Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Aktualności, 22.10.2008, h. 22:44, dodał: Promant
36

Nowy gadżet firmy Mad Bull. Echo1 USA poszukuje dystrybutorów repliki ASG AEG M134 w Europie. Evike.com: Sig Sauer P229 KJW. RedWolf Airsoft: Western Arms Beretta M8045 Cougar S.C.W. 3 HW.



  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Mad Bull zaprezentowała nowy produkt, który nie ma jeszcze oficjalnej nazwy. Kto zgadnie co to jest? Kształtem i rozmiarami przypomina shell do strzelby. 

 

 
 
Firma Echo1 USA poszukuje dystrybutorów dla repliki Minigun M134 na terenie Europy. Replika M134 Echo1 zaprojektowana została przez japońskiego projektanta Hongo i wykonana na zlecenie Echo1 w Japonii. Projekt Miniguna AEG powstał, od podstaw, na bazie rozwiązań technicznych gazowej repliki M134 ToyTac. Jednocześnie Echo1 poinformowało o wypuszczeniu na rynek swojej wersji P90.
 
 
 
 
 
Evike.com oferuje replikę GBB z oznaczeniami Sig Sauer: P229 KJW. Pistolet full metal, w cenie 170USD, waży:1130g i ma pojemność magazynka 25BB. Prędkość początkowa w zakresie 280-340fps.
 
 
 
 
 

 
 
Na stronie RedWolf Airsoft można nabyć replikę pistoletu Beretta M8045 Cougar S.C.W. 3 HW, produkcji Western Arms. Replika posiada system Magna blow back i wbudowany bufor, który przyspiesza powrót zamka do pozycji strzału. Pistolet typu hard kick, wykonany z ABSu heavyweight. Pojemność magazynka: 28BB. Hop up: stały. Prędkość początkowa: 290fps. Cena: 183.30USD. Dostępna wersja czarna i srebrna.
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Źródła:

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
CIN3K 22.10.2008, h. 22:47 CIN3K
Jestem ciekaw jak wypadnie to p90
MarineSlupsk 22.10.2008, h. 22:54 MarineSlupsk
A ja jestem ciekaw tego shellsa, który osiąga 881 FPSów. O_o
pidzejfat 22.10.2008, h. 22:56 pidzejfat
Czy ja dobrze widziałem? 885fpsów? ;?
Guest (ID:6452) 22.10.2008, h. 22:58 Guest (ID:6452)
to na terminatorów...

Piękny sig. Piękna betka
Angus 22.10.2008, h. 23:05 Angus
co do miniguna niezła szybkostrzelność;) a te 881 fps to dla masochistów;)
Cygano 22.10.2008, h. 23:10 Cygano
Yyyyyy niech zgadnę, jest to shell który wkłada się do repliki pocisku kaliber 12,7 mm i wkłada do bareta "ASG" ? xDDD
poldeck 22.10.2008, h. 23:12 poldeck
Ja zgadnę.
Shell na gaz. Na jednej kulce osiągnął kosmiczny wynik bo ma być na kilka na raz. I będzie jak w prawdziwych shotach. Jeden shell, chmurka kulek i jeden strzał, łuska spada na glebe. To pewnie i shota jakiegoś kręcą...

A z tego co widzę to chyba CO2 go nabijali.
Kamil 22.10.2008, h. 23:16 Kamil
Ale to nie wyglądało jakby tam miało się zmieścić więcej kulek, chociaż na tym filmiku niewiele widać. Ale shell na co2 to ciekawe.
bober7 22.10.2008, h. 23:16 bober7
i tu sie zgadza powiedzenie 'one shell, one kill '
_Arczi_ 22.10.2008, h. 23:17 _Arczi_
Shell na pewno był nabijamy CO2. Ale i tak mi się najbardziej podoba ich śmiech jak widzą wynik Na pewno z jakiegoś shotguna będą robić snajperkę
sobczaq 22.10.2008, h. 23:33 sobczaq
"1 trigger, 6 barrels" - f****** yeah!
Wiewioor 23.10.2008, h. 06:58 Wiewioor
Dajcie mi magi do P90!!
Harki 23.10.2008, h. 07:37 Harki
Mi się Sig Sauer podoba bardzo ^^.
Shell i 881 fps no to będzie shotgun do CQB.
Lagodkin 23.10.2008, h. 08:23 Lagodkin
a ja myśle ze ten shells jest na chucka norrisa żeby nie psuł strzelanek a tak serrio to Ciekawe gdzie oni go wepchaja ,bo osobiście to ja bym przed tym uciekał.
Xie 23.10.2008, h. 08:37 Xie
sobczaq... niestety dlugosc serii nie moze przekroczyc 5 sekund.
Ale i tak sie buzia cieszy, co?
LogaN 23.10.2008, h. 09:28 LogaN
Ja uważam tak jak pisze Poldeck.

Jeden shell, jedna kulka. Jestem tylko ciekaw do jakiego shotguna będą te shellsy. A co do nadmiernej prędkości wylotowej - spuścili cały gaz z shellsa, który był przeznaczony na oddanie kilku strzałów. Myślę, że zbiornik gazu zawiera tyle miejsca, by móc ponownie włożyć kulkę do wystrzelonego, bez nabijana go ponownie gazem.

Co nie zmienia faktu, że sama łuska może pełnić rolę autonomicznego karabinu snajperskiego . Wstawić tylko preckę i mamy miniaturową wersję AR-10 .
dilando 23.10.2008, h. 10:20 dilando
Jeśli ma to mieć coś wspólnego z AK i mieć shell, to tylko Saiga
Hunter1716 23.10.2008, h. 11:04 Hunter1716
881,5 FPS. Zapewne do tego shellsa wchodzi więcej kulek. Ja nigdy nie widziałem aby było: 1 shells = 1 kulka. Chyba kazdy z was wie jak ciągnie np. 500-600FPS. A co dopiero ponad 800!!
Krystian_Ck 23.10.2008, h. 12:07 Krystian_Ck
Jezu...manie barretów jakoś przeżyłem ale teraz sie zacznie mania minimi o.O

881 fps..au...to juz nie jest zabawa tylko to bedzie wojna ;/ Im sie w głowach poprzewracało już totalnie ://
DrZeRT 23.10.2008, h. 12:28 DrZeRT
Tak tak niedługo każdy gnojek będzie biegał z 17kg minigunem za 3500$ (za około 10000zł)weź ty się puknij w głowę.
Prezes_____ 23.10.2008, h. 13:30 Prezes_____
tyle fps z takiego małego gówienka to chyba przesada, a co do tych minimi to nie widzi mi się z tym biegać więc nie trudzcie się myślą że co drugi będze to miał
Kamil 23.10.2008, h. 13:46 Kamil
Gdzie wy tam macie minimi?
xasistis 23.10.2008, h. 13:54 xasistis
@Xie - przy 100bb/s, 5s wystarczy by poprawić sobie nastrój

Jeżeli chodzi o tego shell'a (881,5ps): w połączeniu z dobrym manometrem, daje szanse na sworzenie całkiem stabilnego systemu snajperskiego opartego na napędzie gazowym. Przykładowo X szt. naładowanych do tego samego st. sprężenia powinno dawać bardzo stabilne wyniki. Jedyna wada to pokusa przyąłdowania kmuś 12J i staje się to dość niebezpieczne w niedoświadczonych rękach. Jak dla mnie, biorąc pod uwagę charakterystykę wykorzystania naszych zabawek, takie mocne systemy powinny być sprzedawane po uprzedniej weryfikacji kupującego. niestety.
gryncek1 23.10.2008, h. 13:54 gryncek1
hehe fajny ten asg... z takimi biegać:)...troche nie poręczny
cziman 23.10.2008, h. 14:43 cziman
Order uśmiechu dla kogokolwiek kto uważa że jest to podstawa do snajperki.

Mnie ciekawi czy coś takiego dałoby się wsadzić do zwyczajnej strzelby.
qbusiek 23.10.2008, h. 15:26 qbusiek
881 fps... no to chyba będą pierwsze ofiary śmiertelne na strzelankach...
Soul reaper 23.10.2008, h. 15:43 Soul reaper
$3 - film z 2007, w którym jest barret M82 i Asahi M40, który ma łuski ładowane sprężonym powietrzem(czyli trochę podobne do tego). 881 fps to jednak znaczna przesada.
ocet 23.10.2008, h. 16:07 ocet
Może to coś będzie miało coś wspólnego z granatami do granatników bądź kiedyś moździeży.
head-shot 23.10.2008, h. 16:26 head-shot
mag pull zajął sie chyba produkcją repliki m82 aby była ona bardziej wierna pierwowzorowi "ostra" wersja strzela na 1500m. replika będzie na 150m.
Krystian_Ck 23.10.2008, h. 17:31 Krystian_Ck
ostra wersja strzela skutecznie na 2400 a max zasiego to 7000m Ale to 150m w replice też dobre
WOJAK-D88 23.10.2008, h. 18:04 WOJAK-D88
881 FPSów ? Zabójczy kaliber
poldeck 24.10.2008, h. 09:52 poldeck
A dziwisz się? Może uważasz, ze to za mało?

Widać, że jak pakuje goś kulke to ona wpada wgłąb shella. Także tam musi być kanalik na kilka kulek. Ni ma "uja" we wsi, musi i koniec .
bomba112 24.10.2008, h. 18:11 bomba112
no to prawda kula wylatuje i to nieźle
Panocek 24.10.2008, h. 21:44 Panocek
Już wiadomo (chyba) co to jest co MB wygenerował. Otóż sa to airsoftowe shellsy do ostrej strzelby (do ostrej pompki ładuje sie takie łuski i można tym strzelać do ludzi).

$3
putinn 29.10.2008, h. 08:10 putinn
skąd w pl wziąść ostrą pompkę?