Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Aktualności, 24.10.2008, h. 22:41, dodał: Promant
28

LA Gunshop: prezentacja nowej repliki Tokyo Marui full auto Hicapa. Mad Bull Airsoft: CO2 shotgun shell - ciąg dalszy historii. RedAlert Technologies: GHK GBB AKS74U.



 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

LA Gunshop zaprezentował dwa filmy pokazujące działanie nowej repliki Tokyo Marui full auto Hicapa.

 

 

 
 
 

 
 
 
Mad Bull Airsoft pokazał kolejną prezentację CO2 shotgun shell kaliber 12, który tym razem załadowano do ostrego shotguna. Pojemność: 5BB.
 
 
 
 
 
 
 
RedAlert Technologies poinformowało, że w przyszłym tygodniu trafi do sprzedaży replika produkcji GHK: GBB AKS74U. Gazowe AKS74U będzie kosztować 400USD, a magazynki do niego około 50USD. Pojemność magazynka 50BB.
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gryncek1 24.10.2008, h. 22:44 gryncek1
Hehe świetna hicap'a naprawdę tak kopie?...he..
Wombat 24.10.2008, h. 22:44 Wombat
Co by tu nie mówić, Western Arms się chowa przy tym AK.
7.62 24.10.2008, h. 22:46 7.62
AK na gaz? To dla burżujów albo tych, którzy trafili 6 w totka -_-
Kamil 24.10.2008, h. 22:50 Kamil
Jakoś tak sobie wygląda to aksu. Ale znowu dali jedno niewyraźne zdjęcie! Powoli taka polityka producenta zaczyna mnie denerwować. Edycja limitowana kota w worku. Może i bym się pokusił, gdybym wiedział co kupuję.
W dodatku jeśli tak mają wyglądać magi do niego jak ten na zdjęciu... to hehe, ale szukają frajera.
Promant 24.10.2008, h. 23:11 Promant
Kamil

replika na filmiku ma poprawny magazynek.
madjong 25.10.2008, h. 00:03 madjong
AK piękne. Boskie!
Diabl0 25.10.2008, h. 08:08 Diabl0
Ciekawe czy będzie można kupić takiego ostrego shotguna tłumacząc się że to do ASG :/
OC14Groza 25.10.2008, h. 08:29 OC14Groza
Zbrodniarze! podpięli mag od AK do AKS-74U
Harki 25.10.2008, h. 08:37 Harki
Ale z tego co widac rozrzut ma spory ten shotgun, ten karton jak daleko stał 5 m ?
A kulki poszły prawie każda w swoją strone.
0L0 25.10.2008, h. 08:39 0L0
No, i to jest blowback, a nie jakieś elektryczne ruchadełko
Big_M 25.10.2008, h. 09:18 Big_M
Harki ten shotgun strzela 1 kulką
Lu-s 25.10.2008, h. 09:31 Lu-s
Big_M
Znasz chociaż troszkę angielski? Pan na filmie mówi że nabój mieść 5BB. Nawet w opisie masz że gazowy nabój ma pojemność 5BB
thor_ 25.10.2008, h. 09:47 thor_
Ten AKSU hmm tak wyglądało jakby przejawial oznaki przymrażania gazu Czyli "KRÓTKIMI SERIAMI DO CELU OGNIA!!!"
madjong 25.10.2008, h. 11:25 madjong
@Harki - była mowa - oglądnij jeszcze raz (ten feet)
biper911 25.10.2008, h. 12:00 biper911
Strzał z shotguna został oddany z 5 stóp, czyli ok. 1.6m, tylko pamiętajcie, że to była PRAWDZIWA lufa strzelby kaliber 12, a nie "lufka" ASG kaliber 6.0? mm
Prezes_____ 25.10.2008, h. 12:08 Prezes_____
ten shell do pompki to na kiboli napewno, hehe
Germ 25.10.2008, h. 12:37 Germ
Brakuje mi jednej rzeczy tylko w tym AKS-74U - troszkę dłuższego suwadła...
SoP-PeL 25.10.2008, h. 13:25 SoP-PeL
thor_ na necie są inne filmy tej repliki na których koleś strzela full auto i nie przycina:)
lemonzawodowiec 25.10.2008, h. 18:49 lemonzawodowiec
Wszyscy skupiają się na robieniu PTW. Madbull poszedł o krok dalej i robi PTA.
Benchm4de 25.10.2008, h. 20:38 Benchm4de
świetne to ak blowback wymiata
ocet 25.10.2008, h. 20:58 ocet
Piękne AK. Realizm w replikach rośnie niemiłosiernie. Ceny też...
happy666 25.10.2008, h. 22:34 happy666
Hmm, jeszcze jakiś czas temu by się opłacało sprowadzać z chin, ale teraz $ po 3 zeta to troche nie tego
Harki 26.10.2008, h. 09:14 Harki
Dobra dobra , to mi wytłumaczcie jakim cudem po strzeła nagle pojawiają się 2 dziury w kartonie ?
przemek10 26.10.2008, h. 18:14 przemek10
Na filmie wyraźnie widać 6 dziur bądź wbitych qulek , obstawiam że duża środkowa to strzał właściwy a reszta pozostałe po poprzednich testach , i tyle .
Jackall37 26.10.2008, h. 18:14 Jackall37
AK miodzio, ale i tak czekam na Inokatsu

Cóż, chociaż już wiem na co czekam - trzeba w końcu jeszcze VFC przestrzelać przed kolejną zmianą
Geno 27.10.2008, h. 08:26 Geno
Matko jedyna co oni za magazynek tam podpięli
Ogrodnik 27.10.2008, h. 14:44 Ogrodnik
Seria w colcie piękna...ach...
helgrind 27.10.2008, h. 16:58 helgrind
"Piękne AK. Realizm w replikach rośnie niemiłosiernie. Ceny też..."
Realizm ?
Mag na 7,62 do broni na 5,45 .