Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Aktualności, 29.10.2008, h. 12:34, dodał: Promant
17

Silesia Factory: tłumik PBS4. KSC M945 ASG GBB w ofercie AirSoft Global. Uncompany: custom Glock17 Tokyo Marui. ASG Shop: Heckler & Koch USP 45.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Silesia Factory wyprodukowała dwa pierwsze egzemplarze tłumika PBS4.

 

 

Obecnie tłumik jest dostępny na aukcji internetowej. W ofercie na stronie firmy tego produktu jeszcze nie ma. Materiał: utwardzane aluminium. Tłumik wykonany na maszynach CNC. Kolor: czarny mat. Gwint prawy 22mm (firma może też wykonać do niego przejsciówkę na gwint lewy 14mm).

 

 

 

Zapowiadana wcześniej replika firmy KSC pistoletu M945 Compact Spider, w serii limitowanej, jest do nabycia na stronie AirSoft Global. Pistolet w wersji srebrnej. Waga: 620g. Pojemność magazynka: 11BB. Cena: 205USD.

 

 

Uncompany.com oferuje kolejny custom na bazie repliki Tokyo Marui Glock17. Wersja czarna, tym razem z metalowym zamkiem Shooters Design. Marui night sight i wzmocnione części wewnętrzne. Waga: 745g. Pistolet, na życzenie klienta, może być przystosowany do gazu 134A lub Top Gas. Cena: 203USD.  

 

 

ASG Shop włączył do oferty replikę pistoletu Heckler & Koch USP 45 Full Size, w wersji piaskowo - czarnej, produkcji KSC. Cena: 480PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoftglobal.com 

www.uncompany.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Konrad_BW 29.10.2008, h. 12:38 Konrad_BW
tłumik chyba se kupie
Regdorn 29.10.2008, h. 12:45 Regdorn
Niedługo test eksperta
Okota 29.10.2008, h. 12:47 Okota
Regdorn porownalbys z tym?
$3
Ja go bede mial w przyszlym tygodniu...
SoP-PeL 29.10.2008, h. 12:48 SoP-PeL
Szkoda, ze w AK jest gwint M24 z tego co pamiętam...
Regdorn 29.10.2008, h. 13:19 Regdorn
Tłumik testuje kazik_, choć mam AKSU i to właśnie mój tłumik podlega testom, wolałem oddać go w bardziej ruso-kompetentne ręce
gryncek1 29.10.2008, h. 14:48 gryncek1
Czym się różni gaz 134A a Top Gas? to taka wielka różnica że robią na oba typy gazu?
javelin 29.10.2008, h. 15:17 javelin
HFC134A jest około 40% słabszy od zwykłego green gasu.
Marius7 29.10.2008, h. 15:20 Marius7
mniam piekny ten PBS IV szkoda że nikt nie produkuje PBS 2... bo chętnie bym skonsumował jako prawny przedstawiciel społeczeństwa konsumpcyjnego (ale pierdzielenie....) ten produkt....

Ale o ile sie nie myle to PBS 1 od PBS 2 prawie niczym się nie różni.... może się mylę?
Lineusz 29.10.2008, h. 15:22 Lineusz
Promant widzę ,że PW pomogło w stworzeniu nowego newsa
Kamil 29.10.2008, h. 16:57 Kamil
W Kaziku to za grosz próżności, nigdy się nie pochwali co za sprzęt aktualnie męczy...
SoP-PeL 29.10.2008, h. 16:57 SoP-PeL
tym, że PBS 2 nigdy nie wyszedł poza faze testów?
Okota 29.10.2008, h. 17:26 Okota
Lineusz nie tylko ty "pomagales"
Potf0r 29.10.2008, h. 20:05 Potf0r
Jak się Kazik nie pochwali, mnie się pochwalił - nawet ze szczegółami!
Kamil 29.10.2008, h. 20:21 Kamil
Już ja to widzę, pochwalił się mimochodem i przez przypadek
A Ty też masz Potfur w plecy, bo się gorką nie chwaliłeś!
kazik_ 29.10.2008, h. 20:40 kazik_
Nie moja wina że skromny z natury jestem Poza tym tekst nie gotów, więc nie ma jeszcze czym się chwalić.
Promant 29.10.2008, h. 21:19 Promant
Ja się nie podjąłem testowania, moje AKSU ma inny front niż tradycyjne, poza tym nigdy nie używałem innych sowieckich tłumików jak PBS1 więc nie miałbym porównania.
Dlatego zasugerowałem Regowi żeby to Kazik potestował ową czwórkę.

BTW
Lineusz, Okota - chwała Wam za czynne wspieranie informacjami, aczkolwiek w tym przypadku o tłumiku wiemy już jakiś czas... No ale skoro pojawił się na aukcji to można napisać wstępnie newsa - później będzie recka Kazika.
Gogin 29.10.2008, h. 21:51 Gogin
Silesia gdyby poprawiła jakość farby, to byłyby naprawdę idealne tłumiki cena/jakość.