Daj cynk
Reklama

Aktualności

Umarex MP5 SD GBB

Świat, 15.04.2012, h. 17:15, dodał: Promant
13

Replika Umarex MP5 SD GBB jest już dostepna na rynku.



Replika Umarex MP5 SD gas blow back, o której pisaliśmy w starszych newsach. trafiła już na rynek. Replikę wyprodukowała dla Umarex'a firma Vega Force Company.

 

 

 

 

 

 

Pistolet maszynowy można nabyć w ofercie RedWolf Airsoft, w cenie 416USD.

Waga: 3175g. Pojemność magazynka 30BB. Prędkość początkowa: 400 - 460fps. Zasilanie: green gas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
1beduin 15.04.2012, h. 17:58 1beduin
Byłby fajnym PM do CQB, ale z taką ilością fps, to tak troszeczkę kicha.
Być może na HFC134 będzie mniejsza ilość FPS :>
Yahalom 15.04.2012, h. 18:32 Yahalom
Krótsza lufa wewnętrzna i słabszy gas = bezproblemu spada poniżej 350fps.
A po za tym są też dostępne zestawy regulujące moc:
http://www.tokyo-model.com.hk/ecshop/goods.php?id=8867
Amadem 15.04.2012, h. 18:38 Amadem
No tak masz racje  Amadem, nie pomyślałem o lufie, że można włożyć krótszą ;) Tylko czy kulka wtedy w tym tłumiku nie będzie wyczyniała jakiś dziwnych figur?
1beduin 15.04.2012, h. 18:57 1beduin
Ta babka(jak ja jej nie nawidzę), mówiła że skrócenie lufy i downgrade spowoduje utratę fps na potrzeby CQB. Wystarczy tylko słuchać.
Oleander 16.04.2012, h. 15:49 Oleander
@Amadem
Dziękuję za link do zestawu regulującego moc. Obniżenie fabrycznej mocy jest dla mnie warunkiem do zakupu tej repliki i mimo, że pytałem w kilku sklepach nikt nie odpowiedział jak obniżyć moc tej repliki. A wygląda na to, że jest to dosyć proste. Zobaczymy jak to będzie działać w praktyce.
pl_usmc 26.04.2012, h. 15:24 pl_usmc
@AmademDziękuję za link do zestawu regulującego moc. Obniżenie fabrycznej mocy jest dla mnie warunkiem do zakupu tej repliki i mimo, że pytałem w kilku sklepach nikt nie odpowiedział jak obniżyć moc tej repliki. A wygląda na to, że jest to dosyć proste. Zobaczymy jak to będzie działać w praktyce.
pl_usmc 26.04.2012, h. 15:24 pl_usmc
NickyNick 15.04.2012, h. 19:58 NickyNick
Zawsze chciałem taki mieć :)
Janko35 15.04.2012, h. 21:23 Janko35
Zacna gazówka. Szkoda tylko, że w cqb się nie nada.
poldeck 16.04.2012, h. 01:01 poldeck
I ta babka popsuła całą radość oglądania filmików z RWATV... Denerwuje mnie jej sposób mówienia. Tak, wiem, nie musze oglądać. Ale będę narzekał. Bo mogę.
+1 mnie denerwuje jej sposób mówienia i trzymania repliki.
Frontal 16.04.2012, h. 11:42 Frontal
zOMFG 16.04.2012, h. 16:19 zOMFG
Fajna, brałbym ją. Jednakże skoro ma już te 400fps to producent mógłby pomyśleć o zasilaniu co2. W końcu na co komu replika na 3 miesiące?
pl_usmc 26.04.2012, h. 15:23 pl_usmc
@Amadem

Dziękuję za link do zestawu regulującego moc. Obniżenie fabrycznej mocy jest dla mnie warunkiem do zakupu tej repliki i mimo, że pytałem w kilku sklepach nikt nie odpowiedział jak obniżyć moc tej repliki. A wygląda na to, że jest to dosyć proste. Zobaczymy jak to będzie działać w praktyce.