Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 13.04.2012, h. 19:09, dodał: Promant
33

Najnowsze filmy autorstwa RedWolf Airsoft, Evike.com oraz Airsoft Megastore.



RedWolf Airsoft: prezentacje replik G&P CAR-15 Stubby AEG oraz H&K Umarex MP5 SD3 GBB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evike.comKWA CQR Series AEG oraz WE-Tech Airsoft M4 AEG.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft MegastorePulp Fiction Parody - część 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mateuniosnajpa 13.04.2012, h. 19:35 Mateuniosnajpa
Tazz... 1:50 (Strzelanie jest nuuudne);D
Nie wiem czemu ale drażni mnie jej głos ...
Sledzikmaster 13.04.2012, h. 19:39 Sledzikmaster
Mnie również.
Nath 13.04.2012, h. 20:28 Nath
akcent...
sjzmisiek 13.04.2012, h. 22:40 sjzmisiek
Bardzo dobrze, mniej konkurentów ^^
Amadem 13.04.2012, h. 23:12 Amadem
;D;D;D;D
Mateuniosnajpa 14.04.2012, h. 08:18 Mateuniosnajpa
A mnie tam się ona podoba:D
poiu007 14.04.2012, h. 11:04 poiu007
Czepiacie się akcentu? A chłopcy z AATv? To jest dopiero masakra. A Tazz z każdym kolejnym odcinkiem bardziej ogarnia temat. Jest bardzo naturalna przed kamerą. W przeciwieństwie do Arclighta, który czasem gadał jak angielski prezenter z BBC lat 30' :)
KWIA_TEK 14.04.2012, h. 13:31 KWIA_TEK
Jak ktoś się czepia akcentu Tazz, to niech obejrzy sobie kilka filmików AATV i RA Techa. A Arclight rzeczywiście ma taki styl prezentera BBC. Kwestia gustu. Dziwne że ludzie tak się rzucają na biedną kobietę i wolą Arclighta. Asgeje jedni ;)
Pritcher 14.04.2012, h. 14:25 Pritcher
Ja tam do Arclight'a nic nie mam, fajnie mi sięogląda każy filmik od Red Wolfa.;) Wrzuć kobietędo airsoftu i co sięz nami wyprawia%D
Mateuniosnajpa 14.04.2012, h. 20:02 Mateuniosnajpa
Ludzie nie jestem w stanie was zrozumieć - kobieta jest ładna i zna się na naszym sporcie - naprawdę nie ma się o co gryść.:)
Redford 15.04.2012, h. 11:54 Redford
Zdaje się, że ma coś nie tak z dolną półą. Może straciła jedą jedynkę wskutek postrzału?
roquel 20.04.2012, h. 15:39 roquel
Masterofpupets 13.04.2012, h. 19:40 Masterofpupets
Ja nadal Panią zauroczony :D
0wn 13.04.2012, h. 19:41 0wn
Co to ma być ? CAR-15 Stubby?
Co będzie następne?
Dragunov stubby?
RPK stubby?
Może cheytac m200 stubby killer?
Ja się zastanawiam jaki chory umysł to wymyślił i jaki jeszcze bardziej chory zatwierdził do produkcji i sprzedaży. X[
mikunda 13.04.2012, h. 19:59 mikunda
Ja już dawno przestałem się dziwić takim airsoftowym wynalazkom i temu że jest popyt na nie. Można tu przytoczyć chociażby słynne G3SAS które tak samo jak wyżej wspomniany potworek nie ma prawa działać w rzeczywistości a miało (ma?) rzesze wielbicieli. Pozostaje tylko wyrazić dezaprobatę milczniem i spojrzeniem pełnym politowania dla amatorów takich zabawek ;)
GrimPilgrim 13.04.2012, h. 21:50 GrimPilgrim
Javelin stubby xD
marcin p 14.04.2012, h. 11:17 marcin p
Mateuniosnajpa 13.04.2012, h. 19:45 Mateuniosnajpa
Jak dla mnie jest świetna, gęba sięśmieje na jej widok;D Ma dziewczyna to coś;P
We mnie nie wzbudza szczególnych emocji - fajnie że laska prezentuje repliki i tyle :) Ale to nie mój ulubiony typ urody :DA co do jej akcentu to uwielbiam brytyjski i australijski :D
Drożdzu 13.04.2012, h. 21:13 Drożdzu
-=speedy=- 13.04.2012, h. 20:05 -=speedy=-
Bez kolbowe m4 mnie dobiło w asg przecież chodzi o zbliżenie replik do originalu a nie oddalanie.Jak suwadło w ostrej niby miało by skoczyć do tyłu? Jak dla mnie to porażka.
Bez kolby może łatwiej się celuje w dużej masce, ale co z tego jeśli nie ma stabilizacji i lufa lata gdzie chce??
Drożdzu 13.04.2012, h. 21:21 Drożdzu
masz racje ;) brzydkie i tyle
marcin p 14.04.2012, h. 11:19 marcin p
Bieniekk 13.04.2012, h. 20:29 Bieniekk
Hmm nie skupiam się na replikach tylko na pani ;D
babski 13.04.2012, h. 20:58 babski
Pomijając repliki, jej akcencik jest preety sexy :P
Vilreen 13.04.2012, h. 21:02 Vilreen
Tazz jest ok, tylko niech zmieni kolor okularów, bo żołty wg mnie powoduje lekki efekt niewyspanych oczków.
danielc4 13.04.2012, h. 21:19 danielc4
Niby zwykłe M4 od KWA, ale jednak ma coś w sobie:) ciekawe kiedy ASG zamówi u KWA tą replikę, bo na USA nie ma co liczyć;/
Marrtinez 14.04.2012, h. 13:47 Marrtinez
To MP5 to nie przypadkiem SD6? SD3 ma profilowany chwyt pistoletowy i selektor tylko z jednej strony...
Looc 14.04.2012, h. 17:30 Looc
Ludziom chyba nie chodzi, że akcent jest zły (bo jeżeli chodzi o brytyjskość to jest super), ale chodzi o to, że jakby mówiła po amerykańsku to łatwiej by się tego słuchało. Redwolf jest z HonkKongu i też ma siedzibę w UK to mają prezenterów z brytyjskim akcentem i już.

No i chwyt jest zdecydowanie SD6, ale chyba dlatego, że nie ma bursta to nazywają to sd3 (większość producentów).
gloomer 14.04.2012, h. 18:39 gloomer
Jak nie można lubić akcentu Tazz? To moja przyszła żona :D!
kmieto 14.04.2012, h. 20:02 kmieto
407 - 395 - 383 - 372 "As you saw it has fps around 415" : ) 
Niegrzeczna dziewczynka, jakże można tak kłaczuchować!
PoLi 14.04.2012, h. 20:02 PoLi
Wam się na prawdę Tazz podoba? czy chodzi o to że jest z "branży"? Nie, nie jest brzydka, ale nie przesadzacie chłopcy?
Alzaw 14.04.2012, h. 21:48 Alzaw
kamera w 2.14 min tłumaczy wszystko :)
Meche 16.04.2012, h. 18:25 Meche
Filmik o mp5 fajnie ogląda się od 1:10 :D