Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Aktualności, 27.10.2008, h. 13:19, dodał: Promant
27

AirSoft Global: Desert Eagle .50AE custom. Inokatsu: mount version MAG58/M240B. RedWolf: GBB Inokatsu M4 w przedsprzedaży. WE: M4 GBB.



 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Dopiero pojawiła się w sprzedaży konwersja full metal frmy Guarder do Desert Eagle .50 Tokyo Marui, a już na stronie AirSoft Global można nabyć custom Desert Eagle .50AE na bazie repliki TM. Oprócz zestawu Guarder Aluminum Slide & Frame, zastosowano aluminiową lufę zewnętrzną Guardera oraz Guarder Recoil & Hammer Spring For Marui Desert Eagle ( 150% ), a także Guarder High Output Valve For Marui Desert Eagle. Waga: 1400g. Replika kosztuje 368USD.

 

 

Inokatsu zapowiedziało limitowaną serię 20 sztuk km MAG58/M240B, mount version.

 

 

 

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft można już nabyć replikę GBB Inokatsu M16, w przedsprzedaży. Cena: 790USD.

 

 

Firma Wei-Tech zaprezentowała filmy przedstawiające prototyp ich repliki GBB M4 w działaniu..

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Źródła:

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dolores 27.10.2008, h. 13:34 Dolores
odgłos strzału z m4 zrobił na mnie duże wrażenie. Ciekawe czy tak samo brzmi na żywo.
xasistis 27.10.2008, h. 13:35 xasistis
Czyżbyśmy nareszcie się doczekali w miarę porządnego BB w długich replikach?
Jedyny mankament to może trochę za duża moc..
eso 27.10.2008, h. 13:44 eso
potwór! To ma 150m/s
Shadus 27.10.2008, h. 14:10 Shadus
A ja tam się doczepie do tego, że żaden z nich nie miał ochrony oczu :/ Ale tak po za tym to elegancko strzelała ta eMka )
gryncek1 27.10.2008, h. 14:21 gryncek1
Omg... przyjść na strzelanke z takim M240...respekt...
Ogrodnik 27.10.2008, h. 14:42 Ogrodnik
Nie przepadam za gazowymi karabinkami (sporo problemów z gaziakami)...ale ta emka daje radę
Warlord Shadow 27.10.2008, h. 14:46 Warlord Shadow
@Shadus
Ich skośne oczy działają jak okulary xD

Dziwny dźwięk wydaje ten gbb- jakby zakłócenia radiowe
gadzinka 27.10.2008, h. 15:14 gadzinka
Fajnie te CKM'ki
Jackall37 27.10.2008, h. 15:19 Jackall37
A ja za erą AEGów nie przepadam, bo wyścig FPSów zapoczątkowała, a jakość Body w replikach zamiast rosnąć to czasem idzie w dół.


Według mnie im więcej GBB, tym lepiej - rośnie realizm - w GBB "zacinka" to zacinka - trzeba na polu walki np. zamek wymontować, a nie jak w AEG-ach "gearbox mi poszedł". A sam Blow Back w GBB jest świetny - czuć wreszcie, że się strzela - fajnie to widać na przykładzie tego AKS74U z RedAlert, bo rzeczywiście suwadło odbija prawie do samego końca i wygląda to realistycznie, zresztą ta M16 też niczego sobie ma kopa.


Jeśli INOKATSU wypuści Kałachy GBB w cenie do 2000zł, to sprzedaję VFC, nawet, jeśli miałbym cierpieć zimą


Nie wiem jak resztę, ale mnie CS'owe akcje z 2k kulek na jebankę mnie nie kręcą - to było ciekawe, jak się z "szotem" latało i trzeba się było wykazać, żeby kogoś upolować.

ASG może przez to co najwyżej zyskać na realiźmie, a nawet jakbym miał mieć w zimę 300 zamiast 500 FPS, to i tak w zupełności wystarczy do równej walki. 500 FPS to i tak za dużo, oby dało się ten zaworek skęcić na 400-450.
shaw 27.10.2008, h. 15:23 shaw
Jak dla mnie dźwięk tej eMki jest słodki Moc zdecydowanie za duża jak na stock (prawie 500 fps'ów), no chyba że ktoś lubi biegać w masce do PB.
ravic 27.10.2008, h. 15:26 ravic
Nareszcie ! Teraz można mieć pewność, że reszta z serii M.T.W. się ukaże
uzi43 27.10.2008, h. 15:45 uzi43
Ta Mka brzmi cudnie :D marzenie... Może kiedyś
Prezes_____ 27.10.2008, h. 15:57 Prezes_____
KM piękny, a co do tej emki-super ale ja wole sprawdzone przez użytkowników repliki
Pullo 27.10.2008, h. 16:12 Pullo
@shaw
Gdybyś miał tą eMkę to raczej twoi przeciwnicy musieliby biegać w maskach do PB .

A tak na serio to nic nie mam do replik o dużej mocy dopóki są one w rękach rozważnych graczy (wtedy mam pewność że nikt mi nie przejedzie serią po twarzy, chyba że jakimś przypadkiem ale wypadki się zdarzają).
procek 27.10.2008, h. 16:29 procek
Ciekawe czy ten CKM byłby sprawny gdyby go zamontować na pojazd a potem zrobic rundkę w terenie (mam na myśli hummera).
Crusher 27.10.2008, h. 17:04 Crusher
Ło, faktycznie piękny jest dźwięk tej emki. Wreszcie cos nowego, mimo, że to emka..
Boję się o magazynki. Nie raz rzuca się nimi, są one 'ciorane' po ziemi, a tu jak sie zapiaszczą to może być kiepsko.

CKM robi świetne wrażenie, ciekawe jaką będzie mieć moc..
Poza tym to strasznie bym się cieszył, gdyby był jakiś duży test okularów i gogli, bo 'standard mocy' rośnie, a ochrona oczu przecież jest najważniejsza.. I nie chodzi mi tu o nędzne 400fps, tylko coś w granicach 700fps, może wiatrówka.

Jedno jest pewne, za dwa, trzy lata airsoft nie będzie wyglądał tak jak teraz
Wiewioor 27.10.2008, h. 17:18 Wiewioor
odgłos strzału tej eMki przypomina mi ten z niskobudżetowych amerykańskich filmów, w których używają broni z tłumikiem
ilian 27.10.2008, h. 18:28 ilian
Ciekawe czy będzie wersja nie mount tej m240 najlepiej wersja B
Ray 27.10.2008, h. 18:33 Ray
Gdzie ta Mka ładny dźwięk wydaje? Pewnie to kwestia kiepskiej jakości nagrania, ale to już mój AEG zdecydowanie milej dla ucha chodzi niż to co można usłyszeć na tym filmiku.
Ładny dźwięk to wydaje np. to AKSU: $3
lang 27.10.2008, h. 19:22 lang
Crusher a słyszałeś kiedyś o torbie zrzutowej na magazynki?...
lang 27.10.2008, h. 19:26 lang
Pozatym odrazu słychać ze mikrofon z kamery był blisko i to dlatego taki dziwny dźwięk wydaje
Mark99 27.10.2008, h. 19:43 Mark99
OMFG MAG 58-D zmiażdzył mnie...
Chociaż nie przepadam za zachodnim sprzętem ten KM jest śliczny...
Harki 27.10.2008, h. 20:54 Harki
Zarąbisty KM
luxis 27.10.2008, h. 21:21 luxis
mniam....
Wolfi 27.10.2008, h. 23:05 Wolfi
Moje małe ale.. po co komu 500 fps w eMce?

Robi wrażenie fakt że mimo użycia gazu rozrzut w fps jest stosunkowo niewielki.
PieTrzaK 27.10.2008, h. 23:12 PieTrzaK
Lang, ja o torbie słyszałem. I co z tego, piachu czasami tam tyle przywożę że mógłbym piaskownicę założyć
qbusiek 28.10.2008, h. 17:19 qbusiek
filmik faktycznie średniej jakości... ale to m4 i tak prezentuje się na nim całkiem całkiem BB wydaję się działać co najmniej bardzo dobrze. domyślam się, że materiał wykonania to metal (i ufam, że dobrze będzie znosił drgania wywołane tymże BB). jednak to tylko film, jak to będzie śmigać w realu... mam nadzieję, że będziemy mogli się szybko przekonać. ciekawe jak to się będzie miało cenowo w stosunku do WA...
anyway uważam, iż szykuje się całkiem niezła armata

deaert eagle też niczego sobie.