Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe informacje c.d.

Aktualności, 31.10.2008, h. 20:11, dodał: Promant
41

G&P: WA Skull Frog Type Metal Body. Gunfire.pl: przedsprzedaż ASG AEG RS SWD w konkurencyjnej cenie. Evike.com: 2Roy PVS14. Airsoft GI: preorder replik G36c i G36k Echo1 USA. RSOV: PEQ-15 laser aimer dummy box.



   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P oferuje kolejny korpus do replik M4 GBB WA: Skull Frog Type.

 

 

Sklep Gunfire.pl włączył do swojej oferty replikę SWD firmy Real Sword. Przedsprzedaż repliki prowadzona jest w konkurencyjnej cenie. Wersja bez optyki: 1999PLN. Wersja z optyką: 2749PLN.

 

 

Na stronie Evike.com można już nabyć, opisywany wcześniej monokular 3x : 2Roy PVS14. Cena: 130USD.

 

 

Airsoft GI oferuje w opcji preorder repliki G36c oraz G36k Echo1 USA. Repliki mają być dostępne od 5 listopada, w cenie, odpowiednio: 150USD i 160USD.

 

 

 

Opisywany wcześniej model PEQ-15 laser aimer box, firmy Vanaras, jest już dostępny w ofercie sklepu RSOV, w cenie 22 funty. RSOV oferuje również moduły lasera firmy Vanaras: widzialny czerwony [6 funtów] oraz IR [30 funtów]. Wykorzystując moduły, które są kompatybilne z PEQ-15 laser aimer box, można zbudować funkcjonalny celownik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gp-web.com

www.gunfire.pl

www.airsoftgi.com

www.rsov.com

www.airsoftpost.com

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
traceur 31.10.2008, h. 20:20 traceur
nic specjalnego, poza ceną dragunowa, bo faktycznie jest dość niska w porównaniu z tą z capri
Gogin 31.10.2008, h. 20:21 Gogin
Niedobrze się robi. "Firma G&P oferuje kolejny korpus (...) " Ratujcie...
Cement 31.10.2008, h. 20:21 Cement
Ciekawe czy ta irda dała by na tyle dużą smugę by mogło to wspomóc noktowizor ??
Dzwonek 31.10.2008, h. 20:31 Dzwonek
Jak wypadają repliki firmy Echo1 na tle replik np. JG ? Bo cena dość niska, a jakość ?

Ciekawe - na tym body zamiast SAFE jest SAVE, o co chodzi ?
Felga 31.10.2008, h. 20:33 Felga
a czy PEQ-15 będzie dostępny w Polsce??
putin57 31.10.2008, h. 20:37 putin57
Echo1 i JG to ta sama firma tylko że w europie funkcjonuje pod nazwą JG.
kristof20 31.10.2008, h. 20:45 kristof20
save= zachowaj? (zachowaj przy życiu - nie oddawaj strzału?) może to nadinterpretacja?
Prezes_____ 31.10.2008, h. 20:48 Prezes_____
SzymonDzwonczyk- to sie nie dużo różni, wyjdzie w praniu,
Gogin- korpusy z g&p są super i nic tego nie zmieni
Fear Factor 31.10.2008, h. 20:59 Fear Factor
Mam wrażenie że wiara z G&P chyba pokończyła jakieś technikum kosmetyczne, i im na tipsach nie wyszło, stąd te fikuśne wzorki na body. To jelonek, to żabka, to punisherek, matko...
Moses 31.10.2008, h. 21:04 Moses
Cement ta Irdsa jak zes to nazwal to laser widzialny w noktowizji a nie wzmacniacz
poldeck 31.10.2008, h. 21:07 poldeck
Zgadzam się co do wzorków na body G&P... Niedobrze się robi od tego. Brakuje tylko słoneczka fundacji Polsat.
Promant 31.10.2008, h. 21:14 Promant
Aaa... to SEALe wzięli sobie Skull Frog od G&P? No proszę, nie wiedziałem...
$3
Mormaeglin 31.10.2008, h. 22:06 Mormaeglin
Gdyby zaserwowali korpus z totenkopf kupiłbym nawet emkę. Nie chodzi tutaj o wydźwięk samego symbolu lecz o fakt iż wizualnie prezentowałby się całkiem atrakcyjnie a i złowieszczo.
Zielarz 31.10.2008, h. 22:47 Zielarz
Mormaeglin: Ale jest nie poprawny politycznie i źle kojarzony. Niestety, wyglądał by ciekawie.
Fear Factor 31.10.2008, h. 22:53 Fear Factor
OK, SEALS używa tego loga, no ale czy to znaczy, ze teraz G&P ma się bawić tylko w lans z body?Do swoich emek i do Westernów? No bez przesady, to ma być nowość? Mogliby w końcu jakąś ciekawszą replikę wypościć, i niekoniecznie emkę.
Konrad_BW 31.10.2008, h. 23:22 Konrad_BW
SWD w niezłej cenie
Cement 31.10.2008, h. 23:34 Cement
Yunior_5 @

Miałeś kiedyś noktowizor w ręce ?? Noktowizja pasywna i aktywna mówi Ci to coś??

Może nie wyraziłem sie precyzyjnie.
Chodziło mi oto czy strumień światła w podczerwieni będzie rzeczywiście widoczny oraz czy będzie na tyle intensywny aby rozświetlić przedmiot na który wycelujemy.

Zwykły czerwony laser(zabawka) dawał bardzo jasną plamę na przedmiocie oświetlanym i obserwowanym przez Nokto.
gryncek1 31.10.2008, h. 23:41 gryncek1
Eeeee.....te gietki chyba nie mają w stoku czerwonego tłumika?...
Bardos 01.11.2008, h. 00:00 Bardos
A gdzie ty żyjesz gryncek?
W USA?
gryncek1 01.11.2008, h. 00:03 gryncek1
Chciałbym....
Promant 01.11.2008, h. 00:10 Promant
Co to właściwie znaczy "lans z body" i "do westernów"?

A kiedy nie jest lans? Gdy na rynku masz do wyboru 2 korpusy, w tym jeden z oznaczeniami colt'a?
Jeżeli coś jest używane czyli ma swój pierwowzór w realu, to nie jest lans. Ktoś może chcieć akurat taką replikę sobie złożyć albo skompletować konkretny typ oporządzenia.
Lans jest wtedy jak mu to do niczego nie służy poza ubraniem się i postaniem pod drzewkiem na strzelance. Jesli cos rekonstruuje i używa praktycznie to nie jest lans.
Chyba, że dla tych co latają w dresach i tenisówkach. Tyle, że to też można nazwać lansem - dresiarskim.

G&P specjalizuje się w replikach M4, więc co ma produkować? Kolby do kałachów?
Gdzie tu logika?
Równie dobrze można narzekać, że Mercedes produkuje części do merców.
Germ 01.11.2008, h. 08:45 Germ
Promant - nie wpędzaj ludzi z radzieckiej rekonstrukcji m.in. Afganistanu... Tam to spora część (i reko, i żołnierze) nosi trampki.
Promant 01.11.2008, h. 11:49 Promant
Ale to są trampki rekonstrukcyjne, a to już różnica
Foka 01.11.2008, h. 12:55 Foka
Cement, a Ty miałeś kiedyś NVD w ręce? Co ma do tego aktywność czy pasywność noktowizji?

Mylisz iluminator podczerwieni z laserowym wskaźnikiem celu. W newsie mowa o LWC, który działa i "wygląda" dokładnie jak zwykły czerwony tylko nie widać go gołym okiem (samo świecenie lasera trochę widać, ale plamki już nie). Nie ma nic rozświetlać ani oświetlać.

Iluminator to też laser ale przepuszczony przez soczewkę rozpraszającą i zamiast punktu masz dość spory okrąg, ma to polepszyć jakość obrazu w warunkach bardzo słabego oświetlenia.
capri 01.11.2008, h. 14:06 capri
Promant:
"G&P specjalizuje się w replikach M4, więc co ma produkować? Kolby do kałachów? "

Przecież produkuje
Felga 01.11.2008, h. 14:08 Felga
czy ktoś wie, czy PEQ-15 Varanas będzie dostępny w Polsce??
Wiewioor 01.11.2008, h. 14:11 Wiewioor
Promat. Ale rekonstrukcja sama w sobie jest lansiarska...
Foka 01.11.2008, h. 14:15 Foka
Wiewioor nie prawda. Rekonstrukcja to nie tylko kolesie w CIRASAch z super szpejem To też rycerze, partyzanci, członkowie ruchu oporu, czy sowieci w Afganistanie. Dla Ciebie to lans? Bo dla mnie to "przedłużenie" zainteresowań historyczno-militarnych, pójście o krok dalej niż czytanie książek na ten temat.
WUZI 01.11.2008, h. 15:40 WUZI
No przestancie juz nazekac na te wzorki na korpusach. Jeden lubi brunetki a drugi ogórki więc ktoś będzie chciał korpus z żabką a drugi z panterką bądź logiem Nike. Swoją drogą to ta optyka do SWD troche kosztuje.
Moses 01.11.2008, h. 17:54 Moses
Dzieki Foka za wytlumaczenie koledze Cementowi sam bym lepiej tego nie zrobil
Warlord Shadow 01.11.2008, h. 18:18 Warlord Shadow
@Promant
"A kiedy nie jest lans? Gdy na rynku masz do wyboru 2 korpusy, w tym jeden z oznaczeniami colt'a?
Jeżeli coś jest używane czyli ma swój pierwowzór w realu, to nie jest lans. Ktoś może chcieć akurat taką replikę sobie złożyć albo skompletować konkretny typ oporządzenia.
Lans jest wtedy jak mu to do niczego nie służy poza ubraniem się i postaniem pod drzewkiem na strzelance. Jesli cos rekonstruuje i używa praktycznie to nie jest lans.
Chyba, że dla tych co latają w dresach i tenisówkach. Tyle, że to też można nazwać lansem - dresiarskim."

"G&P specjalizuje się w replikach M4, więc co ma produkować? Kolby do kałachów?
Gdzie tu logika?"
A gdzie logika w tym, że dodaje się szyny, rączki i kolby rodem z M4 do kałachów?
Germ 01.11.2008, h. 19:06 Germ
Warlord Shadow - Weź kup jakieś czasopismo o broni i poprzeglądaj nowości. Jak zobaczysz nowego Kałasznikowa, to będzie ze szpejem od emeczki. Po prostu wygodniej jest.
Mormaeglin 01.11.2008, h. 19:10 Mormaeglin
Proponuję korpus z grawerem Thor Steinar hahahaha ale tylko na Gietach.
Duscann 01.11.2008, h. 20:18 Duscann
Nooo ze zdjęcia jasno wynika, że SEAL`s używa znaku Skullfrog na płachtach na ścianie. Wogóle wiedza ze zdjęć rules Według zdjęć też jestem rekonstruktorem SEAL`s - też używam WD40
Foka 01.11.2008, h. 20:27 Foka
Duscann spójrz też na kamizelkę żołnierza po lewej.
Zdjęcie nie miało pokazywać, że SEALsi używają takich karabinów tylko, że to nie G&P wymyśliło sobie logo.
Duscann 01.11.2008, h. 21:03 Duscann
Spoko Foka, teraz rozumiem o co chodzi.
Promant 01.11.2008, h. 21:30 Promant
Capri:
wiem. Ale zrobiłem za duży skrót myślowy mając na uwadze drewna.

Wiewioor:
jesli ktoś kupuje szpej żeby sie pochwalić co ma i że go stać, to jest lans; ale kiedy ktoś kolekcjonuje, odtwarza, bierze udział w rekonstrukcjach itp to już nie jest lans. Znam takich rekonstruktorów, którzy nie grają manekinów i nie boją się utaplać w błocie.

Warlord Shadow:
a właściwie o co Ci chodzi?
1. Co Twój tekst ma wspólnego z moją wypowiedzią?
2. Widziałeś kiedyś co robia ludzie w linii żeby sobie ułatwić życie, z takim np berylem?
A kałachy na całym świecie używane są w triliardach wersji oprzyrządowanych tak jak nabywcom wygodnie i zgodnie z przeznaczeniem. Fakt, że niektórzy nie potrafią wyjść poza archaiczny wygląd to ich problem.

A tak BTW; nie wiedziałem, że chwyty, szyny RIS itp to jest coś przypisanego do emek. No ale człowiek uczy się przez całe życie, czasem też od dzieci.

Duscann...
...a zresztą, Foka Ci wyjaśnił.
Kamil 01.11.2008, h. 21:40 Kamil
Kolekcjonuję, odtwarzam, biorę udział w rekonstrukcjach. Ale tak poza tym, to lubię się trochę polansić
Promant 01.11.2008, h. 23:00 Promant
Nie ma róży bez kolców tylko nie ograniczaj się do samego lansu.
VITREUS 03.11.2008, h. 08:58 VITREUS
"Właśność rządu USA" - ryzykowny napis. Ktoś mogłby go wziąć na serio. I co wtedy?
Promant 03.11.2008, h. 11:57 Promant