Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Aktualności, 23.10.2008, h. 11:34, dodał: Promant
28

Vega Force Company: zapowiedź nowych produktów. TSI Armories: celownik MARS. Gunner Airsoft: ASG AEG CA P90.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vega Force Company wypuszcza zestaw konwersyjny, składający się z metalowego zamka oraz szkieletu, do repliki pistoletu Tokyo Marui 1911 M.E.U. SOC. Dostępny na WGC, w cenie 104USD.

 

 

Na stronie VFC pojawiła się również zapowiedź repliki ASG AEG SR15 E3 IWS, kolejnej, po SR16, nowej repliki z serii "M".

 

 

Firma TSI Armories, która przygotowuje się do produkcji repliki AEG TAR 21 [foto wersji ostrej], poinformowała, że doszła do porozumienia z firmą ITL Optronics w kwestii ekskluzywnej dystrybucji celownika MARS. Wprawdzie oryginalny celownik jest kosztowny i nie każdy gracz go kupi, ale TSI będzie oferować celowniki do swojej przyszłej repliki tym klientom, którzy zechcą skompletować maksymalnie realistyczny zestaw replika + celownik. Oczywiście będą oferowane również tańsze, alternatywne, celowniki innego typu, gdy replika TAR 21 znajdzie się już na rynku.

 

 

 

Na stronie Gunner Airsoft można już, obok P90TR, nabyć replikę P90 AEG firmy Classic Army. Cena: 113USD. Prędkość początkowa: 300-320fps. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.gb-tech.com.tw

www.arniesairsoft.co.uk 

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Minion 23.10.2008, h. 12:21 Minion
Łoł, replika Tawora.
Pomimo że jestem antyjudaista, to przyznać muszę że są trzy rzeczy na których znają się nasi starsi bracia w wierze- handel, PR i broń.

Wiadoma cena?
(Nie mogłem się powstrzymać, bo pytanie o cenę zawsze musi się wyrwać jakiemuś imb... teligentnemu:P. Aż krew zalewa)
Big Bopper 23.10.2008, h. 13:01 Big Bopper
cena?
Prezes_____ 23.10.2008, h. 13:23 Prezes_____
colt fajny, vfc takie sobie a ten kolimator pasuje do FN2000
gryncek1 23.10.2008, h. 13:50 gryncek1
WOW.....colt rządzi.....nie poznałem go..
Crusher 23.10.2008, h. 14:15 Crusher
TAVOR!!!!! Ludzie, jak ja marzylem o replice tej broni... Ech, gdyby strzelania były zdecydowanie częściej to można by częściej wykorzystywać te tysiące które się w to hobby włożyło to bym na pewno kupił..
Pies 23.10.2008, h. 14:16 Pies
To P90 to nie jest SL? Bo wygląda cepiasto, cena jak za chinola. Oby tylko magi pasowały do TM'ów
Codename666 23.10.2008, h. 14:17 Codename666
TAR 21! Super, pamiętam jakie miałem maślane oczy gdy go zobaczyłem w "Future Weapons"
Gogin 23.10.2008, h. 14:30 Gogin
Wyglądać może i nie wygląda, ale CA kopiuje od marujca, można się więc spodziewać, iż magi owe pasować będą. Patrząc na cenę wnioskuję, że w Polsce będzie kosztować coś koło 450-500 zł - jak marujca mozna dorwać nowego za 8 stówek to musieli mieć gorszą cenę - z pewnością za nic maruja by nie przebili...

PS. CA to też chinole, tyle, że za mają repliki po tysiąc złoty...
Jangi 23.10.2008, h. 14:51 Jangi
Cena Tavora nie jest ważna (ale zapewne będzie wysoka, bo: będzie to jedyna taka opcja na rynku, trzeba ją zaprojektować od zera, być może trzeba będzie wsadzić tam autorski GB, tak jak RS zrobił to w swoim bullpupie - Type 97), ważne, żeby był dobrze zaprojektowany i zrobiony, wtedy nie będzie problemów ze zbytem, bo każdy kto czekał na niego z wytęskneniem go kupi, choćby i zate 2-3 tysiące.
Minion 23.10.2008, h. 15:07 Minion
Youngee, ja żartowałem.

Po prostu co nowa informacja, to teksty w stylu "znowu emka", "znowu chińczyk", "jaka cena".

W sumie jak się pojawi to wtedy będzie się myśleć, jaki narząd sprzedać, i dodatkowo czy kompletować izraelski, bądź hinduski szpej, ot dla klimatu.
Leo_111 23.10.2008, h. 15:30 Leo_111
ładne te 2 emki ;D
Warlord Shadow 23.10.2008, h. 15:58 Warlord Shadow
@Codename666
W "Future Weapons" Był MTAR-21
francuz152 23.10.2008, h. 15:58 francuz152
nareszcie się zabrali za TAR'a 21 !!!! miejmy nadziej że będzie w przystępnej cenie xD
Charlie 23.10.2008, h. 16:09 Charlie
| Nie ma na co liczyć Będzie drogi jak cholera! ;] Zawsze jak jest jakaś
| replika tylko z jednej firmy bez konkurencji to jest baaardzo droga.
/
Wolf.Tns 23.10.2008, h. 16:44 Wolf.Tns
A ta konwerjsa VFC to nie jest już na WGC od pewnego czasu ?
Mormaeglin 23.10.2008, h. 16:53 Mormaeglin
Handel, PR i broń. - hahaha, racja, dodałym coś jeszcze lecz PC mi na to nie pozwala, a pozatym nie wypada na publicznym forum. Nie chciałbym psuć opinii dobremu i lubianemu przez mą osobę portalowi haha.
Minion 23.10.2008, h. 16:59 Minion
I jeszcze Cię zbanują bo połączą tę informację ze swarożycą i barwami w Twoim profilu.

Warlord Shadow 23.10.2008, h. 19:06 Warlord Shadow
113USD? Jak myślicie ile u nas będzie to kosztowało?
javelin 23.10.2008, h. 20:26 javelin
O cholercia, jestem ciekaw ceny MARSa... Podnieca mnie równie mocno co oryginalny ACOG TA-31F
Ownage 23.10.2008, h. 21:42 Ownage
teorytycznie to P90 powinno kosztowac ponizej 300... no dajmy nawet 400 PLN ale znajac polskie realia i polskie sklepy, cena repliki zapewne przekroczy 800 PLN...
Promant 23.10.2008, h. 21:46 Promant
Ceny TARa nie ma, bo go nadal nie ma, nie podają żadnych szczegółów na temat zaawansowania prac nad repliką; jeśli ktoś ma jakieś info to chętnie damy newsa, póki co = cisza.
Nic tez nie ma na temat ceny MARSa, tyle tylko, że będzie oferowany jako dodatkowe wyposażenie do repliki. Cena będzie słona, jak zawsze za oryginały, ale i tak dobrze, że będzie bo do tej pory był sprzedawany w zasadzie tylko dla służb i wojska.

Konwersja MEU z VFC faktycznie jest już na WGC, wygląda na to, że news od VFC dotarł cos za późno na portale. Update newsa.
Jangi 23.10.2008, h. 22:30 Jangi
Minion - luzik, masz 100% racji

A co do kompletowania izraelskiego, bądź hinduskiego sprzętu: jest też bardziej dostępna opcja: np Gruzini i ich marpat: $3
thor_ 24.10.2008, h. 14:21 thor_
Minion będę pierwszym który poprze ewentualny wniosek o bana dla Mormaeglina.
następny jaki poprę to ten dla autora tekstu: >>Pomimo że jestem antyjudaista,<<

I nawet nie mam ochoty wdawać się w dyskusje dlaczego i po co.
Minion 24.10.2008, h. 16:30 Minion
Następnie w wyszukiwarce na forum wstukasz frazy "nie lubię Niemców", "Nie lubię Ruskich", "Nie lubię Chińczyków", i te odnoszące się do zarozumialstwa i tępoty, pijaństwa i warcholstwa, czy też partactwa i pracowania za miskę ryżu tych narodów i tych co tak pisali też zbanujesz. Bo to też szowinizm, drogi poprawny internauto.

A co do banowania Mormaeglina- On również jak Ty jest zwolennikiem totalitaryzmu- tyle że On narodowego socjalizmu (czego nie pochwalam, bo co innego dawać swarożycę , a co innego dawać logo w barwach flagi III Rzeczy , co innego nie lubić nacji bo jest be, a co innego nie lubić polityki danej nacji), a Ty poprawności politycznej. Oboje ujadacie na określoną komendę, nie potrzebując argumentów.
Dlatego Mormaeglin może nazywać siebie z powodzeniem antysemitą (ale wątpię by to robił- jest troszkę inteligentniejszy) i popierać Palestyńczyków w walce z Izraelem (choć również są semitami), a Ty prywatnie pewnie gadasz o tolerancji jednocześnie zwalczając inne zdanie i światopogląd niż Twój.
Więc razem podajcie sobie ręce z rydzykowcami (nie mylić z katolikami), gejami (nie mylić z homoseksualistami), komunistami (nie mylić ze społecznikami) i kibolami (nie mylić z kibicami). W końcu fanatycy to fanatycy.

Youngee, a to nie wiedziałem o tej Gruzji, że też mają Tawory. Bardzo użyteczna informacja. I można tłuc Ruskich (ups. kolejna niepoprawność).
thor_ 24.10.2008, h. 20:28 thor_
Minion problem polega na tym że Ty i Tobie podobni nawet nie zadają sobie trudu żeby przeczytrać regulamin tego protalu a w tym przypadku tej jego częsci która odnosi się dopolityki, wyznań itp. masz jeszcze coś do powiedzenia?
Promant 24.10.2008, h. 21:22 Promant
Ja mam coś do powiedzenia:

$3

Mogę tolerować debilne komentarze w stylu neostrady, bo na IQ userów nic nie poradzimy. Ale nie będę tolerował łamania regulaminu lub zasad WMasg.
To jest portal i forum poświęcone airsoftowi - czyli hobby.

Jesli kogoś interesuje polityka albo musi się wygadać na inne tematy - niech się realizuje gdzie indziej.

Przy każdym następnym przypadku promowania jakiegokolwiek totalitaryzmu, rasizmu itp albo próbach rozpoczynania takiej dyskusji, a tym bardziej posądzania o cos takiego WMasg - będę wnioskował o blokadę konta osób to inicjujących. Oraz wszelkich innych kont jakie założą z innych IP.
alchemik193 28.10.2008, h. 23:16 alchemik193
Wie ktoś może jaka cena będzie tego tara??
damian(snajper) 24.03.2011, h. 19:15 damian(snajper)
czy ktoś wie gdzie mogę kupić Tavora???  poluje na niego rok! i nic szukam w cenie od 200 do 400 help my plys....