Daj cynk
Reklama

Aktualności

Classic Army: oporządzenie

Aktualności, 23.10.2008, h. 11:58, dodał: Promant
25

Niedawno pisaliśmy, że firma Classic Army wprowadza do swojej oferty oporządzenie modułowe w systemie molle. CA dalej rozwija ofertę w tym kierunku.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Classic Army poszerza, prezentowaną na swojej stronie, ofertę oporządzenia. Tym razem ładownice i panele, w systemie molle, oferowane są w wersji kolorystycznej khaki. Obok identycznych produktów, dodanych wcześniej na stronie, w kolorze OD green - pojawiły się nowe np. modułowe ładownice na wąskie magazynki oraz kabury w wersji czarnej.

 

 

 

Poniżej kilka przykładów wyglądu ładownic i innych modułów w kolorze khaki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

army.com/">www.classicarmy.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
werewolfina 23.10.2008, h. 13:18 werewolfina
wygląda wizualnie solidnie, ciekawe tylko jak w realu sie sprawuje i z czego faktycznie wystrugane jest. pouche sprawiają lepsze wrażenie niż kamizelki
Prezes_____ 23.10.2008, h. 13:20 Prezes_____
powinni się wziąść za poprawe jakości karabinów bo oporządzenia na runku jest wystarczająca ilość ale jeżeli będzie kosztować do 200zł komplet to się opłaca
gryncek1 23.10.2008, h. 13:48 gryncek1
Ładna kabura
Duscann 23.10.2008, h. 13:52 Duscann
Prezes, a skąd ty to wnioskujesz, że powinni się wziąć za poprawę karabinów, skoro masz karbin JG? Znam b.wielu zadowolonych użytkowników karabinów CA którzy nie zamienili by się w życiu na inne.
A co do oporządzenia dobrze że firmy prześcigają się w ofertach, my klienci tylko na tym skorzystamy.
Jangi 23.10.2008, h. 14:37 Jangi
Na tych zdjęciach wygląda o wiele lepiej, niż na tych z poprzedniego newsa.
Shadow 23.10.2008, h. 15:25 Shadow
Duscann

To właśnie poznajesz jednego, który z chęcią zamieniłby się na inny i ma nadzieję sprzedać CA, a kupić G&P.
Duscann 23.10.2008, h. 15:43 Duscann
Shadow. A co mnie to;) Twój wybór.
Shadow 23.10.2008, h. 16:13 Shadow
To Cię to, że pieprzysz głupoty, jakby CA było najlepszą firmą na świecie. A chociażby ich eMki (może oprócz tych nowych, krótkich) są przeciętne, akcesoria do replik też, o nowych replikach z pseudo BB nie wspominając (w ostatnim przypadku opieram się jedynie na źródłach z newsów na wmasgu).
Poza tym "co Cię to", że Prezes tak wnioskuje?
@Cichy 23.10.2008, h. 16:20 @Cichy
Mam replikę CA i jakoś nie narzekam. Niestety gadanie ludzi, którzy gdzieś na forum usłyszą opinie, a sami tego nie sprawdzą na własnej skórze jest co najmniej śmieszne.
rafcio21 23.10.2008, h. 16:22 rafcio21
Nie jest najlepsze ale potrafi służyć wiele lat. I nie pieprzy głupot, bo jest wiele osób, które przywiązały się do swojego karabinu CA i nie zamieniłyby go na nic innego. Jeśli karabin jest niezawodny, to jest dobry.
Zielarz 23.10.2008, h. 16:59 Zielarz
Ja również, nie zamieniłbym repliki CA na coś innego.
Prezes_____ 23.10.2008, h. 17:49 Prezes_____
oj, ja zapomniałem zmienić w uzbrojeniu że mam g&p, a co do testowania na własnej skurze to już nie raz z CA dostałem, moją opinie opieram na informacjach z forum, jak ktoś dba o replikę to mu może długo podziałać, ale uważam że CA dorównuje jakościowo innym marką lecz nie w przypadku emek, jeżeli kogoś uraziłem to sorry
gregor90 23.10.2008, h. 18:06 gregor90
Shadow, ja nigdzie nie widzę, żeby Duscann coś pisał o CA jako najlepszej firmie.. Ja sam jestem posiadaczem karabinu z CA i sobie go chwale..
A co do Prezesa.. Czemu według Ciebie eMki CA nie dorównują innym?
Prezes_____ 23.10.2008, h. 18:15 Prezes_____
nie mówię że są złe, ale są lepsze
Jangi 23.10.2008, h. 18:19 Jangi
Ech Shadow, wrzuć na luz, bo jak na razie to Ty pieprzysz głupoty, przypisując Duscanowi jakieś wyimaginowane treści. Ja sam też miałem m15a4 CA (i to jeszcze używkę) i przez cały rok mi bezproblemowo śmigała. Nie rozumiem tej dziwnej mody na krytykowanie CA. Miałem CA, miałem dwa razy TM, miałem "składaka", teraz mam A&K i po prostu nie ma co porównywać, czy teraz z chińczykiem jest lepiej czy gorzej. Ot, jest inaczej Normalnemu człowiekowi replika służy do zabawy i lata mu to, czy jest markowa, czy nie, byle tylko działała (a każda może się zepsuć, niezależnie od firmy, ale jeśli nie potrzebujesz tryliarda fpsów, to wali Cię to, czy zębatki masz ze znalu, czy ze stali - i tak w stocku powinny działać jak należy). Ale małostkowym to nie wystarcza i muszą za wszelką cenę udowodnić na forum wyższość jednych nad drugimi. Po co? Weźcie lepiej dziewczynę do kina

A co do newsa: dzięki Promant za kawał dobrej roboty
Foka 23.10.2008, h. 18:25 Foka
Prezes, pisownia!
Prezes_____ 23.10.2008, h. 18:26 Prezes_____
youngee, masz racje-liczy sie dobra zabawa

Foka, już nie jeden mi mówił że najpierw mam słownik kupić a dopiero potem karabin
cziman 23.10.2008, h. 19:47 cziman
Fajnie że CA produkuje taki sprzęt, ale ja go na pewno nie kupię.

Karabiny CA wyglądają solidnie, wykonane są z metalu ale wytrzymałe nie są - a tego wymagam. Body, zamiast jak w wersji ostrej za pomocą pinów, skośnoocy postanowili unieruchomić za pomocą drucików na grzbiecie. Niektórym owszem to działa, mi dosyć szybko rozsypało się w mak.

Podejrzewam że z ich sprzętem może być podobnie - z solidności ma tylko wygląd, bo zastosować mogli na przykład kiepskie bawełniane nitki. I do póki sprzęt wykorzystuje się do typowego softowego lansu jest wystarczający - ale kiedy chcesz z nim wyjść na tygodniowy survival, w góry albo gdzieś gdzie absolutnie nie chciałbyś żeby zaczął Ci się pruć - wtedy właśnie zawiedzie.

Oporządzenie wolę kupić od firmy która specjalizuje się w oporządzeniu, a nie od firmy którą znam z wypuszczania badziewnych replik.
Szwed_ 23.10.2008, h. 20:23 Szwed_
Shadow to ja z największą przyjemnością zamienię moje G&P na twoje CA.
Mohawk_PL 23.10.2008, h. 21:07 Mohawk_PL
I tak news o oporządzeniu CA przeniósł się na karabiny...
A CA to skrót od CymA i koniec kropka.
Duscann 23.10.2008, h. 22:17 Duscann
Shadow: licz się ze słowami dzieciaku, wiem że internet sprawia, że cześć ludzi czuje się anonimowa i pozwala sobie na dużo, dużo więcej niż miało by to miejsce w spotkaniu twarzą w twarz, ale ty zwyczajnie przeginasz. Nie potrafisz dyskutować kulturalnie to nie zabieraj głosu.

Problem jest taki, że nasze forum jest strasznie opiniotwórcze i dlatego często się zdarza, że gdzieś ktoś coś napisze, a reszta powtarza bez sprawdzenia tych wszystkich wymyślnych teori. Tak było np. z ładowaniem co2 magów pistoletowych na Green gaz, niecelności gazowych karabinów snajperskich itp. itd. takich kwiatków jest wiele. A trzeba sprawdzić w praktyce, a nie ślepo przyjmować opinie innych , papier i forum przyjmą wszystko .

Nigdzie nie napisałem że CA jest najlepsze, bo każdy czegoś innego oczekuje po replikach, i każdy sam podejmuje wybór jaką kupi. Mogę powiedzieć tylko, że każda znana mi firma ma w swoim repertuarze niewypały, słabsze repliki jak i całkiem dobre. A że narzekanie na CA jest w modzie? tylko czemu tyle ludzi kupuje właśnie karabiny CA?

pozdrawiam
gvd 23.10.2008, h. 22:43 gvd
nie ma to jak oryginał i kontrakt za grosze
swoją drogą polecam: $3

zaniżają faktury, tanie, szybkie przesyłki, nie kupujcie szerokookich kopii
Shadow 24.10.2008, h. 00:23 Shadow
@Duscann, faktycznie, za to z Twojej strony mogę liczyć na konstruktywną i kulturalną dyskusję zwracając się do mnie per "dzieciaku"...

Rozumiem, że jesteś rozgoryczony różnymi opiniami na forum, ale z drugiej strony od tego ono jest, chociaż sam się na tym zawiodłem, właśnie, gdy gdzieś ze dwa lata temu założyłem temat, w którym prosiłem o porównanie replik eMek CA i G&P. Poradzono mi CA i tego żałuję.

@youngee, faktycznie, jeżeli Duscann poczuje się urażony, to przepraszam, lecz zdania nie zmieniam, że CA wcale nie produkuje jakiś super replik. Wiadomo, lepsze, niż chińczyki, ale według mnie gorsze od G&P.

@Cichy to, co piszę biorę tylko z własnego doświadczenia, a jeżeli tak nie jest, to to zaznaczam. Również nie lubię tworzenia mitów przez domorosłych "szpeców".
Majkel86 24.10.2008, h. 01:39 Majkel86