Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje z kraju

Aktualności, 24.10.2008, h. 18:14, dodał: Promant
28

Spec Shop: granat GSG-1, 1911 Wilson Combat CQB Elite, granatnik ASG AGX Light. Capri ASG: zatyczki i nauszniki ochronne. ASG Shop: PEQ II Laser (Green Dot), M4 7" rail. Zbrojownia: CZ 75 Tokyo Marui w wersji High Grade.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Spec Shop jest już dostępny, zasilany CO2 i wykonany z aluminium lotniczego, granat akustyczny firmy Mad Bull GSG-1. Cena: 375PLN.

 

 

 

Z innych nowości ma stronie Spec Shopu na uwagę zasługują: replika GBB 1911 Wilson Combat CQB Elite oraz granatnik AGX Light. Replika full metal pistoletu Wilson Combat CQB Elite, produkcji US Socom, posiada prędkość początkową w zakresie 300-330fps i pojemność magazynka 15BB. Waga: 960g. W komplecie 2 magazynki. Cena: 475PLN.

 

 

 

Jeżeli ktoś zechce stylizować swoją emkę według ostatniej komiksowej strzelaniny z wielkiego ekranu, czyli najnowszego "Punishera", ma już możliwość kupić odpowiedni granatnik w Polsce. Granatnik firmy Mad Bull AGX Light kosztuje 489PLN. Wykonany jest z metalu i kompozytu, a wykorzystany może być jako granatnik stand alone albo w wersji podlufowej, montowany na szynę RIS. Pasuje każdy typ granatu 40mm. Lufa otwierana jest na bok: wysuwa się samoczynnie po naciśnięciu przycisku.

 

 

 

Osoby pragnące zabezpieczyć się przed działaniem granatów hukowych mogą skorzystać z oferty Capri ASG. Na stronie sklepu można nabyć zatyczki ochronne Ultra Fit X Peltor, w cenie 7PLN, oraz nauszniki ochronne Bull's Eye Peltor za 80PLN. ;)

 

 

 

Wśród nowości na stronie ASG Shop pojawiły się: PEQ II Laser (Green Dot) oraz M4 7" rail. Puszka lasera, produkcji G&P, w wersji czarnej. Cena: 599PLN.

 

 

Zestaw 7" szyn do M4, odpowiednik LaRue Tactical, produkcji UFC, kosztuje 399PLN.

 

 

Dla miłośników replik sprężynowych ciekawą propozycję ma sklep Zbrojownia: CZ 75 Tokyo Marui w wersji High Grade. Pistolet wykonany z ABS i metalu, o wadze 385g, ze stałym HU. Pojemność magazynka: 25BB. Cena: 115PLN. Replika posiada pełne oznaczenia oryginału.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.asgshop.pl

www.specshop.pl

www.asg.com.pl

www.zbrojownia.com.pl 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
baczus 24.10.2008, h. 18:20 baczus
to jednak capri mówił prawdę w ostatnim newsie
Fryzjer 24.10.2008, h. 18:21 Fryzjer
eee.... zatyczki... to czy ja coś słyszał jak ktoś się będzie zza mnie zakradał ... nieeeee
nie dla mnie taki sprzęt
Lem0N 24.10.2008, h. 19:05 Lem0N
Zrobił by kto normalnego AG36 za normalne pieniadze, a nie jakis ufoidalny granatnik z średniej klasy gry.
Tony Halik 24.10.2008, h. 19:09 Tony Halik
A zgadnijcie, ile takie zatyczki i nauszniki kosztują w zwykłym sklepie z artykułami ochronnymi - tak jest Panowie, ktoś tu znowu robi kogoś w wuja...
Poza tym oczywiście życzę powodzenia osobie z takimi nausznikami w rozgrywce airsoftowej - i nie chodzi tu nawet o ich dużą wielkość i słabą współpracę z jakimkolwiek nakryciem głowy.
biper911 24.10.2008, h. 19:13 biper911
@ Tony Halik
Zawsze można się wystylizować na zestrzelonego pilota śmigłowca
Gapis 24.10.2008, h. 19:17 Gapis
To jest tak: przed rzuceniem granatu, musisz zawołać HUKOWY LECI!! i zawodnicy maja 10sekund na włożenie zatyczek do uszu :]
gryncek1 24.10.2008, h. 19:30 gryncek1
He he już sprzęt przeciw granatom wychodzi..
grzesio93 24.10.2008, h. 19:54 grzesio93
jak dla mnie to to zwykłe zatyczki i zwykłe nauszniki...
Ale... mają logo jakiejś super mega hiper firmy... i w sumie za to płacimy ;]
0L0 24.10.2008, h. 19:54 0L0
''Wilson Combat CQB Elite, produkcji US Socom''

Jak się dobrze przyjżycie to zobaczycie logo WE na osłonie spustu
Marius7 24.10.2008, h. 19:55 Marius7
a Ta CZ to była już w capri i speschopie.....
capri 24.10.2008, h. 19:55 capri
baczus:

A czemu miałbym łgać?

Fryzjer, Tony Halik:
Ochrona pasywna uszu jest używana przede wszystkim do strzelania "ostrego", co robi wielu z naszych klientów. Do skradania polecam słuchawki aktywne w których możecie sobie nawet regulować wzmocnienie szmerów podczas skradania, a np. wybuchy są tłumione i ich nie słychać ...
To tak a propos obaw o słuch w dobie pirotechniki i granatów akustycznych.

Naprawdę bezcenne jest wejść do pomieszczenia razem z wybuchem drugiego flashbanga i zdjąć pięć osób, które nawet strzału nie są w stanie oddać ...

Tony Halik:
Peltora te zatyczki widziałeś?

gryncek1:
Jest stosowany już od dawna tylko ostatnio zmobilizowały mnie do publikacji w sklepie wasze komentarze i obawy dot. granatów.
Prezes_____ 24.10.2008, h. 20:18 Prezes_____
z tego granatnika jest całkiem fajna broń poboczna a nauszniki w trwającym wyścigu zbrojeń napewno się przydadzą
Minion 24.10.2008, h. 20:45 Minion
Nie krytykować mi tu granatnika. Piękny jest.
Yeneth 24.10.2008, h. 21:20 Yeneth
Ze swojej strony mogę polecić granatnik - używam go już dłuższy czas razem z granatami HP (też SzalonegoByka ) i kombinacja sprawdza się znakomicie.
Co do jego wyglądu to jest to wariacja granatnika dedykowanego do HK416/417.

W kwestii ochronników słuchu to sporo sklepów "z naszymi zabawkami" ma je od dawna w stałej ofercie więc nowością raczej nie są. Warto jednak zwrócić na nie uwagę przy korzystaniu z pirotechniki akustycznej, szczególnie podczas zabawy w pomieszczeniach.
Tony Halik 24.10.2008, h. 21:23 Tony Halik
->capri-> Owszem, nauszniki lub zatyczki do uszu (tzw. "stopery") przydają się przy strzelaniu z prawdziwej broni, do airsoftu zaś nie widzę ich praktycznego zastosowania (to zresztą byłoby niewygodne - już lepiej sprawdzi się zatkanie ucha palcem, gdy do naszego pomieszczenia wpada hukowy, ewentualnie stoper w jednym uchu i tym właśnie uszkiem obracamy się w stronę "hałasu" - tyle tylko, że sam granat raczej nieczęsto będzie miał okazję nieprzyjemnie połechtać nasze bębenki w uszach - za drogi to sprzęt i zbyt kłopotliwy, by stał się nagle jakimś utrapieniem w rozgrywkach)
Zaś co do cen samych gadżetów, to nie ma co polemizować - tutaj widać jak na dłoni, że ceny tych samych przedmiotów potrafią być znacznie wyższe, jeśli tylko ktoś nam przedstawia produkt jako zalecany do airsoftu... (tym bardziej, że to nie jest kolejny "hłyt marketingowy" jakiejś airsoftowej firmy, a zwykły sprzęt BHP firmy produkującej odzież i wyposażenie robocze)
Promant 24.10.2008, h. 21:30 Promant
Olo:
bo on jest na bazie WE - przecież najłatwiej wziąść coś gotowego, dodać jakiś duperel i napisac, że custom.

BTW
chyba zbyt poważnie wzięliście tekst, że ochrona słuchu jest przeciw granatom hukowym. Tam jest takie coś na końcu zdania: ";)" ...
Chciałbym zobaczyć kogoś na grze w tych słuchawkach
baczus 24.10.2008, h. 21:30 baczus
@capri
Myślałem, że to żarcik...
Foka 24.10.2008, h. 21:37 Foka
@Fryzjer
To kup Peltor Com Tac II, będziesz słyszał skradającego się

@Tony Halik
Współpracują bardzo dobrze z czapkami, beretami, bandanami, beretami, niektórymi hełmami i kaskami... Więc coś nie bardzo Twoje "jakiekolwiek" nakrycie.

>polecam słuchawki aktywne w których możecie sobie nawet regulować wzmocnienie szmerów podczas skradania

Prawda, a ja polecam postać wnich przez 2h w lesie w czasie deszczu Wrażenia - bezcenne.

> Naprawdę bezcenne jest wejść do pomieszczenia razem z wybuchem drugiego flashbanga

Lepsze jest wejście "na wybuch" przy sekwencyjnym flasbangu

Co do cen to jednak muszę przyznać, że w sklepach z bronią są tańsze (albo ceny się mocno zmieniły odkąd tam byłem).
devilhead 24.10.2008, h. 21:53 devilhead
@ Promant: przyjedź do Warszawy na nockę, to zobaczysz.
capri 24.10.2008, h. 22:48 capri
... i je pokochasz
Tony Halik 24.10.2008, h. 23:35 Tony Halik
->Foka-> Jakoś tak się składa, że mam w domu trzy różne rodzaje peltorów (wszystkie jednak z pałąkiem przez czubek głowy) i noszenie ich z z jakimkolwiek hełmem lub kapeluszem, oraz z niektórymi czapkami jest albo niemożliwe, albo - delikatnie pisząc - wysoce niewygodne. (oczywiście łaskawie pomijam tutaj kwestie estetyczne) Z kaskiem zaś w istocie współpracują - z tym, że jest to akurat specjalny kask ze zdejmowanymi nausznikami. Ale oczywiście jest taki sprytny wynalazek, jak pałąk przechodzący za szyją (same nauszniki tego typu są dla mnie jednak niewygodne), lub zatyczka do ucha. Można sobie nawet kupić słuchawki douszne (najlepiej typu Creative EP-630) i zamiast huku słyszeć swoją ulubioną i klimatyczną muzykę... Wolnoć Tomku, w swoim domku.
Foka 25.10.2008, h. 09:42 Foka
Popełniasz częsty błąd - na podstawie własnych (jak u każdego - ograniczonych) doświadczeń wnioskujesz na "wszystko", "zawsze", "każdy".

> noszenie ich z z jakimkolwiek hełmem

MICH, ACH, CVC, TC 2001, TC 2002...

> lub kapeluszem,

da się, choć nie jest to szczyt wygody

> oraz z niektórymi czapkami

No na pewno z uszanką albo czapką milicjanta będzie to niemożliwe. Ale większość czapek używanych w ASG czy strzelectwie nie powoduje takich problemów.

> Z kaskiem zaś w istocie współpracują - z tym, że jest to akurat
> specjalny kask ze zdejmowanymi nausznikami

Pro-Tec half cut.
A poza ProTecami chyba w ASG nie stosuje się innych kasków.
Tony Halik 25.10.2008, h. 19:13 Tony Halik
->Foka-> Nie wiem, jakim cudem ktoś zmieści bez jakiegoś przegiętego kombinowania nauszniki peltora pod wymienionymi przez Ciebie hełmami - przecież muszle potrafią być wielkie jak pięść, a pałąk - ze względu na konstrukcję - nie za bardzo da się wygodnie ułożyć pod fasunkiem. Może Ci chodzi o jakieś inne nauszniki?
Foka 25.10.2008, h. 23:00 Foka
1. Peltor nie produkuje tylko jednego modelu nauszników, używałem kilku - część "działa" z hełmami, część nie.
2. Co do hełmów - a miałeś je w ręku, MICH, TC mają poduszki, które można ułożyć tak, żeby było wygodnie, w ProTecu nigdy nie czułem dyskomfortu.

MICH + Peltor ComTac II
$3$3 $3$3

ProTec half cut + Peltor SportTac
$3$3
Foka 25.10.2008, h. 23:23 Foka
MICH + Peltor ComTac
$3
capri 26.10.2008, h. 08:52 capri
Dobre

Miało być raczej żartobliwie dla ogółu i tylko fachowcy mieli zrozumieć po co komu ochrona słuchu, a tu Panowie zrobili takie prezentacje, że gratulować tylko pozostaje

To może jeszcze zrobimy testy, kto i w jakich słuchawkach (a może bez) wytrzyma dłużej strzelanie 20cm od ucha z ostrego klocka?
Tony Halik 26.10.2008, h. 09:54 Tony Halik
No właśnie - "część "działa" z hełmami, część nie". (bo te prezentowane na zdjęciu z newsa raczej nie podejdą) Swoją drogą bardzo ciekawe te nauszniki - wyjątkowo "wąskie" w porównaniu do standardowych peltorów (których pełno w zakładach pracy), niektóre są chyba nawet przystosowane do noszenia właśnie pod hełmem.
Foka 26.10.2008, h. 09:58 Foka
> To może jeszcze zrobimy testy, kto i w jakich słuchawkach
> (a może bez) wytrzyma dłużej strzelanie 20cm od ucha
> z ostrego klocka?

Wytrzymać się da, ale jaka w tym przyjemność, miałem kiedyś wątpliwą przyjemność strzelania w zamkniętym pomieszczeniu bez ochrony słuchu

> bo te prezentowane na zdjęciu z newsa raczej nie podejdą

Do hełmu CVC podejdą. Do TC2001 też podejdą.

> w porównaniu do standardowych peltorów (których pełno w zakładach pracy),
> niektóre są chyba nawet przystosowane do noszenia właśnie pod hełmem.

Oczywiście, że tak. Do każdego zadania jest odpowiedni środek. Nie spodziewaj się, że traktorem wyciągniesz setkę i nie spodziewaj się, że nauszniki dla operatora młota pneumatycznego sprawdzą się w walce.