Daj cynk
Reklama

Aktualności

ASG: październikowe nowości

Aktualności, 20.10.2008, h. 21:15, dodał: Promant
29

Firma Action Sport Games poinformowała nas o produktach, które włącza do swojej oferty w miesiącu październiku.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja WMasg otrzymała od firmy Action Sport Games informację na temat jej październikowej oferty. Zdecydowanie najciekawszą część tej oferty stanowią repliki pistoletów GBB KWA, z metalowymi zamkami. Szczegóły poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.actionsportgames.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Harki 20.10.2008, h. 21:20 Harki
Fajne fajn... o jezuitku przezroczyste repliki.
gvd 20.10.2008, h. 21:24 gvd
powiem tak... xD łanie cheap shitem zalatuje ( :
Bardos 20.10.2008, h. 21:25 Bardos
Po co nam kanadyjskie repliki ?
Gogin 20.10.2008, h. 21:28 Gogin
G36C z przeźrocz. body... Dżizas krajst, jak jeszcze P90 z takowym zobaczę to popadnę w depresje... o_O
CArpik 20.10.2008, h. 21:29 CArpik
Świeżości,świeżutkie i nawet przezroczyste repliki xD
Czy CA robi konkurencję dla Umarexa ?
gryncek1 20.10.2008, h. 21:31 gryncek1
Prze.....prze...prze....przeźroczyste repliki????????????????????? OMG....
zajaszcze 20.10.2008, h. 21:35 zajaszcze
Dajcie chociaż raz jakieś ciekawe newsy, a nie pospulstwo takie, przecież to nawet nie wygląda...

Wiem ze każdy news prawie krytykuje, ale ktoś musi...

Najchętniej to bym poczytał o nowinkach w serii g36
to są repliki -
Cichos 20.10.2008, h. 21:37 Cichos
CArpik to nie są repliki CA.
perlala 20.10.2008, h. 21:43 perlala
Przecież masz Tu piękne g36:D hahah to są korpusy z bryły lodu tak naprawdę, taki trend:D
putinn 20.10.2008, h. 21:54 putinn
Nie znacie się - to są repliki dla predatora... znikają razem z nim
Gogin 20.10.2008, h. 21:57 Gogin
Nie są ? A co to jest "CA36" albo te znaczki CA koło "emek" ?
Pemos 20.10.2008, h. 21:59 Pemos
Nie prezentują się zbyt wyjściowo...
Promant 20.10.2008, h. 22:12 Promant
Zajaszcze:

Ja Ci proponuję: wymyśl sobie te nowinki, których nie ma, o G36, a potem załóż własną stronę z wymyślonymi newsami. Będzie pro i zabawnie jednocześnie.

A jak już chcesz krytykować, to przynajmniej nie rób z siebie głupca i pisz z sensem, stosując słownictwo które znasz.
BTW
pisze się: posp$1lstwo i zanim jakieś słowo zastosujesz - poznaj jego znaczenie.
lemonzawodowiec 20.10.2008, h. 22:34 lemonzawodowiec
Przepraszam, że jednak coś skomentuję, niemniej postaram się do listopada więcej tego nie czynić .

A więc (i tu pytanie głównie do Promanta, ponieważ na stronie asg nie znalazłem odpowiedzi): czy ta strzelba jest zbudowana w sytemie TM, czy Maruzena? Przez słabą jakość zdjęcia trudno zauważyć, czy na końcu łuski jest gumka, czy pypeć wypychający kulki.

edit
Kurcze, wygląda mi to raczej na najnowszego shotguna bubla igla z dodanym napisem "Franchi", więc wolę się nie łudzić, że będzie toto wyrzucać łuski jak Maruzen...
szynkam 20.10.2008, h. 22:36 szynkam
chociaż będzie widać co się rozwaliło w gearboxie
0L0 20.10.2008, h. 22:55 0L0
OOOooo, metalowe klocki KWA... to już wiem co sobie sprezentuję pod choinkę
bober7 20.10.2008, h. 23:02 bober7
niedługo dojdzie do tego że będą robili przeźroczyste elastyczne repliki, zawsze bedzie można używać jako corner shot


' do swojej oferty w miesiącu październiku.' przecież wiadomo, że październik to miesiąc... tak samo jak politycy mówią 'okręty wojenne'
head-shot 20.10.2008, h. 23:03 head-shot
"zajeszcze" nie obrażaj mi tu promanta to mój kumpel yyy.. nasz
Promant 20.10.2008, h. 23:23 Promant
Nie mam żadnych bliższych informacji na temat tego shota, ale mnie też wygląda na produkt DE

A przeźroczyste repliki to chyba przygotowanie do sytuacji restrykcyjnych przepisów będzie do wyboru - pomaluj replikę na żółto lub czerwono albo kup sobie przeźroczystą...
Ostatnio w American Chopper strzelali z takich do siebie na pikniku .
Wiewioor 21.10.2008, h. 07:31 Wiewioor
Oni to jeszcze dobrze zareklamują, np. M4 PREDATOR version:D
Prezes_____ 21.10.2008, h. 09:12 Prezes_____
klameczka usp nie wygląda źle, ale zastanawiałbym się nad wytrzymałością
Xie 21.10.2008, h. 10:21 Xie
Boziu kochana, niech tu sie wypowiadaja czasem ludzie, ktorzy cokolwiek wiedza na temat... a nie tylko sobie komentarzyk trzepna:

1) Repliki przezroczyste sa robione od dawna. Glownie sprzedawane sa na rynku angielskim, ew. rowniez rodzicom mlodszych amatorow ASG - rodzice czesto (i slusznie!) nie chca zeby dziecko bawilo sie zabawka ktora do zludzenia przypomina bron, a coraz czesciej - czy sie to komus podoba czy nie - nawet na komunie, czy na gwiazdke sie repliki kupuje. W zasadzie wstyd ze wczesniej nie widzieliscie przezroczystyc replik.

2) Oferta dotyczy roznych modeli... widac jak wol: CA, KWA, oraz markowane przez ASG. Modele w tej ofercie zostaly tak ukazane aby kazdy znalazl cos dla siebie (rozne grupy, rozny wiek, rozne doswiadczenie)

3) Franchi, o ktory ktos pytal jest replika z Discovery Line, czyli niezbyt drogi i dla poczatkujacych graczy. Moc ma mniej wuiecej 1,2 J i osiaga okolo 358 fps.

4) nie wszyscy chyba wiedza, ze airsoft na swiecie obejmuje nie tylko profesjonalnych graczy, ale tez i uzytkownikow zroznicowanych pod wzgledem wieku i doswiadczenia. To rowniez tak zwane 'srzelanie ogrodkowe'. Nie oczekujcie ze kazda replika, jaka jest reklamowana bedzie spelniala WASZE OSOBISTE zachcianki i wyobrazenia. Podzial na Pro Line, Sport Line, Discovery Line cos powinien podpowiedziec...

5) Promant jest - nazwijmy to - poslancem. Nie pracuje a ASG, CA czy innej firmie... nie oczekujcie od niego, ze wszystkiego dotykal, bo to malo rozsadne. Proponuje zamiast mowic 'sprawdz w tym modelu' zapytac 'czy miales moze okazje sprawdzic czy...' tudziez mozecie pomyslec czy nie znacie kogos innego, kto ten model widzial/ma okazje zobaczyc.
Moze raczej podziekujmy Promantowi za to, ze codziennie dostarcza nam nowinki ze swiata.

I tym wlasnie chcialam zakonczyc.
Uklon w strone Promanta, bo nie wszyscy doceniaja jaki kawal dobrej roboty odwala abyscie mieli nowinki. Nie bez powodu nazywam Promanta newsowym GURU.

pozdrawiam

ps. OLO, bym zapomniala... KWA sie calkowicie wycofalo z plastiku. Te repliki zapowiadaja sie dobrze, wiec moze faktrycznie warto pomyslec o gwiazdce
thor_ 21.10.2008, h. 11:08 thor_
Panie Bober, masz Pan jak w banku, że przyjrzę się Twoim postom na WMASGu pod względem poprawności ortograficznej, gramatycznej i stylistycznej. Jak coś mi się nie spodoba to Twój licznik postów zatrzyma się na dłuuuugo w miejscu albo nawet zacznie się cofać.

Jeżeli nie jestes w stanie pojąć sformuowania: "w miesiącu marcu/październku" itp to może czas pogadać z nauczycielem języka polskiego?
callidionis 21.10.2008, h. 11:45 callidionis
Smakowicie zapowiadają się klocki z kwa, ciekawe jak będzie wyglądać ich cena. Repliki transparentne to już nie nowość ale nadal rzadko widywana "egzotyka", ja bym czegoś takiego nie kupił ale skoro są to pewnie znajdują nabywców.

Przepraszam, że się wtrącę ale "w miesiącu marcu/październiku" to pleonazm czyli błąd logiczno-językowy.
Herman 21.10.2008, h. 15:27 Herman
Takie repliki są wymagane w Wielkiej Brytanii, musi być widać, że są tylko zabawkami.
Markosh 21.10.2008, h. 20:04 Markosh
Masz rację Xie Promant jest newsowym guru i chwała mu za to
CArpik 21.10.2008, h. 21:35 CArpik
Cichos
20-10-2008, 21:37

CArpik to nie są repliki CA.

Właśnie te 2 emki są z CA
Promant 21.10.2008, h. 21:53 Promant
Hehe, jak to miło, że rośnie wśród młodzieży świadomość językowa.
Szkoda tylko, że co najwyżej u co setnego, i szkoda, że tylko wtedy, gdy chcą się powymądrzać, samemu pisząc "zdania" małą literą na początku i bez kropki na końcu.

Thor, szkoda zdrowia.

Polecam koledze bober, żeby następnym razem jak powie "płyta CD" albo "numer PIN" albo "pamięć RAM" - przypomniał sobie własne pouczenia.
Xie 22.10.2008, h. 13:25 Xie
Nie nie nie Promant... mysle ze wystarczy jesli 'looknie sobie przez window czy car stoi na streecie'. Przynajmniej u nas sie tak kiedys mowilo
Wiesz, ja sie zastanawiam co daje ludziom taki power zeby pouczac innych zanim sprawdzi sie czy wypada chocby pod wzgledem wieku... Kolega zdaje sie zbyt dorosly nie jest.