Daj cynk
Reklama

Aktualności

Evike.com: pistol fury czyli gadżetów nigdy za mało. Airsoft Megastore: Pulp Fiction Parody. CQBRadio: SAW Gunner Rig/Loadout. Shot Show 2012 Duracoat Zombie Paint. RedWolf Airsoft: granatnik GL-06 oraz RW Custom Marui Model 18C. Ra-Tech: WE AK RECOIL POWER.



Evike.com: pistol fury czyli gadżetów nigdy za mało. Dlaczego? "Bo można".

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft MegastorePulp Fiction Parody. Po raz kolejny, w humorystyczny sposób, Airsoft Megastore przypomina o znaczeniu właściwej ochrony oczu. "In da face".

 

 

 

 

 

 

 

 

CQBRadioSAW Gunner Rig/Loadout.

 

 

 

 

 

 

 

Shot Show 2012 Duracoat Zombie Paint. Czego to ludzie nie wymyślą, żeby zbić kasę na sprzedaży, czyli kolejny sposób na wykorzystanie motywu zombie

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: prezentacja repliki granatnika ARES GL-06 oraz repliki RW Custom Marui Model 18C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ra-TechWE AK RECOIL POWER - zwiększenie wrażenia odrzutu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Karczu 08.04.2012, h. 19:02 Karczu
Czy tylko ja mam wrażenie że film CQBRadio to porażka?
Nie tylko ty jeden
Aju44 08.04.2012, h. 19:41 Aju44
Gustowny dywanik na ścianie u tego pana :P
KaziK 08.04.2012, h. 19:57 KaziK
A w lewym pokoju chyba nawet łóżko niepościelone :D
mikunda 08.04.2012, h. 21:30 mikunda
A już myślałem że pokaże unikatowy patent trzymania skrzynki na pc.
Hunter93 08.04.2012, h. 22:36 Hunter93
rozumiem że lekko i fajnie ale gość nic na sobie nie ma. jeśli strzela z kaemu tak jak bóg nakazał to zabraknie mu amunicji bardzo szybko. no i leżenie na glebie musi być cholernie wygodne z tą ładownicą na brzuchu
 3/10
Axel 09.04.2012, h. 09:19 Axel
A jak myślicie: dlaczego wylądował w towarzystwie filmików humorystycznych?.. :P Nie wyszło kolesiowi.
Promant 09.04.2012, h. 11:52 Promant
barti153 08.04.2012, h. 19:57 barti153
Ale akcent tej Pani w reviev granatnika po prostu niszczy i przeraźliwie drażni.
E Tam akcent, Ten warkocz urzeka.
arend 08.04.2012, h. 20:07 arend
Co do akcentu już pisałem. Zresztą, skoro Arclight tam jest, to po co ona się wpycha? No i Ratech nie podał, jaki będzie ten odrzut przy tych częściach z pełnym ruchem zamka.
Oleander 08.04.2012, h. 20:27 Oleander
Ale ona jest zaczepista ! Co Wy od niej chcecie ? :D
Masterofpupets 08.04.2012, h. 20:38 Masterofpupets
Fajny australijski akcent, nie wiem co wam w nim przeszkadza.
kazik_ 08.04.2012, h. 21:31 kazik_
Co kto lubi... Niektórzy z nas wolą panie (ta nie jest brzydka, powiedziałbym nawet ŁADNA), a niektrórzy panów pokroju Arclight'a. O gustach się nie rozmawia ;p
kmieto 08.04.2012, h. 22:28 kmieto
http://www.youtube.com/watch?v=AXGP4Sez_Us tutaj macie akcent z samych wysp brytyjskich i przestancie pitolic,ze dziewczyna zle i niewyraznie mowi ...
johny13 09.04.2012, h. 08:29 johny13
To co zrzuta i śmigamy na wyspy? :D
Masterofpupets 09.04.2012, h. 08:44 Masterofpupets
Gisher 08.04.2012, h. 21:25 Gisher
Pani jest urocza, ot co!
Dobra jest XD I ma kolczyk w języku :D
Bieniekk 09.04.2012, h. 12:20 Bieniekk
Maza94 09.04.2012, h. 17:56 Maza94
Ah, myślałem że Sajgę ASG zrobili.
No to było by coś! ;)
marcin p 13.04.2012, h. 12:45 marcin p