Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Aktualności, 21.10.2008, h. 22:42, dodał: Promant
28

Replika ASG AEG AMD-65 firmy LCT - dostępna w przedsprzedaży na WGC. Nowości firmy King Arms. Tanie shotguny na stronie Gunner Airsoft.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika węgierskiego klona AK, AMD-65 produkcji firmy LCT, o której zapowiedzi obszernie pisaliśmy w newsach, jest już dostępna w opcji preorder na stronie sklepu WGC. Firma LCT produkowała wcześniej, jako podwykonawca, konwersje replik AEG na zlecenie Inokatsu. Replika AMD-65 kosztuje 409USD, a prędkość początkowa w stocku wynosi 290 - 310fps.

 

 

Firma King Arms wprowadza na rynek 3 zestawy RIS: free floating tactical handguard, wykonane w technologii CNC z aluminium 6065. Zestawy będą dostępne w wersji: 7", 9" oraz 12".

 

 

 

 

 

W zapowiedziach produkcyjnych firmy King Arms pojawiła się również replika AN/PEQ-15 Battery Box. 

 

 

Gunner Airsoft włączył do oferty tanie shotguny Gold Arrows M183A3 [22USD] oraz M183B2 [34USD]. Są to pompki strzelające jednorazowo 1BB. W komplecie 4 shelsy o pojemności 30BB, klips do nich i szybkoładowarka. Prędkość początkowa: 320fps.

 

 

 

Na stronie Gunner Airsoft można również nabyć korpus M4 produkcji Dboys, z oznaczeniami Stag Arms. Cena: 40USD. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com

arms.com/">www.kingarms.com

www.gunnerairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kazik_ 21.10.2008, h. 22:47 kazik_
moja reakcja na AMD-65:
$3
(z akcentem na "to me")

Dragunow 21.10.2008, h. 22:49 Dragunow
Haha co to ma byc xD
Pucek 21.10.2008, h. 22:52 Pucek
Jak myślicie, jaka batka wejdzie do PEQ15?
Dzwonek 21.10.2008, h. 22:57 Dzwonek
Jak z ceną tych RIS'ów ? Bo ze stwierdzeniem "wprowadziła na rynek" rozumiem sprzedaż w sklepach.
Marek Kiljan 21.10.2008, h. 23:12 Marek Kiljan
A ten korpus z Boyia to metal jest?
Kamil 21.10.2008, h. 23:12 Kamil
Kazik, zabiłeś mnie...

Gdyby nie ta odstraszająca rączka na przednim chwycie (nasuwa mi się brzydkie słowo "tactical"), to stwierdziłbym że jest tak brzydki, że aż piękny.
0L0 21.10.2008, h. 23:13 0L0
"Jak myślicie, jaka batka wejdzie do PEQ15?"

Sądząc po wymiarach to 10,8V na dużych ogniwach
Harki 22.10.2008, h. 06:52 Harki
Ten shotgun fajny jest, pojedynczy strzał , shellsy ^^ Miodzio.
Ponton 22.10.2008, h. 07:26 Ponton
Zrobili węgierskiego klona AK, czemu nie ma i polskiego Beryla ??
Prezes_____ 22.10.2008, h. 08:03 Prezes_____
prawie każdy kogo znam a ma ak74 chce robić beryla ludzie, opanujcie sie.
a gdyby ten ak miał kolbe z drewna to wyglądałby jak ten z crisisa
newbie 22.10.2008, h. 08:26 newbie
Kolega od kilku miesięcy próbuje sprzedać swojego SLR gruntownie przerobionego na beryla, i jakoś nie może...a na każdym kroku ludzie wzdychają "kiedy ktoś łaskawie wypuści beryla" albo "kupuje na pniu" i takie tam podobne.

Kugar 22.10.2008, h. 09:14 Kugar
Nie wiem, co jest gorsze: "znowu emka" czy "kiedy beryl"
MAR 22.10.2008, h. 10:03 MAR
czy to przypadkiem nie to?
$3
Promant 22.10.2008, h. 11:09 Promant
"Jak z ceną tych RIS'ów ? Bo ze stwierdzeniem "wprowadziła na rynek" rozumiem sprzedaż w sklepach."

To źle rozumiesz. I czytaj dokładniej, tam jest "wprowadza", a nie "wprowadziła". Od momentu gdy coś się pojawi na stronie producenta trzeba poczekać do chwili kiedy będzie w sklepach - żeby poznać cenę.
LogaN 22.10.2008, h. 12:39 LogaN
Gold Arrows? Czyżby w końcu pojawiła się konkurencja dla tanich pompek AGMu, DE, JT i HFC? Ciekawe, ciekawe..
gryncek1 22.10.2008, h. 14:37 gryncek1
Hmmm..muszę se sprawić shot guna tak o na plecy, zawsze to więcej punktów lansu...
Mark99 22.10.2008, h. 15:53 Mark99
Te shoty jakoś dziwnie podobne do tych z Action Sport Games z poprzedniego newsa...

$3

Czyżby podrasują troche te z Golden Arrow, dodają logo Franchi i sprzedają o 50 dolców drożej czy to to samo?
Te z Golden Arrow po jakimś czasie będą pewnie w cenie AGMa więc nie jest źle i FPS też przyzwoity.
helgrind 22.10.2008, h. 17:00 helgrind
"Zrobili węgierskiego klona AK, czemu nie ma i polskiego Beryla ?? "
Bo jest dupiaty .
Krystian_Ck 22.10.2008, h. 17:21 Krystian_Ck
"Zrobili węgierskiego klona AK, czemu nie ma i polskiego Beryla ??
Bo jest dupiaty icon_biggrin.gif. "

Ale ładnie wygląda i każdy kto robi reko WP sie uczieszy Sam bym kupił.
kazik_ 22.10.2008, h. 17:32 kazik_
lol123 - to kup od kolegi newbiego...
spet 22.10.2008, h. 17:52 spet
Dupiaty to jesteś Ty...
Germ 22.10.2008, h. 19:07 Germ
$3
Przeczytajcie uważnie pierwsze 3 posty... Tak a propos "dupiatości" Beryla.

Ciekawe, jak ta śliwka węgierka (z akcentem na drugie słowo) będzie wyglądać po przetarciu pokrywy i całej reszty...
Japońce z Węgier, Chińczyki robią z Finlandii i Estonii... Niedaleko do Polski...
gryncek1 22.10.2008, h. 20:20 gryncek1
Gdyby wyszedł Beryl od razu sprzedał bym g36 i m16, dołożył trochę kasy i kupił z kolimatorkiem....
newbie 23.10.2008, h. 10:59 newbie
tenże beryl: $3

nie wiem czy moge to tu wkleić, w razie czego prosze moda o skasowanie.
Germ 23.10.2008, h. 13:14 Germ
Ten Beryl to jako taki custom - brak paru IMO ważnych elementów - mocowanie do dwójnogu na przykład...