Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości i ciekawostki c.d.

Aktualności, 04.11.2008, h. 23:17, dodał: Promant
35

M4 ASG GBB Wei-Tech dostępne w sprzedaży. Marushin: MKK Super RedHawk Maxi 7.5". JG G3 SAS-G w ofercie RSOV i Gunner Airsoft.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Airsoft Buddy rozpoczął sprzedaż repliki M4 Carbine GBB produkcji Wei-Tech. Gazowa replika ASG firmy WE kosztuje 460USD. Lufa zewnętrzna jest wymienna, a replika ma w komplecie dwie lufy wewnętrzne - do wersji carbine i CQB.  

 

 

Jeśli ktoś chciałby poczuć się "prawie" jak w westernie - może zakupić replikę rewolweru firmy Marushin: MKK Super RedHawk Maxi 7.5". "Prawie" gdyż szczerbinka i muszka odróżniają replikę od westernowego pierwowzoru, a dla zwolenników nowoczesności - w komplecie znajduje się szyna pod optykę.

 

 

Rewolwer osiąga prędkość początkową 280fps na słabszym gazie 134A. Waży 1060g. Długość: 340mm. Kaliber: 8mm.  

 

 

Marushin Super RedHawk Maxi 7.5 wykonany jest z ciężkiego ABSu oraz elementów metalowych. Dostępny w wersji czarnej oraz srebrnej, na stronie sklepu Uncompany. Cena: 140USD.

 

 

W sprzedaży pojawiła się również kolejna replika firmy JG: G3 SAS-G, oznaczona jako T-3, która jest kopią repliki firmy Tokyo Marui. Replikę włączyły do swojej oferty sklepy: RSOV [54 funty] oraz Gunner Airsoft [85USD].

 

 

 

Prędkość początkowa w zakresie: 330 - 350fps. Waga: 2700g [bez aku]. Magazynek hi-cap, o pojemności 500BB. Jedyne co różni replikę JG, w wyglądzie, od wersji CQB TM to stała kolba. W komplecie szyna pod optykę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoftbuddy.com 

www.uncompany.com 

www.rsov.com

www.gunnerairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cien 04.11.2008, h. 23:21 Cien
Optyka w takim rewolwerze, litości... To chyba głupsze niż tłumik w deagle'u.
Promant 04.11.2008, h. 23:23 Promant
No to byś się zdziwił. W USA na ten przykład - bardzo popularne są polowania z rewolwerami i pistoletami określonych typów - wyposażonymi w optykę.

Choć do takiego staruszka optyka nie pasuje.
Konrad_BW 04.11.2008, h. 23:47 Konrad_BW
Znając gaziaki z WE ta emka ciekawie się zapowiada
Mohawk_PL 05.11.2008, h. 07:10 Mohawk_PL
G3 SAS Już wiem na co zbieram
alchemik193 05.11.2008, h. 07:39 alchemik193
G3 jak dla mnie świetne do budynków
Prezes_____ 05.11.2008, h. 08:05 Prezes_____
Wkońcu będzie czym przybijać gwoździe do płotu- do tego używano chwytu od rewolweru
Wiewioor 05.11.2008, h. 08:45 Wiewioor
znowu g3sas? nie mogą zrobić G3KA4 ??
Sushi.50 05.11.2008, h. 09:15 Sushi.50
Napisz do nich, może zrobią. Na pewno będzie lepiej niż pisać takie żale tutaj

Też słyszałem o polowaniach z rewolwerem wyposażonym w optykę. Duży zasięg i duża celność, więc nic dziwnego. Aczkolwiek replika tylko do rekonstrukcji, ewentualnie westernowych larpów
vip3r 05.11.2008, h. 09:17 vip3r
G3 SAS TM nie ma kolby - wiec nie jest to dokładna kopia

(oznaczeń które są w TM też naturalnie nie widzę w JG - więc proszę o więcej uwagi w sformułowaniach )
Kosa30 05.11.2008, h. 09:34 Kosa30
Te rewolwery są rodem z Call of Cthuhlu
Mormaeglin 05.11.2008, h. 09:36 Mormaeglin
Bliad.. wreszcie broń krótka która wzbudziła moje zainteresowanie, oczeń krasiwyj riewolwier, nu poczemu nie mietałł? ...Sergio Leone 4 Life.
vip3r 05.11.2008, h. 09:43 vip3r
@Mormaeglin - i co z tego że nie metal? mam Rewolver Marushin i nie poznałbyś że to nie metal HW (Heavy Weight) zawiera proszek metalowy dzięki czemy abs jest ciężki i zimy jak metal - Japońska replika HW jest na ogół 100x bardzier realistyczna niż chińska podruba z shit-metalu, nie wspominając że przy tym znacznie trwalsza.

ale z Marushin można różnie trafić... mają lepsze i gorsze repliki
vip3r 05.11.2008, h. 10:00 vip3r
Jeszcze czegoś nie czaję...

WE M4 kosztuje 460$
WA M4 CQBR (najtańszy aktualnie ) 426$

czy ktoś kupi WE zamiast WA płacąc więcej??
Mormaeglin 05.11.2008, h. 10:06 Mormaeglin
@vip3r trzymam za słowo
KWIA_TEK 05.11.2008, h. 10:24 KWIA_TEK
Do tego western-rewolweru mogli dodać gratis klimatyczną kaburę a nie szynę RIS. Z kaburą był by lans a'la generał Paton. Z szyną RIS będzie człowiek wyglądał jak bohater filmów sensacyjnych klasy B
Promant 05.11.2008, h. 12:19 Promant
"G3 SAS TM nie ma kolby - wiec nie jest to dokładna kopia
(oznaczeń które są w TM też naturalnie nie widzę w JG - więc proszę o więcej uwagi w sformułowaniach )"

A Ty czytaj uważnie. W tekście jest napisane, że różnicą w wyglądzie jest stała kolba.
I który chińczyk ma oznaczenia takie jak skopiowany TM?
Może zanim coś napiszesz - zastanów się czy ma to sens.

Sformułowanie o dokładnej kopii to cytat ze strony chińskiej i w miarę rozgarnięty człowiek rozumie, że chodzi o wygląd, typ materiału itp cechy.
vip3r 05.11.2008, h. 12:52 vip3r
łoo Promant żeś pojechał... do tej pory myślałem żeś spoko gość... a tu patrz... jak sobie pozwalasz wobec mnie pisać... dla mnie oczywiste jest że jak się różni wygladem to nie jest to dokładna kopia - nie sądziłem że ktoś bedzie z tym dyskutować... jak piszą gdzieś głupoty to nie trzeba ich przepisuywać.

bez oznaczeń i ze stałą kolbą to był kiedyś well może to dokłądna kopia well-a?

chińczyki też mają ostatnio coraz częściej oznaczenia - więc też nie masz racji (naturalnie nie chodzi mi o napis :TOKYO MARUI"

kończąc: wypraszam sobie obrażanie mnie bo ja tego nie zrobiłem wobec Ciebie
gryncek1 05.11.2008, h. 14:21 gryncek1
Brzyyyydkie rewolwerki...
penio151 05.11.2008, h. 14:34 penio151
Mi te G3 bardzo się podoba, miła odskocznia od mp5...ale mam wstręt do plastyku.
Mormaeglin 05.11.2008, h. 14:40 Mormaeglin
@Grycek

"Brzyyyydkie rewolwerki..." - niewierny!
ocet 05.11.2008, h. 16:15 ocet
Te rewolwerki są boooooskie Tylko czemu taka cena?
zombie_snake 05.11.2008, h. 16:46 zombie_snake
"Jeszcze czegoś nie czaję...

WE M4 kosztuje 460$
WA M4 CQBR (najtańszy aktualnie ) 426$

czy ktoś kupi WE zamiast WA płacąc więcej?? "

Bo M4 WE jest Full Metal
Kukiee 05.11.2008, h. 17:24 Kukiee
Hmm... Nie jestem żadnym znawcą, ale ta kolba mi strasznie niepewnie wygląda. Ten plastik sprawia wrażenie takiego jak mam na drukarce
Przynajmniej w G3 TM to duuzo lepiej wyglada.
evel 05.11.2008, h. 17:27 evel
Te rewolwerki świetne! aż się wznieciłem
pidzejfat 05.11.2008, h. 17:32 pidzejfat
Jest nie tylko full metal ale także bez przeszkód można używać GG. Do tego moc jest znacznie większa ok 450fpsów przy GG.
sharku17 05.11.2008, h. 18:53 sharku17
bardzo ładne te rewolwerki tylko żeby nie przegieli z fps'ami do nich jeśli będą<fps'y> dość rozsądne do CQB może się zkusze
uzi43 05.11.2008, h. 18:55 uzi43
sharku17 - pisze ci że 280fps
Felga 05.11.2008, h. 20:55 Felga
Kukiee - mam podobną broń, G3 RAS JG, i kolba NIE jest niepewna, moja wytrzymała kilka "krasztestów" i nie ma problemu, a rewolwerki to swoją drogą całkiem całkiem ;]
lang 05.11.2008, h. 21:52 lang
rewolwer do cqb? to raczej zły pomysł
lang 05.11.2008, h. 21:59 lang
vip3r, pozatym do we dodają 2 lufe wewnętrzną, a zewnętrzną na dodatek można odkręcać.
rostal 05.11.2008, h. 22:10 rostal
Te rewolwery są tak oblesnie, oblesne, że aż piękne.
Promant 05.11.2008, h. 22:31 Promant
Vip3r:
Well nie jest do niczego podobny, a kolbę ma od MP5 i montowaną na jeden pin jak MP5, a nie na 2 jak repliki G3.

G3 SAS JG wygląda identycznie jak TM, poza tym, że zamiast metalowej końcówki body ma kolbę stałą - przy czym jest to przynajmniej prawidłowa kolba.
Fakt, że nie ma nadrukowanych oznaczeń HK nie jest niczym dziwnym - mało która chińska replika ma jakiekolwiek prawidłowe oznaczenia.
Tak się składa, że mam G3 SAS TM i poza dwoma nadrukami - różnic w wyglądzie nie ma.

Do napisów zastosowanych przez TM też, nota bene, można się przyczepić.

Chińskie sklepy zawsze używają w opisach określenia "kopia" lub "klon" - podając z czego daną replikę skopiowano. I zawsze piszemy w newsach taką informację,
A że nie jest to kopia w 100% idealna... no cóż, to produkt chiński.
vip3r 06.11.2008, h. 16:00 vip3r
Cieszę się Promant że wyjaśniliśmy sobei offline o co komu chodziło

z ciekawszych rzeczy WE M4 jest jako Pre-Order na wgc za 370$ !!!

$3
Hornet 06.11.2008, h. 19:30 Hornet
Ciekawe czy replika WE nie okaże się czarnym koniem w stawce GBB , bo oglądając filmiki wygląda że nie skopiowano rozwiązania WA (ale nie jestem tego pewien). Co z magazynkami do tego cuda ?!?
volf13 08.11.2008, h. 23:30 volf13
Pięęękne te rugery, ale czekam na Schofieldy łamane