Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gazowe repliki M4

Aktualności, 29.10.2008, h. 10:37, dodał: Promant
21

Firma Inokatsu opublikowała kolejne postery i trochę informacji na temat zapowiadanej serii replik ASG GBB M4 TW. Firma Wei-Tech zaprezentowała następne filmy pokazujące nową replikę GBB M4.



 

 

 


 

 

 

 

 

Firma Inokatsu opublikowała następne postery promocyjne oraz garść informacji na temat zapowiadanej serii replik ASG GBB M4 TW.

 

 

Repliki oferowane będą w dwóch wersjach: standardowej i de lux. 

 

 

Wersja de lux będzie posiadać wzmocnione elementy wewnętrzne: bolt i mechanizm spustowy wykonane będą ze stali. W wersji standardowej będzie to "pot metal".

 

 

 

Wersja de lux będzie droższa o 300USD. Trochę dziwi fakt, że w replice GBB TW za 750USD części tak bardzo podatne na zużycie wykonano z gorszego materiału.

 

 

Firma Wei-Tech zaprezentowała filmy pokazujące nowy produkt - replikę GBB M4.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
0L0 29.10.2008, h. 10:54 0L0
Hmmm, zamek w WE nieco różni się od tych w WA i Inokatsu. Mam nadzieję tylko, że dzięki temu będzie lepszą konstrukcją
Codename666 29.10.2008, h. 11:08 Codename666
Bardzo podoba mnie się praca bb.
Leo_111 29.10.2008, h. 11:42 Leo_111
zalosne ladowanie kulek
eso 29.10.2008, h. 11:48 eso
Coś ta seria im nie wyszła ,słychać jak nierównomiernie pracuje
Kajor 29.10.2008, h. 13:12 Kajor
eso - Wina kamery, a raczej mikrofonu. Suwadło chodzi równo.
gryncek1 29.10.2008, h. 14:44 gryncek1
Jaa coś pięknego....ta emka na pierwszym video będzie może w tej srebrnej wersji??
czy ona jest jeszcze nie pomalowana?
javelin 29.10.2008, h. 15:27 javelin
Wiedziałem, ze ktoś napisze komentarz o srebrnej wersji... Tak, on po prostu jest niepomalowany, to prototyp...
gryncek1 29.10.2008, h. 15:36 gryncek1
Wielka szkoda.....
DrZeRT 29.10.2008, h. 15:52 DrZeRT
Pytanie za 100 ptk. Ile będzie kosztował magazynek do tego cuda i jaka będzie jego pojemność.
Czy będzie można nabijać to co2/hpa bez obaw, że puści się chmurkę plastikowych części przez lufę? Jeśli nie będzie dało się strzelać czymś mniej wrażliwym na zmiany temperatury to obawiam się, że będzie to tylko ciekawy gadget przynajmniej w Polsce i krajach o podobnym klimacie.
Prezes_____ 29.10.2008, h. 16:37 Prezes_____
fajne są,
DrZeRT- magi będo miały pojemność low-capów myśle i kosztować będą dość sporo myśle
Foka 29.10.2008, h. 16:48 Foka
Jak rany... Czy przy każdym newsie nt. nowego sprzętu, w którym mowa o prototypach, wersjach przedprodukcyjnych itp jakis baran musi zadać pytanie "czy ta replika będzie srebrna?"? :/
Mikolaj_L 29.10.2008, h. 17:02 Mikolaj_L
Brawo,udało im się - to najnudniejszy filmik na świecie. ;/
Raks 29.10.2008, h. 17:40 Raks
Typuję około 1500-2000 zł Widzieliście jakiego rofa miała ? xD
Christopher89 29.10.2008, h. 18:49 Christopher89
Jak dla mnie ogólnie cała koncepcja tych nowych GBB jest fajna, juz widać ze całkiem niezły kawałek metalu "lata" - co mi sie bardzo podoba, bo jednak większa frajda podczas strzelania. No i dzwięk jest coraz ładniejszy. Ciekawi mnie jednak czy ta M4 naprawde już tak się "trzęsie" podczas strzelania czy koleś ja trzymie jak "fajtłapa" i dlatego tak lata? No i najważniejsza kwestia szkoda, że jeszcze długo czasu minie nim będzie to w ludzkiej cenie.
gryncek1 29.10.2008, h. 19:04 gryncek1
Miło mi Foka, Daniel jestem....