Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kolejne produkty

Aktualności, 03.11.2008, h. 23:33, dodał: Promant
21

Air Sharp: ASG minigun do samodzielnego wykonania. G&P: Fighting Cat Front Set. Kamizelki taktyczne Pantac w ofercie sklepów ASG Shop i Spec Shop. M7A1 na WGC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie firmy Air Sharp pojawiły się plany zestawu do samodzielnego montażu: 616 Minigun Kit. Na 3 zdjęciu poniżej widoczny jest prototyp. Firma przyjmuje zamówienia. Replika, którą można zbudować w oparciu o plany, zawiera GB M249 i działa na zasadzie 6 fałszywych luf obracających się wokół jednej, ukrytej lufy, która strzela. [Wbrew wcześniejszym zapowiedziom AS nie wprowadził do sprzedaży gotowego zestawu, a jedynie oferuje plany: jak taki zestaw wykonać - stąd do newsa wkradł sie błąd, za który przepraszam.] 

 

 

 

 

Firma G&P wprowadza do oferty Fighting Cat Front Set w wersji do AEG oraz do replik GBB WA. Materiał: aluminium.

 

 

 

 

 

 

 

ASG Shop włączył do oferty kopię kamizelki MTV: Pantac MT Body Armor. W zestawie z kamizelką znajduje się kołnierz oraz ochrona krocza, jednak nie zawiera ona imitacji wkładów balistycznych. Kolor: CB. Cena: 789PLN.

 

 

Na stronie Spec Shop można nabyć trzy kamizelki taktyczne Pantac: MBSS Plate Carrier - multicam [289PLN], PC Plate Carrier - multicam [599PLN] oraz WSH Chest Rig [319PLN] - również w kamuflażu multicam. 

 

 

 

 

Także sklep WGC włączył do oferty najnowszą replikę firmy King Arms: Troy M7A1. Cena ciut wyższa niż na Gunner Airsoft: 484USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.air-sharp.com 

www.gp-web.com

www.asgshop.pl

specshop.pl/">www.specshop.pl

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Nemu 03.11.2008, h. 23:38 Nemu
MTV fajna kamizelka szkoda że taka droga taa... zrób to sam MINIGUN
Lechu2K 03.11.2008, h. 23:47 Lechu2K
Dostaniesz 3871 części i pobaw się w pomysłowego Dobromira lub McGyvera Klej i izolka nie są w zestawie

Swoją drogą ciekawe ile taki zestaw DIY będzie kosztował.
Zachar 04.11.2008, h. 00:35 Zachar
Nie da się ukryć, że patent z "fałszywymi lufami" w M134 jest bardzo pewnym rozwiązaniem, które daje spore oszczędności - nie trzeba kupować 6 gumek hop-up
Duży plus za zastosowany gearbox.
cichyop 04.11.2008, h. 01:08 cichyop
co Oni do tych emek jeszcze nie wymyślą heh =] co raz to ciekawsze rzeczy! czekam na toster =P
Borsuk123 04.11.2008, h. 01:23 Borsuk123
czekam aż jakiś bogaty maniak sobie kupi mini i wyskoczy z tym:P
Prezes_____ 04.11.2008, h. 08:06 Prezes_____
A ciekawe czy w g&p myśleli o konwersjii z przenośnym podgrzewaczem jedzenia
David051 04.11.2008, h. 09:15 David051
Ochrona krocza - to jest to!
Manyu 04.11.2008, h. 14:44 Manyu
Ochraniacz na fifola xD Ile marek juz świruje z minigunem ? 4,5 ? To juz apokalipsa....
gryncek1 04.11.2008, h. 14:47 gryncek1
Nie ma to jak sobie poczytać w autobusie broszurkę na temat samodzielnego złożenia miniguna..xD, i nie wiem czy to lepiej że tylko jedna strzela....
Lechu2K 04.11.2008, h. 16:00 Lechu2K
Skoro strzela tylko jedna, mniejsza możliwość że pozostałe się spoierdzielą. Ciekawe, czy będzie możliwość samego obracania lufy bez konieczności oddania strzału ??
Gogin 04.11.2008, h. 17:36 Gogin
"Firma G&P wprowadza do oferty Fighting Cat Front Set"

Nie wiem czy śmiać się z tej nazwy, czy wymiotować jak widzę to szkaradztwo...
lemonzawodowiec 04.11.2008, h. 18:30 lemonzawodowiec
Nie rozumiem polityki Air Sharpa. Po co komu plastikowy minigun?
Cyku 04.11.2008, h. 19:01 Cyku
Lemon- a gdzie jest napisane, że jest plastikowy?
polskipolakpl 04.11.2008, h. 19:27 polskipolakpl
A mnie kręci bateria w tym M7A1 - w prowadnicy! To jest TO! Nareszcie porządnie wywarzona Mka z kolbą teleskopową bez żadnych puszek z przodu
Gogin 04.11.2008, h. 19:35 Gogin
cyku - a gdzie jest napisane, że jest metalowy ?

Ale w sumie to ciekawy pomysł, bez 3 czy 6 luf obrotowych, tylko tą psiknąć na czarno i wpakować taką 550 mm .
badger 04.11.2008, h. 20:28 badger
Ej, jak to jest minigun to wypadałoby żeby miał odpowiedni ROF. Tam jest tyle miejsca, że dwa gb i dwie lufy chyba zmieściłyby się obok siebie?.
BTW to ciekawi mnie czy w tym minigunie można strzelac zanim atrapy obrotowych luf odpowiednio się rozpędzą? Jeśli tak to sucho...
lemonzawodowiec 04.11.2008, h. 20:47 lemonzawodowiec
Ejejej. To nie jest ZESTAW do samodzielnego montażu tylko PLANY, jak wykonać takiego miniguna za pomocą części dostępnych w sklepach typu castorama, czy obi. Za 60 baksów wysyłają ponad 30 stron opisów "co i jak".

Wcześniej myślałem, że to po prostu minigun rozłożony na części, które trzeba samemu poskładać do kupy. Dlatego też domyślałem się, że są wykonane z abeesu, tak jak poprzednie projekty air sharpa, a tu zonk. Niemniej preferowanym materiałem jest właśnie ABS.
Placek 04.11.2008, h. 21:40 Placek
ale super front set do emki!
Promant 04.11.2008, h. 22:15 Promant
Dziwne. Wcześniej pisali o zestawie Miniguna, zapowiedzi były już dawno. Nie wiem, czemu ograniczyli się do sprzedaży samych planów, może nie było chętnych na taką zabawkę - ale dzięki za zwrócenie uwagi - robię poprawkę news'a.

BTW
Air Sharp zawsze robi repliki z grubych płyt ciężkiego ABSu.
Zachar 04.11.2008, h. 22:34 Zachar
Szkoda, że to są tylko plany. Ciężko powiedzieć jak by to było użytecznie w polskich warunkach, bo w tych planach mogą być. np stosowane tylko calowe rury, śruby itd. a w Castoramie nie dość, że mały wybór to jeszcze wszystko metryczne