Daj cynk
Reklama

Aktualności

Capri ASG: nowości RS

Aktualności, 22.10.2008, h. 13:11, dodał: Promant
56

Sklep Capri ASG włączył do swojej oferty nowości firmy Real Sword. W przedsprzedaży dostępne są repliki SWD oraz AK47 Type 56-2.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu Capri ASG można już zamówić nowości firmy Real Sword. W przedsprzedaży dostępne są repliki SWD oraz AK47 Type 56-2. Replika Type 56-2, na M120, kosztuje 1300PLN. W przedsprzedaży wymagana przedpłata: min. 30%. Liczba wyprodukowanych w pierwszej serii egzemplarzy repliki wynosi 500 sztuk. Z powodu ograniczonej ilości produktu przy realizacji zamówień będzie brana pod uwagę kolejność ich złożenia oraz wpłaty zaliczki.

 

 

 

Replika SWD oferowana jest w dwóch opcjach. W cenie 2200PLN oraz w cenie 3000PLN. Wersja droższa zawiera w komplecie optykę. Warunki zakupu identyczne jak w przypadku Type 56-2.

 

 

Obok wyżej wymienionych, sklep Capri ASG oferuje także inne repliki produkcji Real Sword, już dostępne na stronie: AKS Type 56-1 [1500PLN], AK47 Type 56 [1500PLN], Type 97B [1680PLN] oraz Type 97 [1680PLN]. Wszystkie repliki ze sprężyną M120.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
snake4 22.10.2008, h. 13:18 snake4
Cena nawet znośna za SWD
siridar 22.10.2008, h. 13:30 siridar
Za to optyka trochę droga. Chyba o wiele taniej by wyszedł zakup optyki z ostrego.
Dziadek71 22.10.2008, h. 13:48 Dziadek71
Zależy jaka to optyka. Oryginalne celowniki z Kalinka Optics kosztują w granicach 180$, za przybliżenie 3-9 i średnicy soczewy 40.
snake4 22.10.2008, h. 14:05 snake4
miałem na myśli samą replikę za 2200, z optyką to faktycznie dość drogo
Dragunow 22.10.2008, h. 14:23 Dragunow
Kupuje xD
cziman 22.10.2008, h. 14:24 cziman
800zł za celownik? Czyżby udoskonalili ten oryginalny że jest droższy? Ciekawe na czym polegają ich ulepszenia.
Gogin 22.10.2008, h. 14:37 Gogin
Te 2200 jest znośną ceną, tylko nie wiadomo jak to naprawdę strzela, czas pokaże.
gryncek1 22.10.2008, h. 14:39 gryncek1
No jednak to prawda z tą ceną SWD cena znośna? dla kogo?
dark_griph 22.10.2008, h. 14:40 dark_griph
W linku do strony źródłowej jest błąd. Powinno być www.asg.com.$1
Mark99 22.10.2008, h. 14:45 Mark99
gryncek a czego się spodziewałeś? Że puszczą to na airsoftguns.pl za 499 z METALOWYM magazynkiem? To jest replika dla elYty i może to i dobrze...
A 2200 nawet znośnie jak za tego dragunowa, a ile Atoz kosztuje chyba każdy wie.
Okota 22.10.2008, h. 14:54 Okota
cena SWD stanowczo za mala...
lopez 22.10.2008, h. 15:04 lopez
i sie doczekaliśmy!.. stanowczo za mała? aaa to zapłać im więcej bo jak dla mnie jest w sam raz...
HOP-UP 22.10.2008, h. 15:06 HOP-UP
PRZYZWYCZAJCIE SIE DO TEGO, ZE ASG TO DROGIE HOBBY -.-
Prezes_____ 22.10.2008, h. 15:06 Prezes_____
cena duża ale myśle że warto, choć w ciągu ostatnich miesięcy dużo osób u nas pokupiło cymy i też są zadowoleni, przepraszam za porównanie ale cyma też zasługuje na szacunek
vip3r 22.10.2008, h. 15:07 vip3r
cena OK - gdybym miał zajawkę na dragunowa, jak wiem że sporo osób ma, to by mnie na pewno nie powstrzymała, na ulotce wygląda cudnie. ( i Okota może mieć rację że by mnie tylko wkurzało że każdy z ulicy za byle 2,2kpln może ją mieć )

ale z drugiej strony co jest w niej takiego wyjatkowego żeby kosztowąć tyle wiecej niż inne repliki RS? chyba swoje robi że nie ma praktycznie konkurencji na rynku dla SWD... no chińczyki do roboty! jak sie postaracie to RS obniży cenę
OC14Groza 22.10.2008, h. 15:15 OC14Groza
Nie ma co kupować tego SWD razem z lunetą bo to jakaś niepodobna podróba, lepiej kupić oddzielnie oryginalny PSO-1.
kosmi 22.10.2008, h. 15:18 kosmi
Promant.
Błąd w adresie Capri. Zapomniałeś o l na końcu
Cappuccio 22.10.2008, h. 15:30 Cappuccio
Dzięki za czujność )

A w temacie SWD, zaczynam żałować, że kupiłem mke...
Harki 22.10.2008, h. 15:34 Harki
Hah cena jest nawet dobra, fakt faktem, że za wysoka na kieszeń większosci polaków ,ale tak ma byc.
I ciekawe jak naprawde będzie strzelac.
Legileg 22.10.2008, h. 15:47 Legileg
Coś mi się wydaje, że ta droższa wersja to nie tylko luneta. Na stronie producenta wyraźnie widać 2 różne wersje - SVD modern i SVDS. Gdzieś czytałem że ta druga to wersja bardziej ekonomiczna, krótsza, z metalową kolbą i kompozytem zamiast drewna.
Zachar 22.10.2008, h. 15:49 Zachar
Cena za SWD jest w porządku. Pamiętacie ile kosztuje sprężynowy SWD Atoza ?
kazik_ 22.10.2008, h. 15:51 kazik_
Legileg - oj pomieszało ci się. 2200 to za replikę z drewnem (sklejką). 3000 za replikę z drewnem (sklejką) i optyką.

Na razie nic nie wiadomo na temat SWD z okładzinami plastikowymi i SWDS (no oprócz tego, że będą).
Prezes_____ 22.10.2008, h. 16:35 Prezes_____
nie nie nie( życam się z lewa na prawo) za drogo, cała pensja
gross 22.10.2008, h. 17:02 gross
f0ckin' SWD zdaje się być wypasem
cziman 22.10.2008, h. 17:50 cziman
Jak czytam komentarze mówiące o tym że dobrze że replika jest droga, bo tylko elyta będzie mogła sobie na nią pozwolić, mój dzień staje się od razu weselszy.

Rozumiem.. lansować się ferrari, patekiem na ręku, cardinem w kieszeni, albo versacem na szyi.. no już nawet ipodem i adidasem.. albo chociaż PRAWDZIWĄ BRONIĄ.. ale zabawką na kulki jakimi strzelają się dzieciaki przed podstawówką?

"Bo mnie stać na droższą zabawkę na kulki od twojej." albo "Moja zabawka na kulki jest bardziej full-metalowa od twojej".

Jeżeli kogoś raduje to że ta replika jest droga to mam rozwiązanie. Wyobraź sobie że kosztuje nie 3, a 5 tysięcy. Kup replikę a resztę wyślij PCK. I bardziej się ucieszysz, bo ratę spłacać będziesz nie na 3 a 6 miesięcy, i zrobisz dobry uczynek.
Marek Kiljan 22.10.2008, h. 18:21 Marek Kiljan
Popieram cziman, nie rozumiem nawet ludzi którzy wydają 1 tys zł na replikę, czasami śmieszy mnie też to że replika z JG kosztuje 400zł a jest o wiele lepsza niż np. TM jeśli chodzi o osiągi;]
Ukesu 22.10.2008, h. 18:28 Ukesu
Ohh to naprawdę straszne !!!
Airsoft jest taki drogi, nie przeżyję........ ekhm panowie AS był, jest i będzie drogi, jak komuś nie pasuje to inwestuje w tanie repliki i dzięki temu też może się dobrze bawić. Problem w tym, że jeżeli chcesz mieć coś unikatowego lub replikę broni którą kochasz (np. taki SVD) musisz się liczyć z tym, że chinole bardzo rzadko robią własne repliki, a skupiają się na kradzieży cudzych pomysłów.
Ja natomiast nie rozumiem ludzi, nierozumiejących takich którzy wydają na airsoft 1k zł lub więcej.
Są tacy co kupują stare znaczki za kilkanaście tysięcy złotych...... skoro chcą to niech kupują.
Oli_32 22.10.2008, h. 18:30 Oli_32
"czasami śmieszy mnie też to że replika z JG kosztuje 400zł a jest o wiele lepsza niż np. TM jeśli chodzi o osiągi;] " za takie stwierdzenie to można zostać "spalonym na stosie" przez "Inkwizycje". Śmiesz podważać boski kult TM?
Zielarz 22.10.2008, h. 18:37 Zielarz
Co do do TM vs JG stock, to bym się spierał. Chinole sprzedają FPS'y a TM swojego magicznego hop siupka, dzięki któremu mamy identyczny zasięg. A jakość część TM jest o niebo lepsza od chinolka.
cziman 22.10.2008, h. 18:41 cziman
"JG kosztuje 400zł a jest o wiele lepsza niż np. TM jeśli chodzi o osiągi;] "

Heretyk! Wszystkie repliki TM są błogosławione i mają magiczne +20 do zasięgu i +3 do leczenia kompleksów!

Ukesu: Jest różnica między "chcę mieć replikę która mi się podoba, o której marzyłem i kupię ją nie ważne ile kosztuje" a "chcę mieć drogą replikę której będą mi zazdrościli bo wszyscy będą mieli tańsze i tylko ja będę taką miał.".

A i order uśmiechu dla każdego kto łyknie trolla Marka
kilkos 22.10.2008, h. 18:53 kilkos
i jeszcze TM daje + 10 do zajebistości! ^^
Gapis 22.10.2008, h. 18:59 Gapis
tak- Owszem nie wątpie ze takie RLS czy TM wydaje dobre repliki ale Takie CA- w tym momencie jest na poziomie chinioli
Bienia 22.10.2008, h. 19:33 Bienia
SWD piękna sprawa ;]
Prezes_____ 22.10.2008, h. 19:55 Prezes_____
"JG kosztuje 400zł a jest o wiele lepsza niż np. TM jeśli chodzi o osiągi;] "
usuńcie mu profil na wmasg xD
to nie ma co porównywać, wydać do 1000zł to jeszcze rozumiem, a nie którzy wydają po 7 tys. - live is brutal, jak kogoś stać to se kupi ale nie należy przesadzać
Cheatmaster 22.10.2008, h. 20:06 Cheatmaster
SWD od JG to nie SWD! :>
Szyszkownik 22.10.2008, h. 20:19 Szyszkownik
Gapis napisal- ...ale Takie CA- w tym momencie jest na poziomie chinioli...
Chyba trochę Szanownego Kolegę ponioslo - bez komentarza
cziman 22.10.2008, h. 20:33 cziman
@Szyszkownik:

No raczej, jak do mojego CA wsadziłem M130 które w JG montuje się w stocku to zębatki straciły zęby szybciej niż kibic Lechii Gdańsk w pubie Arki Gdyni.

Nie wspominając o tym że stockowo shimming był tak do dupy że brzmiało to jakby miało M130 w stocku.
Aranos 22.10.2008, h. 21:00 Aranos
Może to głupie pytanie - ale znalazł ktoś co siedzi w jego środku ? Uważam że cena jest w miare. W porównaniu do ATOZa. Tylko ciekawi mnie co te cudo będzie miało w środku. W przypadku ATOZa wystarczyła wymiana spręzyny - jak w przypadku RS ? Bo jeśli nie będzie podobnie to cena zapewnie podskoczy niemiłosiernie. Ale i tak myśle o pożyczce by go kupić
Gogin 22.10.2008, h. 21:33 Gogin
cziman, pokaż mi gdzie się montuje to m130 w stocku JG...
capri 22.10.2008, h. 21:37 capri
Drogie Koleżanki i Koledzy,
Nie publikujemy szczegółów konstrukcyjnych oraz osiągów SVD z dwóch powodów:
1. Producent tych danych jeszcze nie udostępnił.
2. Dane teoretyczne (czyt. plotki) są dla nas dość mało wiarygodne i staramy się publikować fakty potwierdzone przez nasz serwis. Jeżeli kiedykolwiek podaliśmy dane niezgodne z produktem, który oferujemy to musiał nastąpić błąd (czynnik ludzki), który z reguły jest natychmiast weryfikowany.

Wszystkie dotychczasowe repliki RS posiadają części wytrzymujące modyfikację do 500fps (wyłącznie wymiana sprężyny). Części z jakich są wykonane te AEG można obejrzeć na naszej stronie. Słabymi punktami mogą tu wydać się jedynie gumki HU i lufy. Do tego dziwi mnie, że głowice cylindrów i prowadnice sprężyn tyle wytrzymują, ale wytrzymują.

Co do pytań, które padły w komentarzach czemu akurat SVD jest taki drogi ...
Bo ktoś wreszcie musiał zaprojektować i stworzyć działający GB, który wejdzie do korpusu zgodny z oryginalną komorą zamkową SWD! Klony kałacha występujące do tej pory pod pseudonimem Dragunov miały tyle z nim wspólnego, co Trabant z Maserati.
Zwróćcie uwagę, że Type 97 z GB T1 jest również droższy od bardziej popularnego Type 56 z GB T2. Powód - GB T2 to lekko zmodyfikowana wersja 3, a T1 jest konstrukcją RS.
kicha29 22.10.2008, h. 21:45 kicha29
O ja masakra ten Dragunov - żeby nie to , że miałem teraz remont pokoju to bym się skusił na tą replike.
lopez 22.10.2008, h. 22:08 lopez
"JG kosztuje 400zł a jest o wiele lepsza niż np. TM jeśli chodzi o osiągi;] "

Heretyk! Wszystkie repliki TM są błogosławione i mają magiczne +20 do zasięgu i +3 do leczenia kompleksów!
HahahhahHAhhahaha masz u mnie yyy soczek pomarańczowy xD

Ojejejojooej.. marudzicie o cenie i marudzicie... Popatrzcie ze jest tylko 500 takich, jak zrobią 1000 cena spadnie o jakieś 200zł xD poczekajcie poczekajcie jeszcze kilka/kilkanaście miesięcy i sobie dopiero kupicie xD
a teraz więcej dla mnie xP
melon 22.10.2008, h. 22:19 melon
Dobrze że SWD tyle kosztuje, przynajmniej nie jest to dostępne dla co drugiej osoby i napalonych "hot słitaśnych trzynastek"
Saillupus 22.10.2008, h. 22:25 Saillupus
dla mnie cena jest akurat
faktycznie wreszcie ktoś zdecydował się na prawdziwego SWD, w pełni replikę a nie coś przypominającego SWD, nie chodzi tu tylko o wygląd ale i o działanie, bo SWD to nie "4-takt" - albo raczej "2takt" jak zrobił go Atoz tylko broń samopowtarzalna
+ dla ceny to to że kiedyś repliki o olbrzymiej sile to była rzadkość a teraz co drugi małolat ma ponad 400fps i najchętniej przyłożyli by ci broń do skroni i wywalili całego hi-capa
mocna, dobra replika powinna kosztować
a to że ktoś będzie się nią "lansował" to niestety efekt uboczny, ale wole to niż 12-latków z SWD z 500fps
myślę że każdy kto siedzi w asg ładnych kilka/naście lat przyzna mi racje
mnie raczej nie będzie stać na tą broń ale na pewno będzie to moje marzenie które może kiedyś się ziści i po wyjęciu repliki, na którą zbierałem ładnych parę miesięcy, będę miał zacieszoną gębę jak ten japończyk z testu SWD
cziman 23.10.2008, h. 13:33 cziman
Gogin: gunfire.pl - GFC03 - eMka JG rebrandowana na GFC - "Sprężyna M130"

Argumentów "Ale M130 JG jest gorsze od M130 systemy" nie przyjmuję bez konkretnych danych na ich poparcie.
Bastil 23.10.2008, h. 13:43 Bastil
Po taki, suszeniu głowy, myślałem już, że nikt nie odważy się użyć zwrotu: "SVD" a jednak...
Jangi 23.10.2008, h. 14:42 Jangi
cziman: m130 Systemy po roku nadal będzie dawać tyle samo fpsów, a "chińskie" m130 o połowę mniej.
capri 23.10.2008, h. 17:29 capri
Bastil:

Słuszna uwaga. Ja się poprawiłem w miejscu, gdzie odnoszę się do ostrego
Reszta to nazwa własna repliki.

P.S.
Zdobyliśmy fotkę optyki - można ją zobaczyć na karcie SVD w zestawie.
Bastil 23.10.2008, h. 18:13 Bastil
Nazwa, nazwą. Ale można ją przełożyć na Polski. Tak samo jak zachodnie kraje przełożyły nazwę z Swd na Svd.
capri 23.10.2008, h. 18:38 capri
No i znowu się zaczyna dyskusja
Nazw własnych raczej się nie modyfikuje. Tak, jak my dbamy o to, żeby ostry nazywał się, jak trzeba, tak samo nie powinno się zmieniać nazwy nadanej przez producenta.
Dla dobra ogółu w sklepie dodaliśmy przy replikach nazwy oryginalne (w nawiasie).
Bastil 23.10.2008, h. 18:41 Bastil
Właściwie, co kto nie zrobi zawsze się można przyczepić.
Jak napisze Swd to niezgodne z nazwą produktu jak napisze Svd to niezgodne z nazwą ostrego odpowiednika.
Uber_Soldat 23.10.2008, h. 23:49 Uber_Soldat
To drewno to prawdziwe drewno czy shit znany z CA czy też z Boyi?

Przyznać się kto już zamówił ? :] Ja czekam na wypłate !
Cthulhu 24.10.2008, h. 00:31 Cthulhu
Ajj... Z samego rana biegnę do banku. Podczas rozmowy telefonicznej z Capri, usłyszałem to, co chciałem słyszeć:)
2200zł - cena powala. Spodziewałem się jakichś 3k PLN za replikę.
Nie mogę się doczekać.
Muszę też sprawić sobie jakieś ładne haki czy inny wieszak na ścianę
kazik_ 24.10.2008, h. 08:37 kazik_
Uber_Soldat - ponoć sklejka, jak w ostrym.
Bastil 24.10.2008, h. 10:19 Bastil
Przepraszam co masz do drewna w CA? Miałeś to chociaż w rękach, że piszesz? Drewienka to chyba najlepsze cześć estetyczna Slr 105...