Daj cynk
Reklama

Aktualności

Akcesoria

Aktualności, 02.11.2008, h. 19:59, dodał: Promant
42

X-fire: cylinder do Type96. Begadi: Hydration Pack "Kangaroo". Airsoft Extreme: EOTech Model 516.A65. Capri ASG: części do G36. UTG: celownik DTRL.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W nowościach na stronie sklepu Capri ASG pojawiła się górna szyna RIS z celownikiem przeziernikowym, oraz z podstawą muszki w komplecie, do replik G36. Przyrządy celownicze typu flip-up. Cena: 320PLN.

 

 

 

 

 

Capri ASG dodał również, do oferty na stronie, sniper stock do G36. Jest to znana już kolba, produkcji G&P, która może pomieścić baterię. Cena: 330PLN.

 

 

 

PDI wprowadziło do oferty cylinder do L96. Wykonany ze stali węglowej. W komplecie głowica.  

 

 

 

 

Na stronie Begadi oferowany jest BE-X Hydration Pack "Kangaroo". Plecak posiada kieszeń na wkład hydracyjny do 3l pojemności. Dostępny w kamuflażu woodland i flecktarn, w cenie: 39EUR.

 

 

Airsoft Extreme oferuje celownik EOTech Model 516.A65. W komplecie 2 baterie DL123A. Cena: 448USD. 

 

 

 

UTG wprowadza do oferty nowy celownik laserowy typu TS [true strength]. Deluxe Tactical Red laser wykonano z materiałów gwarantujących zwiększoną wytrzymałość i czas użytkowania [3rd Gen TS Platform]. Pełna regulacja, wykorzystuje 4 baterie LR44.  

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.x-fire.org

www.begadishop.com

www.airsoftextreme.com

www.asg.com.pl 

www.leapers.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Felga 02.11.2008, h. 20:03 Felga
szyny do G36, hmm fajne nawet, a przynajmniej cos nowego ;], EOTech droogi troszeczkę :/
siridar 02.11.2008, h. 20:14 siridar
Te szyny do gietki to chyba dla estetycznych masochistów - nie dość, że oszpecą karabinek, to jeszcze pozbywamy się 360 złotych (chyba rekordowa cena za dwa takie małe dupsy z metalu)
Dzwonek 02.11.2008, h. 20:18 Dzwonek
Ten EOTech to już nie jest replika ?
siridar 02.11.2008, h. 20:24 siridar
Na drugiej stronie celownika pisze "For law enforcement / military use" więc raczej replika.
Genneth 02.11.2008, h. 20:26 Genneth
Ja wiem, kwestia gustu - Gieta wyposażona w te szyny wygląda oryginalnie - mi prywatnie się podoba. Ciekawy ten EOTech... cena też ciekawa, ale chciało się mieć drogie hobby, to się ma
eso 02.11.2008, h. 20:28 eso
replika jest na cztery baterie lr44. Tu natomiast na CR.. Więc podejrzewam że oryginał.
Promant 02.11.2008, h. 20:29 Promant
Tylko mogli się już pokusić o pełną szynę long z flip-upami. Szkoda, że zrobili osobne elementy.
graber89 02.11.2008, h. 20:33 graber89
Dokładnie siridar, za tą cenę można kupić kompletną Gietę od JG a nie byle szyny do niej lub kolbę
gryncek1 02.11.2008, h. 20:44 gryncek1
Dobrze że nie <!--coloro:#ff0000--><span style="color:#ff0000"><!--/coloro-->ka$1ą<!--colorc--></span><!--/colorc--> nam tego kupować...ta cena trochę spora...
pidzejfat 02.11.2008, h. 20:59 pidzejfat
Dobrze myślę, że nie jest to kolimator za prawie 450$?
baczus 02.11.2008, h. 21:01 baczus
Ta kolba zawsze podobała mi się. Szkoda, że Żółci Bracia nie skopiowali i nie sprzedają za 100 zł ;(
capri 02.11.2008, h. 21:05 capri
Powiem szczerze, że sam myślałem, że to jest długa szyna, jak zobaczyłem ją w cenniku ...
Jakby nie było jest oryginalna, metalowa i naprawdę wygodna w użyciu

Promant:
Jest i long, ale niestety ze standardowymi celownikami:
$3
Bodzio90 02.11.2008, h. 21:06 Bodzio90
Przyznam, że Gietka w takim zestawieniu prezentuje się imponująco Ale ta cena...
penio151 02.11.2008, h. 21:15 penio151
Każda z wymienionych tu akcesoriów nie robi kawy...nie jest super laską...zjeść się nie da...skąd ta cena!!!
Gogin 02.11.2008, h. 21:20 Gogin
Co wy gadacie, te szyny są bardziej obleśne niż cała rodzina M16, na stos, na stos !
Promant 02.11.2008, h. 21:27 Promant
Capri, wiem że jest taka szyna, ale to nie jest pełny długi ris, o który mi chodzi, a poza tym nie ma właśnie przyrządów flip up.

BTW
wiesz - zabawne jak młodzież przelicza wszystko na cenę byle chińczyka. Niedługo zamiast "dzieci neostrady" będzie się mówić "dzieci ery chińskich aeg"
lang 02.11.2008, h. 21:27 lang
$3 wydaje mi się że to jednak orginał
Wiewioor 02.11.2008, h. 21:28 Wiewioor
@Promat

Dokładnie! Szyna mogła być w całości, bo osobno wygląda do dupy...
kuba a999 02.11.2008, h. 21:44 kuba a999
Promant, stosowanie młodzież jako ogółu to straszne generalizacja. Ja się np, czuję lekko urażony, bo nie przeliczam wszystkiego na cenę chinczyka, a mimo to przez sam fakt bycia częścią młodzieży, już zostałem zakwalifikowany do odpowiedniej kategorii "przeliczaczy"...
Kenny 02.11.2008, h. 22:03 Kenny
Ależ niektórzy biorą wszystko do siebie

Gietka fajna Może dlatego mi się podoba, że ortodoksyjnym wielbicielem AK, niczego innego
Promant 02.11.2008, h. 22:05 Promant
kuba a999:

nie przejmuj się tak bardzo, jeszcze nie raz Cię zaszufladkują, mnie co chwilę "uogólniają" do starych z KBDCh i nie płaczę.
A tekst odnosił sie do tych co pisali takie komentarze, jak się poczuwasz to Twój problem, ja nie biorę do pały czegoś co mnie nie dotyczy, tak zdrowiej.

Wiewioor:

Proma$1t
35groszy 02.11.2008, h. 22:33 35groszy
Te ceny dodatków do G36 to chyba z kosmosu wyczasneli, powaliło
Promant 02.11.2008, h. 22:36 Promant
A co to znaczy "wyczasneli"? To w ogóle jest po polsku?
gryncek1 02.11.2008, h. 23:23 gryncek1
Po Polsku, po Polsku tylko tak trochę inaczej...a może to od Ruskiego?
relevant 02.11.2008, h. 23:27 relevant
Cena tego EOTecha prawie jak nie-repliki...
Minion 03.11.2008, h. 01:43 Minion
Eotech jest prawdziwy (minimalnie nawet tańszy niż zalecana cena na stronie producenta).
$3

Jeżeli byłaby to replika, to kogoś solidnie by ... połamało.

Z ciekawostek- producent w galerii ma też polskich żołnierzy.
Sushi.50 03.11.2008, h. 02:04 Sushi.50
A mi się podoba kolor tego cylindra, chociaż na nic mi się on nie przyda.
capri 03.11.2008, h. 09:46 capri
Promant (ad. BTW):
Mądrze prawisz, mądrze
Foka 03.11.2008, h. 11:40 Foka
EOTech fajny, szkoda, że bez trybu NV.
Jangi 03.11.2008, h. 12:05 Jangi
BE-X Hydration Pack "Kangaroo" - czyli nosi się go na brzuszku?
badger 03.11.2008, h. 15:40 badger
Co do tego cylindra do L96: na ichniej stronie: $3 podają cenę 11.000 jenów, czyli chyba około 310 zł; jeśli ten cylinder jest aż taki super to nieźle. Tylko ile mniej więcej będzie to kosztowac w Polsce?Gdyby przebitka naszych handlarzy nie była za duża to wyjdzie to chyba taniej od już dostępnego cylindra teflonowanego?
Poza tym masz rację, blaszko. Wygląda dośc kozacko;)
Prezes_____ 03.11.2008, h. 15:45 Prezes_____
Szyny do g36-to troche psuje linię karabinu, ale może się za bardzo przyzwyczaiłem go wyglądu, nawet, nawet
Minion 03.11.2008, h. 16:59 Minion
Foka, żaden Eotech nie ma trybu widzenia w ciemności. Ale fakt, ten model nie jest kompatybilny z modułami nocnego widzenia (a to różnica).
Taka możliwość mają głównie Eotechy minimum 100$ droższe, lecz znalazłem perełkę 512.A65/1(NV compatible). W opisie tej możliwości nie ma, ale na stronie jest symulator, do czego potrzebny nam ma być, i przy zaznaczeniu stosowania modułu podczerwieni, m.in. ten model wyskakuje. A jest tańszy od prezentowanego tutaj o prawie 20$- ot, dziwactwo.
Death_man 03.11.2008, h. 19:07 Death_man
@Minion -"Foka, żaden Eotech nie ma trybu widzenia w ciemności."

Przecież nie napisał, "szkoda że nie ma trybu widzenia w ciemności."
Chodziło o możliwość przełączenia widzialności wyświetlanego "celownika" jedynie w noktowizorze.
Czyli rozumiem, że to prawdziwy celownik holograficzny, a nie jedynie jego kolimatorowa kopia...
Prezes_____ 03.11.2008, h. 19:38 Prezes_____
Aha, thx że ktoś to wytłumaczył bo nie skumałem
Foka 03.11.2008, h. 19:38 Foka
> Foka, żaden Eotech nie ma trybu widzenia w ciemności.

O, rly? Wiem.

> Ale fakt, ten model nie jest kompatybilny z modułami nocnego widzenia (a to różnica).

O to mi chodziło, skrót myślowy, mniej klepania, a wszystko (wydawałoby się) jasne.

> lecz znalazłem perełkę 512.A65/1(NV compatible).
> W opisie tej możliwości nie ma, ale na stronie jest symulator,
> do czego potrzebny nam ma być, i przy zaznaczeniu stosowania
> modułu podczerwieni, m.in. ten model wyskakuje.

Obstawiam prędzej błąd w symulatorze, niż w opisie.
$3
Na zdjęciach nie ma włącznika NV.

> Czyli rozumiem, że to prawdziwy celownik holograficzny,
> a nie jedynie jego kolimatorowa kopia...

Kopia w cenie oryginału to byłaby przesada
Holender 03.11.2008, h. 22:58 Holender
Faktycznie szyny szpecą linijkę Gutka niesamowicie!
Wiem że puryści dążący do maksymalnego upodobnienia repliki do oryginału będą kręcić głowami ale kiedyś wpadłem na pomysł złożenia na potrzeby ASG repliki na bazie G36.Ponieważ potrzebowałem pojemnej baterii,zastosowałem ww.kolbę a standardową rączkę z optyką zastąpiłem szyną od G36C,znakomicie nadającą się pod kolimator.Efekt jest taki:
$3$3

Minion 03.11.2008, h. 23:09 Minion
Foka, tylko kiedyś ktoś może stwierdzić że jakiś M4 nie ma trybu NV (i też skrót myślowy, bo będzie chodziło mu, że nie ma szyn montażowych na których można moduł NV zamontować:D ). Wiem, że wiesz, ale tylko się czepiam z sentymentu do Twojej osoby.
Ale dobrze że mnie upewniłeś, ze ten symulator ma wady, bo coś podejrzane było- za tani.

p.s. To tutaj można obrazki wklejać? łiii. Sorry, odbija mi, bo Ojczyzna za 2 dni wzywa.
Holender 03.11.2008, h. 23:29 Holender
Minion@
Celem zamieszczenia zdjęcia, było przedstawienie że do montażu kolimatora zdecydowanie bardziej nadaje się oryginalna szyna(moje subiektywne zdanie)
Jeśli kogokolwiek tym uraziłem,lub naruszyłem w ten sposób regulamin,proszę moderatora o usunięcie zdjęcia i po krzyku.
Minion 04.11.2008, h. 00:30 Minion
No przecież wiem. Pierwszy raz widzę w komentarzach tutaj obrazki, stąd takie zachowanie.
Bez urazy:)

Na G36 się nie znam, ale czy podobne jak Twoje rozwiązanie w rzeczywistości nie istnieje w Bundeswehrze? Widziałem coś podobnego na zdjęciach, tj. Eotech na G36. Tylko nie wiem czy akurat na tym modelu.
Ray 04.11.2008, h. 09:26 Ray
@Minion, zauważ tylko, że na samym EOTechu, aby wejść w tryb podświetlania w podczerwieni wciska się guzik z napisem 'NV'.
Holender 04.11.2008, h. 18:28 Holender
Minion@
Owszem, widziałem EoTecha na G36 z tym że była to wersja K i był osadzony na standardowej rączce transportowej zamiast kolimatora.Ne używali tego zwykli żołnierze piechoty tylko chłopaki z Fallschirmjager.Natomiast wersja G36 z szyną i identyczną kolbą jest na wyposarzeniu wojsk Litewskich.Coprawda nie widziałem tam zamontowanych celowników typu EoTech,tylko zwykłe przeziernikowe,ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby je tam zamontować.

Urazy nie żywię bo niema o co
Pozdrawiam!