Brakuje granatnika i risa na pokrywie :D
Erzet-DEMOn 18.04.2012, h. 14:51 Erzet-DEMOn
UMP calkiem w pydkę :D
Jak będą do niego tanie low capy to być może się skuszę.