Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje zza granicy

Aktualności, 23.10.2008, h. 23:57, dodał: Promant
21

Echo1 USA: ASG AEG E90. G&P: PEQ II Laser [Red Dot/Sand]. Tokyo Model Company: nowości Creation. WGC: ARES AW-338 Sniper Rifle.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Echo1 USA promuje swoją, właśnie wprowadzoną na rynek, wersję P90: replikę AEG E90. Gearbox: Version. 6 Hybrid. 7mm łożyskowanie [metal]. Pojemność magazynka: 68BB. Długość: 505mm. Długość lufy wewnętrznej: 247mm. Waga: 2.4kg [z aku i pustym magazynkiem]. Prędkość początkowa: 350fps. W komplecie 2 magazynki. Części metalowe: zespół lufy, receiver, szyny, tłumik płomienia, rączki przeładowania.

 

 

G&P wprowadza na rynek replikę lasera: PEQ II Laser [Red Dot], w kolorze piaskowymTyp: CREE LED Light. Moc: 130 lumenów. W komplecie 3 baterie AA. Puszka posiada wymiar odpowiadający 99% oryginału.

 

 

Tokyo Model Company zapowiedziało nowości Creation. W ofercie są części i zestawy konwersyjne. Creation przyjmuje już zamówienia w opcji preorder. Dwa ciekawe produkty z nowej oferty to zestawy konwersyjne: Desert Eagle Metal Set oraz, dedykowany do repliki TANAKA M500, 8inch Metal Set. Oba zestawy wykonano w technologii CNC z aluminium.

 

 

 

Ciekawostka ze strony WGC, czyli coś dla snajperów: oferowana przez sklep gazowa replika firmy ARESAW-338 Sniper Rifle, stanowi ciekawą propozycję cenową - w porównaniu do repliki firmy STAR. Karabin firmy ARES, wykonany z aluminium i włókna nylonowego, kosztuje 370USD. [Replika STAR kosztowała 645USD].

 



 

 

 

 

 

Źródła:

www.nlairsoft.com

www.wgcshop.com 

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wiewioor 24.10.2008, h. 00:04 Wiewioor
Mam nadzieję że Echo1 wypuści tanie hi-capy do P90 zgodne ze standardem TM.
Cement 24.10.2008, h. 00:43 Cement
Jezu zasypały nas "deski z dziurami po sękach" CA teraz echo

Pytanie czy jakość będzie dorównywała TM
Co do samych P90 to mobilności nie można im odmówić ale i tak ..... są paskudne :]

PS Tak się przyglądam.... Nie jestem specem od P90 ale czy przypadkiem to nie jest odpowiednik Maruiowskiego P90-tr tylko, że bez tłumika dzięku ??
Promant 24.10.2008, h. 00:55 Promant
Jest.
szalony jack pirat 24.10.2008, h. 05:44 szalony jack pirat
I body jest czarne ...
Prezes_____ 24.10.2008, h. 08:05 Prezes_____
ten laser z g&p fajny choć jak bym miał mieć wszystko na karabinie co mi się podoba to bym 7kg przy sobie nosił

Pozdrawiam
W.Zajcev 24.10.2008, h. 09:16 W.Zajcev
Co jest z tym ARESem? Wcześniej sprzedawali je jako STAR to jakieś chińskie podróbki stara?
Sushi.50 24.10.2008, h. 10:09 Sushi.50
Nie, ARES to firma, która już zdążyła się pochwalić replikami kilku innych karabinów snajperskich, m.in. CheyTaca M200 czy MiniHecate. Lepiej dla nas, im więcej produktów na rynku, tym większa konkurencja, im większa konkurencja tym lepsze ceny. Szkoda, że niektórzy nie rozumieją podstawowych praw ekonomii i wypisują tak głupie komentarze, że czymś nas zasypało (najpierw m82, potem P90 itd.). Śmiać mi się chce jak czytam takie komentarze.

A laser ciekawy, trzeba tylko poczekać na czarną i wersję i na SOPMODA od TM
Jangi 24.10.2008, h. 10:51 Jangi
Ale ARES sprzedawany jest także na gunnerairsoft i reklamowany jako tańszy STAR - są tam tańsze L86 i L86 itd. Pachnie mi to grubą ściemą.

A P90... hmmm... Marui i tak pewnie będzie lepsze, ale fakt wypuszczenia takiej repliki z lowcapami dobrze wróży na przyszłość Może wreszcie będą tanie magazynki do tej pukawki
FLC 24.10.2008, h. 11:20 FLC
O ile mi wiadomo Echo 1 to taki amerykański CyberGun - brandują własną nazwą chińskie produkty najczęściej CYMY, AGMa i WELLa zatem można się spodziewać że za jakiś czas pojawią się na rynku jeszcze tańsze P90 i magi do nich
Ray 24.10.2008, h. 11:35 Ray
@blaszko: Czarna wersja PEQ jest już od dawna do kupienia i to nie tylko z czerwonym laserem, ale również zielonym.
gryncek1 24.10.2008, h. 11:38 gryncek1
W końcu zainteresowała mnie snajperka.
javelin 24.10.2008, h. 12:07 javelin
Prezes_____ - moje M16 waży prawie 7,5kg Jest fajnie!
Cement 24.10.2008, h. 12:09 Cement
Blaszko@

"Szkoda, że niektórzy nie rozumieją podstawowych praw ekonomii i wypisują tak głupie komentarze, że czymś nas zasypało (najpierw m82, potem P90 itd.). Śmiać mi się chce jak czytam takie komentarze."


Mam wrażenie, że to do mnie wiec na spokojnie. Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wytłumaczę.

Moje określenie
"Jezu zasypały nas "deski z dziurami po sękach" CA teraz echo"

Mogło dać jasny obraz jaki jest mój stosunek do tego .... czegoś. Nie lubię ich, nie podobają mi się i nie potrafię się z tym "złożyć" o ile tak można powiedzieć o czymś co niema lufy...

Oczywiście lepiej jak jest konkurencja tzn. lepiej dla nas-konsumentów. W Poznaniu masa ludzi biega z Pe, Oni pewnie się ucieszą.... Pod warunkiem, że akcesoria będą kompatybilne z TM
Promant 24.10.2008, h. 12:45 Promant
Gunner prawdopodobnie bezprawnie podaje się za dystrybutora produktów firmy STAR. Niedawno był news z listem od prawników STAR na ten temat. Więc nie należy wierzyć we wszystko co na tej stronie opisują jako "STAR". Zaś ARES to firma, która specjalizuje się w replikach karabinów snajperskich i, póki co, nieźle im to wychodzi.
Sushi.50 24.10.2008, h. 12:56 Sushi.50
@Cement

Sorry, mój błąd ;]. Tyle jest komentarzy zupełnie bez sensu, że człowiek czasami przestaje dostrzegać sedno sprawy . No słyszałem, że w Poznaniu dużo jest P90, czekam tylko żeby się w końcu wbić w airsoftowe towarzystwo w Poznaniu ;].

Te 370 dolarów to całkiem przyjazna sumka za taką replikę. Wiadomo coś o osiągach?
Cement 24.10.2008, h. 13:06 Cement
Blaszko@

Spoko niema sprawy
Zgadzam się że niektóre komentarze są delikatnie powiedziawszy monotonne Zwłaszcza teksty w stylu "Znowu eMka" "Może by beryla zrobili" itd.

Jak by co zapraszam, daleko do P-ń nie masz
KicpA 24.10.2008, h. 19:06 KicpA
z tego co zdazylem sie dowiedziec to Ares jest podwykonawca Stara (prawdopodobnie) i sprzedaje na lewo (prawdopodobnie sprzet ktory robią dla stara.
alchemik193 24.10.2008, h. 21:51 alchemik193
blaszko

Osiągi podane ze stronki dla L96 ARES'a to 320-340 FPS ( 0.2g BBs / 134A Gas ) .
Kurde trochę mało jak na wyborowy karabin ;/;/;/
Promant 25.10.2008, h. 00:40 Promant
Może i ARES był podwykonawcą STAR, ale teraz wypuszcza pod własną marką repliki, których STAR nigdy nie robił jak DSR.

Na 134a wynik zawsze będzie słaby, ale to nie znaczy, że na mocniejszych gazach będzie tak samo.
alchemik193 25.10.2008, h. 14:48 alchemik193
Mi się podoba Chey Tac od ARES'a ;D;D;D. Tylko dziwi mnie jedno czytałem o "ostrej" wersji Chey Taca i jest napisane ,że produkują go Stany Zjednoczone ale używa tylko: GROM,Czeskie oddziały specjalne i Turcy.Wie ktoś może czemu?
uzi43 26.10.2008, h. 19:19 uzi43
Ja mam nadzieje że te "snajperki" ARESA, będą w polskich sklepach w najbliższym czasie, bo ich Chey Tac i to AW wyglądają pięknie, i ceny wydają się znośne