Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Aktualności, 28.10.2008, h. 00:24, dodał: Promant
12

King Arms: Troy 7" MRF-DI Rail System. Tactical Kit: Blackwater Gear. 2Roy: monokular PVS14 3x. RedWolf Airsoft: PMC custom AK47. Gunner Airsoft: CM-041B Full Metal MP5 RAS.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma King Arms wprowadza na rynek zestaw frontu RIS: Troy 7" MRF-DI Rail System. Wykonany z aluminium 6065. Waga: 245g. Posiada 4 punkty montażu ucha zawieszenia QD.

 

 

 

 

Na stronie Tactical Kit dołączono do oferty linię produktów Blackwater Gear firmy Michaels of Oregon. Produkty tej firmy projektowane są przez Crye Associates i sprawdzone w realnych warunkach.

 

 

 

 

Zapowiadany w jednym z newsów produkt firmy 2Roy, monokular PVS14 3x, jest już dostępny na rynku. Można go stosować w konfiguracji z dowolnym kolimatorem.

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft oferuje customową replikę: PMC custom AK47. Replika bazuje na modelu Tokyo Marui AK47. Zainstalowano: G&P Metal Body Set, Nitro Vo. - system szyn RIS oraz Mad Bull Noveske KFH Amplifier czyli wzmacniacz dźwięku strzału pod postacią tłumika ognia. Prędkość początkowa: 430fps. W zestawie specjalny akumulator Panasonic 9.6v 3000mah. Waga: 4kg. Cena: 699USD.

 

 

Gunner Airsoft włączył do swojej oferty kolejną replikę firmy Cyma z serii: Full Metal MP5 - CM-041B RAS. Cena: 120USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.kingarms.com

www.tactical-kit.co.uk 

www.2roy.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gadzinka 28.10.2008, h. 06:46 gadzinka
Profanacja AK!
Codename666 28.10.2008, h. 06:53 Codename666
Super jest to MP5, pamiętam testy. Teraz tylko czekać aż pojawi się w Polsce
Prezes_____ 28.10.2008, h. 08:04 Prezes_____
mnie się z całej recenzii podobają te szyny ris do m4, wyglądają solidnie
_bartus_ 28.10.2008, h. 08:07 _bartus_
Moim zdaniem AK ładne. Ile głów tyle gust
Nomad 28.10.2008, h. 09:40 Nomad
Mi również AK przypadło do gustu. Jeden z najlepiej wyglądających customów jakie do tej pory widziałem. 4kg też robi wrażenie. Dobra robota!
Gogin 28.10.2008, h. 10:19 Gogin
A mnie ciekawi to MP5 Cymy... kto by pomyślał, czas kiedy chińczyk za parę stówek może być naprawdę niezły.
Minion 28.10.2008, h. 10:38 Minion
Nomad, poprostu przeszło 1kg same szyny ważą. Moje Ak przed przeróbkami ważyło jakieś 2700 chyba, teraz też 4kg- a jeszcze holo nie ma na nim. Do tego tutaj dorzucisz koli i chwyt przedni, to będziesz miał prawie 5kg.

Ciekawy ten moduł powiększający- jest odchylany na bok, gdy go nie używamy?
javelin 28.10.2008, h. 13:33 javelin
Nie, nie jest. Dołączony montaż to kopia normalnego montażu do noktowizora PVS-14 i jest stały.
gryncek1 28.10.2008, h. 14:22 gryncek1
O kurde...a ja sobie kiedyś myślałem czy nie da się zrobić tłumiku, który wzmacnia dźwięk wystrzału....a jednak, mam nadzieje że wyjdą też do emek...czekam z niecierpliwością...
lang 28.10.2008, h. 14:52 lang
gryncek zaglądaj czasem na www sklepów asg, na asgshopie są takie Mki od dawna
gryncek1 28.10.2008, h. 15:05 gryncek1
To jak ja to mogłem przeoczyć?...dobra dzięki poszukam, wie ktoś może czy one poprawiają w miarę dźwięk?
head-shot 28.10.2008, h. 20:34 head-shot
ak byłoby ładne gdyby miało rys tylko na pokrywie zamka i może inną kolbę chwyt saw nawet pasuje ale te okładziny chwytu przedniego i flashider typu flashlight fajne ale bym przerobił ps: powiem to co wszyscy powinni zrobić beryla ale i tak idą w lepszą stronę niż gdyby mieli robić różowe kałachy