Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC: SR15 E3 IWS Knights

Aktualności, 23.10.2008, h. 22:54, dodał: Promant
18

Firma Vega Force Company zapowiada wprowadzenie na rynek, na początku listopada, kolejnej repliki z serii M4 Knights: SR15 E3 IWS. VFC zaprezentowało postery promocyjne nowej repliki.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak już wspominaliśmy w poprzednich newsach, firma Vega Force Company wprowadza na rynek kolejną replikę z serii M4 Knights: SR15 E3 Integrates Weapon System. Premiera rynkowa zapowiadana jest na początek listopada.

 

 

Replika ma posiadać obustronny selektor, aluminiowy front URX [wykonanie w technologii CNC], ucha zawieszenia typu QD.

 

 

VFC przyjmuje już zamówienia od dealerów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

tech.com.tw/">www.gb-tech.com.tw

www.nlairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
newbie 23.10.2008, h. 23:11 newbie
niby zwykła eM, ale czymś do siebie przyciąga;) piekna jest.
Fear Factor 23.10.2008, h. 23:15 Fear Factor
Wolałbym kupić tą panienkę niż ta emkę Najlepiej chyba obie rzeczy na raz.
gvd 23.10.2008, h. 23:18 gvd
ludzie odbiegają od klasyki Ja kochać będę klasyczne m4 i nic więcej
rostal 23.10.2008, h. 23:19 rostal
Gdyby nie ta laska to bym napisał ''Znów Emka ?!''
btw, Emka i ta laska są równie ładne ^^
poldeck 23.10.2008, h. 23:41 poldeck
M15A2 Rifle i reszta jest milczeniem. Kombinacja norweska w karabinistyce stosowanej sie szerzy... Niestety...
Regdorn 23.10.2008, h. 23:43 Regdorn
@rafcio21: jak zawsze M-ki nie specjalnie mi odpowiadały, tak teraz przymierzam się właśnie do zanabycia jednej bardzo specyficznej. Przypuszczam, że nie jestem jedynym, któremu "gusta" się zmieniają i skoro firmy prześcigają się w rozwoju M-ek

Czy tego chcesz czy nie, to jedna z najbardziej popularnych broni na świecie
Zielarz 23.10.2008, h. 23:59 Zielarz
Fajna, już nawet widzę jej fajną przeróbkę
Wiewioor 24.10.2008, h. 00:08 Wiewioor
No całe szczęście że wyszła wreszcie jakaś eMka, bo przecież taki lichy wybór tych replik na rynku...
Promant 24.10.2008, h. 00:31 Promant
Oczekiwanie tutaj inteligentnego komentarza jest, w większości przypadków, jak szukanie uczciwych ludzi w parlamencie.
GTI 24.10.2008, h. 01:19 GTI
Promat co za trafne porównanie.
Replika prezentuje się świetnie, trzymałem (jak i rozbierałem po GB ) HK416 i SCARa którego po oględzinach (dogłębnych) już miałem zamawiać jako że nie mam jeszcze repliki od kiedy jestem w UK. A przez ten oto news, wstrzymam się. Poczekam na tego SR, bo wychodzę z założenia że co następna broń VFC, to jeszcze lepsza od poprzedniej. (porównuje GB HK do GB SCAR, bo zewnętrznie obydwie oceniam na 6+). Myślę że z SR będzie jeszcze lepiej.
Pozdrawiam
Prezes_____ 24.10.2008, h. 08:02 Prezes_____
karabiny wyglądają ładnie, solidne napewno są i dziewczyna też ładna
Hunter1716 24.10.2008, h. 09:23 Hunter1716
A kobitka GRATIS.
gryncek1 24.10.2008, h. 11:35 gryncek1
Hunter -Ja to chciałem napisać xD
obustronny selektor by mi ułatwiał życie....
Foka 24.10.2008, h. 15:28 Foka
Spoko Promant, z domu to poczyszczę, a myślę, że i jakieś blokady polecą, w domu mam czarną listę, a nie pamiętam kto już dostaj pierwsze i ostatnie ostrzeżenie
Astonmarcin 24.10.2008, h. 16:03 Astonmarcin
SRki są po prostu piękne ach ale bym chciał taką mieć :] <rozmarzony> albo SaRę 25 ;] (ostatnio się z takim rozwinięciem skrótu spotkałem )
CIN3K 24.10.2008, h. 18:41 CIN3K
Giwera całkiem fajna. Ale ta pani, która ją trzyma jest jeszcze lepsza