Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe informacje

Aktualności, 29.10.2008, h. 22:58, dodał: Promant
26

Repliki ASG AEG VFC: SR16E3 10.5" i SR15E3 16" oraz Avalon MK18 MOD 0 STD w ofercie WGC. Nowy chiński producent kulek. L1A1 SLR produkcji STAR czy ARES?



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiadane niedawno repliki ASG firmy Vega Force Company są już dostępne na stronie WGC. Krótka wersja SR16E3, czyli z lufą 10.5", kosztuje 465USD. 8mm łożyskowanie GB, pojemność magazynka: 300BB. Waga: 2750g. Długość: 698/780mm. Prędkość początkowa w zakresie: 320-340fps. W komplecie chwyt i panele ochronne na RIS. Dostarczany w futerale - walizce. 

 

 

Replika SR15E3 IWS 16", również w cenie 465USD, ma także 8mm łożyskowanie GB, pojemność magazynka: 300BB. Waga: 2825g. Długość: 836/918mm. Prędkość początkowa w zakresie: 320-340fps. W komplecie chwyt na RIS i panele ochronne. Dostarczany w futerale - walizce. 

 

 

Sklep WGC włączył także do swojej oferty, w identycznej cenie, replikę Avalon MK18 MOD 0 STD. Długość: 699/781mm. Waga: 2710g. Pozostałe cechy identyczne jak w modelach SR VFC. 

 

 

Na rynku pojawił się nowy chiński producent amunicji airsoftowej: firma BB King. Reklamuje się ona jako wytwórca kulek BB o "wysokiej jakości i przystępnej cenie".

 

 

 

Wśród nowości na stronie WGC znajduje się również replika karabinu SLR L1A1 firmy STAR w cenie 325USD. WGC oferuje również replikę tego samego karabinu pod marką ARES. To kolejny przypadek sprzedaży identycznej repliki pod dwiema markami. Jednakże, o ile w przypadku omawianej w jednym z poprzednich newsów repliki snajperskiej występowała różnica w cenie na korzyść produktu firmy ARES, o tyle w przypadku SLR L1A1 cena replik jest identyczna. Podobnie jak ich wygląd, parametry i materiały, z których repliki wykonano. Jaki jest sens sprzedawania tej samej repliki jako produktu dwóch firm, na dodatek w identycznej cenie? To już tajemnica WGC.   

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.wgcshop.com

www.bbkingball.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
alchemik193 29.10.2008, h. 23:02 alchemik193
hmm...ciekawe o co chodzi z tym starem i aresem?
xasistis 30.10.2008, h. 00:43 xasistis
Sprzedaż identycznych produktów pod różnymi markami służy wprost budowaniu tej mniej znanej, dzięki czemu produkty ś"nowszej" firmy mają lepszy start na rynku. Uwaga, bo często drugą fazą takiej operacji jest spadek jakości produktów tej drugiej. Miejmy nadzieję, iż w tym wypadku to nie nastąpi.
Promant 30.10.2008, h. 09:34 Promant
To oczywiste, że skutkuje to wypromowaniem marki ARES, więc ktos musi na tym korzystać - albo z WGC albo skądinąd. W tej sytuacji dziwne jest bierne zachowanie STARa, chyba, że jak w wielu innych branżach i firmach bywa, STAR ma swoje udziały w ARES. Wówczas sprzedaż tego samego produktu pod dwiema markami tworzy sztuczną konkurencję.
Klientom wydaje się, że mają wybór, a tak naprawdę nabijają kabzę tej samej firmie
xasistis 30.10.2008, h. 11:14 xasistis
..wiesz.. dopuki skutkuje to obniżką cen bez straty jakości - nie mam nic przeciwko , zapewne jak większość z nas.
gryncek1 30.10.2008, h. 14:23 gryncek1
Wam też ten SLR L1A1 przypomina mieszanke G3, minimi i dragonova?
mazi50 30.10.2008, h. 14:39 mazi50
Mi bardziej przypomina FN FAL'a, bo to jego Brytyjska, samopowtarzalna odmiana
OC14Groza 30.10.2008, h. 15:30 OC14Groza
Gdzie można dostać midcapy do tego L1A1?
Wiewioor 30.10.2008, h. 15:52 Wiewioor
BB King xD Kto czuje Blues'a do airsoftu?
alchemik193 30.10.2008, h. 16:21 alchemik193
gryncek1 co ten SLR L1A1 ma wspólnego z swd , czy tez mnimi?
gryncek1 30.10.2008, h. 16:29 gryncek1
Mi tylko przypomina...nie wiem, ale od końca maga do końca lufy przypomina (przynajmniej mi) SWD, a minimi chyba przez ten uchwyt. Może to tylko moje zdanie...znając forumowiczów zaraz będzie "chyba nie wiesz jak wygląda SWD/Minimi" xD...wiem....
Prezes_____ 30.10.2008, h. 16:37 Prezes_____
ja tymi kulkami bym nie ryzykował na lufir precyzyjnej, ale może arto, nie wiem
Moses 30.10.2008, h. 17:23 Moses
Tak mi tez przypomina SWD MINIMI KALACHA M16 i M14. One tez maja lufy kolby chwyty spusty magazynki i strzelaja ;D
Ale najbardziej przypomina mi FN FALa (ale moze to tylko zludzenie) a Wam ?
Plutonowy 30.10.2008, h. 17:23 Plutonowy
gryncek1 nie wiesz za to jak FN FAL wygląda bo to jego replika jest i piszesz jakieś dziwne przemyślenia nie wiadomo skąd. Ja się osobiście cieszę, że wychodzi replika tego karabinu tak rzadko spotykanego na polu walki. Miejmy nadzieję, że wart będzie uwagi.
gryncek1 30.10.2008, h. 17:25 gryncek1
No nie wiedziałem....nigdy dotąd się z nim nie spotkałem....teraz zapamiętam
alchemik193 30.10.2008, h. 17:58 alchemik193
gryncek1 .Chwyt transportowy jest całkiem inny jak w minimi.Tłumik płomienia też jest inny niż ten od swd.
P.s. Zauważyłem że ceny produktów stara gwałtownie spadają.Czyżby to przez aresa?
$3
gryncek1 30.10.2008, h. 18:21 gryncek1
"Przypomina"...nieważne...wie ktoś może czy jest w Polsce ten Star SL9 AEG w linku poniżej u kolegi? -nie moge nigdzie znaleźć.
javelin 30.10.2008, h. 18:30 javelin
Kiedyś SL-9 był na ASG szopie, kumpel tam kupował.
gryncek1 30.10.2008, h. 18:48 gryncek1
No jest, dzięki.
Wiewioor 30.10.2008, h. 19:19 Wiewioor
@alchemik193
Dlatego wszyscy mówią, że: "przypomina SWD, Minimi", a nie mówią: "wygląda jak SWD, Minimi". Słowo kluczowe - 'przypomina'. Tak, mnie też przypomina połączenie tych 3 replik.

@Yunior_5
Daruj sobie sarkazm. Jest zbędny.

@gryncek1
Oczywiście miałeś rację, że: "znając forumowiczów zaraz będzie "chyba nie wiesz jak wygląda SWD/Minimi"".

Kleksy atramentu też przypominają różne rzeczy i nikt tego nie kwestionuje... dlaczego więc, tłumik ognia i foregrip L1A1 nie może przypominać tego od dragunowa?
Skinhead 30.10.2008, h. 20:15 Skinhead
nooo ... kwestia indywidualna co to komu przypomina . z daleka i po tęgim pijaku mozna by to wziąć nawet za dziecko z etiopii
gryncek1 30.10.2008, h. 20:26 gryncek1
trzeba by bardzo dużo wypić żeby pomyliś SLR z dzieckiem z etiopii...
Skinhead 30.10.2008, h. 20:29 Skinhead
też wysokie , czarne i chude ;p ale nie ma co sie kłócić o to co komu co przypomina i thats my point
Moses 30.10.2008, h. 20:30 Moses
Wieiwoor sarkazm akurat jest przydatny bo towarzysz pitoli z podobienstwami
GunneR2oo6 30.10.2008, h. 20:37 GunneR2oo6
Chińskie kulki ?.Chyba się nie zdecyduje...
Manyu 30.10.2008, h. 21:51 Manyu
BB King ? Blues jest wszędzie
cziman 31.10.2008, h. 17:20 cziman
Ciekawe czy te nowe kulki też są na tyle twarde żeby wywołać taką panikę jak przy biovalach.