Daj cynk
Reklama

Aktualności

Minigun podbija świat

Aktualności, 29.10.2008, h. 22:06, dodał: Promant
37

RedWolf Airsoft przyjmuje zamówienia w opcji preorder na replikę Echo1 M134 Minigun. Przedsprzedaż CAW M134-A rozpoczęła również firma Action Sport Games.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft można już składać zamówienia na replikę M134 Minigun Echo1, w wersji długiej i krótkiej. Replikę wykonała dla Echo1 japońska firma CAW, co gwarantuje jakość produktu. Pierwszy w pełni "seryjny" minigun może stać się własnością każdego za jedyne 3500USD. Wersja krótka waży 16kg plus jednostka sterująca o wadze 1.4kg. Długość 660mm. Szybkostrzelność +/- 3000BB na minutę. Akumulator 12V 7Ah. Pojemność magazynka 1700BB. Prędkość początkowa: 400fps. Hop up regulowany.

 

 

Wersja długa waży 16.8kg plus jednostka sterująca o wadze 1.4kg. Długość 890mm. Szybkostrzelność +/- 3000BB na minutę. Akumulator 12V 7Ah. Pojemność magazynka 1700BB. Prędkość początkowa: 400fps. Hop up regulowany.

 

 

Przedsprzedaż repliki CAW M134-A rozpoczęła również firma Action Sport Games. Do pierwszego grudnia przyjmowane będą zamówienia na produkt, którego dostawa realizowana będzie w końcu stycznia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.redwolfairsoft.com 

www.actionsportgames.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 29.10.2008, h. 22:09 Gogin
Szybkostrzelność +/- 3000BB na minutę. ~~50BB/s
A to najlepsze: Hop up regulowany.

Wyobrażam sobie ustawianie hopa w takiej kosiarce .
Guest (ID:6452) 29.10.2008, h. 22:10 Guest (ID:6452)
tak, dla każdej lufy oddzielnie... I zastanawiaj sie jeszcze która kulka z której lufy poszła
Gogin 29.10.2008, h. 22:12 Gogin
Bardziej mnie ciekawi jak tu kulki są podawane do luf/y ?
Kajor 29.10.2008, h. 22:18 Kajor
A ja się zastanawiam jaki to ma gearbox?
Ravenkan 29.10.2008, h. 22:24 Ravenkan
silnik ma z pewnością od kosiarki do trawy ^^
wojprzem 29.10.2008, h. 22:31 wojprzem
Kolejna superowa, ciężka i droga broń. Mimo to w przyszłości chyba w nią zainwestuję.
Nomad 29.10.2008, h. 22:45 Nomad
1700 BB w magu... chyba zgubili jedno 0 Jeszcze dobrze nie rozkręcisz tej maszyny a już "bak" pusty :D Ogólnie jak dla mnie przerost formy nad treścią i + 9999999 pkt do lansu Ale tak czy siak, replika zasługuje na szacunek
Cement 29.10.2008, h. 22:58 Cement
gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy że tak naprawdę to to monstrum posiada jedną lufę a reszta kręci się dla picu. Dopóki nie bedzie miał tego ktoś w ręku nie dowiem się.

Zastosowanie: Tylko pojazdy
kydrys 29.10.2008, h. 23:14 kydrys
kolego jak to miałoby działac? bo ja sobie tego troche nie wyobrażam. ze niby ta "jedyna" lufa jest w środku? nie sądze.
Marrtinez 29.10.2008, h. 23:37 Marrtinez
o ile się nie mylę, to na tym polega zasada działania gatlinga, gun strzela z jednej lufy w danym momencie, potem z kolejnej itd. a to po to, aby zapewnić odpowiednie chłodzenie przy tak dużej szybkostrzelności (dotyczy wersji "ostrej" oczywiście;)
kikus 29.10.2008, h. 23:56 kikus
To wszystko nic, tylko kto to kupi??;p;p
Cement 30.10.2008, h. 01:12 Cement
efemwu i kydrys @
Tak wiem jak działa wersja ostra.
Ale ja napisałem, że doszły mnie gdzieś takie słuchy (sam jestem ciekaw rozwiązania)
Opcja z jedną lufą w środku wydaje się najprostsza
Pewnym jest (albo raczej wielce prawdopodobne, że) skoro jest regulowany hopsiup to nie może być na każdej lufie(bo jak by się go dało wyregulować)
Poza tym po co utrudniać sobie życie?? Skoro nie zachodzi problem grzania się lufy ??



Jesli mamy jakiegoś studenta polibudy(albo nauczyciela mat/fiz) można by policzyć czy da się wystrzelić ok 50 bb/s z jednej lufy

V-kulki =400FPS
L-długość lufy
50bb/s
hmmm coś jeszce??


Mroczny 30.10.2008, h. 09:18 Mroczny
Cement, co rozumiesz przez "czy da się wystrzelić ok 50 bb/s z jednej lufy "? Jeśli chodzi Ci o to, czy pierwsza kulka zdąży opuścić lufę przed następnym strzałem, to, przy 400 fps, maksymalna długość lufy wynosi 2,44 metra.
Promant 30.10.2008, h. 09:40 Promant
Zabawny pomysł z HU regulowanym dla każdej lufy... czyli co? Komora HU na każdej lufie, która chyba musiałaby się kręcić z lufą skoro są one obrotowe.
Cement 30.10.2008, h. 09:47 Cement
Mroczny dokładnie oto mi chodziło
Promant dlatego właśnie wydaje mi się, że jest to raczej awykonalne. Gdyby zrobić jedną komorę HU i zsynchronizowanie* tego przy takiej szybkostrzelności= kolejna rzecz która się zje**ie ..... ale to wszystko gdybanie. Pożyjemy, zobaczymy.


Edit bo nie dokończyłem myśli

* Zsynchronizowanie tak aby Komora podawała po kolei do następnej z obrotowych luf.
Andrzej25 30.10.2008, h. 10:04 Andrzej25
To coś jest napędzane gazem czy elektrycznie? Bo też gdzieś słyszałem, że bateria tam jest tylko po to, żeby obracać te lufy, a strzela zasilane gazem
Xie 30.10.2008, h. 10:17 Xie
Hmmm musze zmartwic napalencow. Cena sklepowa prawdopodobnie osiagnie okolo 4.000 EUR. Zdecydowanie nie jest to produkt w ktory latwo zainwestowac...
Nie wspominam o eksploatacji :/

Cement: mialam to w reku. Kulki wychodza z 6-ciu luf. A jesli chodzi o chlodzenie... juz chyba wczesniej pisalam, ze mamy na gunie ostrzezenie ze seria nie moze przekraczac 5-ciu sekund.

Reszte detali postaramy sie podac na WMasgu wkrotce.
thor_ 30.10.2008, h. 11:25 thor_
No to teraz poczekamy na normalną "obecność" w sklepach i zamawiamy

Komora HU na 99% jest jeszcze w częsci nieruchomej czyli przed lufami. Każda kulka jest podkręcana jeszcze w "stałej" części repliki i potem już podkręcona trafia do kolejnych luf.

Cement nie wymyślaj każda lufa trafia sobie na "swoje" kulki. Tak, ta replika strzela po kolei z KAŻDEJ lufy jak ostra.

Żona mnie z domu wywali w ciągu najbliższych miesięcy MiniGun, za chwile wysypie się M82 hihi wreszcie

No i mam nadzieję w najbliższym czasie na konwersję chwytu do wersji "on board"
Xie 30.10.2008, h. 11:52 Xie
To ja moze juz teraz pomysle nad zalozeniem poradni dla zon ktorych mezowie dotknieci zostali choroba airsoftowa...

Thor jestes swirem
Foka 30.10.2008, h. 11:58 Foka
Thor, spoko, możesz go trzymać u mnie
gryncek1 30.10.2008, h. 14:19 gryncek1
Skąd wziąć tyle kasy..T_T nie ma uboższej wersji??? np. na kolbkę?...
ARC 30.10.2008, h. 14:58 ARC
A ja sobie z kolei nie mogę wyobrazić, jak miałby wyglądać osobny HU. Podawanie podkręconej kulki do ruchomej lufy? Nie ma szans . Czekam na jakieś przekroje czy rozbiór repliki.
Takiego bogactwa i wyboru zabawek to jeszcze nie pamiętam.
Rzuf_ 30.10.2008, h. 16:23 Rzuf_
O krótki minigun, idealnie do CQB...
gryncek1 30.10.2008, h. 16:31 gryncek1
xD i długi do MOUT...miniguny do wszystkiego
Prezes_____ 30.10.2008, h. 16:36 Prezes_____
,,Pierwszy w pełni "seryjny" minigun może stać się własnością każdego za jedyne 3500USD" - to mnie rozwaliło xD

ile tam jest gumek hopa??
kaczmarski77 30.10.2008, h. 18:10 kaczmarski77
Karabinek strzela tylko z jednej lufy, która w trakcie obrotu jest na górze .
Kulki są ładowane w jakiś tam sposób ...
A strzelanie odbywa się przez obrót lufy i otwarcie zaworu, który w momencie obrotu jest na górze. Napęd elektryczny obraca lufy a gaz napędza kulkę do około 400 fps.
W nie których relacjach podają nawet do 700 fps.
Co do H U to brak danych.

Pozdrawiam
chochol 30.10.2008, h. 18:37 chochol
Ja moze odpowiem na pytanie ktoregos z komentujacych: Kto to kupi ? otoz jest w polsce wielu ktorzy by to kupili i moze kupia, wiec mozemy sie tego sie spodziewac na manewrach czy strzelankach Nie watpie w to, bo znam osobiscie paru takich maniakow. Ja bym jej nie kupil, bo nie mam jej na czym zamontowac
morycek 31.10.2008, h. 08:04 morycek
idealne dla amatorów leczenia kompleksów i tego zenującego wyścigu FPSów "mazowieckie stocki"

...hmmm 3000 na minutę i 1700 w magazynku.... NO COMMENT

żenada i tyle
Xie 31.10.2008, h. 10:25 Xie
O prosze... prawie idealnie trafilam
$3
Link 31.10.2008, h. 11:38 Link
Morycek, a ile na minutę miałby mieć minigun? 1000? To dopiero byłby żal.

Znawcą nie jestem ale wydaje mi się, że prawdziwy minigun może wystrzelić na minutę zdecydowanie więcej pocisków.
relevant 31.10.2008, h. 13:02 relevant
Poprawiony link Xie: $3
Xie 31.10.2008, h. 15:40 Xie

Faktycznie nie wiem czemu zle mi sie kopiuje. No coz.... francuski sprzet
Chodzilo dokladnie o strone AD1 z oboma modelami.
Foka 31.10.2008, h. 16:33 Foka
Bo skopiowałaś podlinkowany tekst z forum, a nie linka.
chochol 31.10.2008, h. 18:33 chochol
Morycek napisal: "...hmmm 3000 na minutę i 1700 w magazynku.... NO COMMENT "

Ciekawe to co piszesz, a co ma powiedziec taki zwyczajny pilot zwyczajnego samolotu szturmowego A-10 Thunderbolt ktory ma do dyspozycji dzialko GAU-8/A Avenger ktorego szybkostrzelnosc to 4200 pociskow na minute (a teoretycznie 7000 pociskow na minute)a na tasmie ma tylko 1174 pociski, ten sobie pewnie mysli
Okruch 02.11.2008, h. 17:58 Okruch
Miniguna, znaczy się, można już kupić... to teraz pozostaje tylko zakup helikoptera...
WojaKwz 02.11.2008, h. 19:17 WojaKwz
To jest kosiarka a nie żaden Minigun
Nie no, ja osobiście nie kupiłbym tego nigdy! Po pierwsze, nie wyrobił bym na kulkach, po drugie gaz. Mi się nie podoba ta kosiarka. A wogóle kto by się chciał ze mną bawić jak bym ją miał:D
Xie 03.11.2008, h. 16:11 Xie
Foka: Napisz mi plis na pw oc co chodzi. Kopiowalam caly adres strony ktora otworzylam. To jest strona jednego z klientow dystrybutora.
No wiec nie czaje co znaczy ze kopiowalam z forum i jak sie mogl wkrasc blad jesli mechanizm byl taki: otwieram strone sklepu - szukam miniguna w sklepie - otwiera mi sie strona - kopiuje link otwartej strony...