Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE GBB SL9

Świat, 03.04.2012, h. 23:27, dodał: Promant
16

Czy firma Wei-Tech przygotowuje replikę GBB SL9?



Pierwsze wzmianki o takiej replice pochodzą z ostatniego kwartału zeszłego roku. Z tego okresu pochodzi prezentowany na YT film bbairsoft.

 

 

 

 

 

 

 

Czy firma Wei-Tech przygotowuje replikę GBB SL9? Brak informacji na ten temat, ale w sieci ponownie pojawiły się zdjęcia prototypowej repliki, w związku z plotkami, że WE zamierza ten model wypuścić.

Możliwe, że prezentowany karabin stanowić będzie wyjście koncepcji modelu opracowanego do produkcji kolejnej seryjnej repliki gas blow back - powiększającej rodzinę G39 WE.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.facebook.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
pidzejfat 03.04.2012, h. 23:45 pidzejfat
Lufa lata podczas strzelania... (i nie chodzi mi o odrzut, tylko względem body)Pozdro z taką "snajperką".W nowej G36E od WE miałem to samo od nowości!
Pierwsze wzmianki o takiej replice pochodzą z ostatniego kwartału zeszłego roku. Z tego okresu pochodzi prezentowany na YT film bbairsoft." Czytaj dokładnie, to prototyp.
RedViper 03.04.2012, h. 23:55 RedViper
I co z tego że prototyp, chciałbyś żeby latała ci lufa w replice góra doł? o_O
Free float pełną gębą...
pidzejfat 04.04.2012, h. 00:25 pidzejfat
Potwierdzam, zwłaszcza po zdjęciu frontu jest to widoczne. Jako że nie zamierzam modyfikować g36k na inną wersje to skleiłem poprostu miejsce mocowania lufy z tą taką gwiazdką która wchodzi za barrel nuta. Teraz sie trzyma sztywno :D
grzesio93 04.04.2012, h. 13:32 grzesio93
True story.
Ryba1993 04.04.2012, h. 19:34 Ryba1993
Trzeba dokrecic lufe i nie bedzie latac. Spotkalem sie z tym wczesniej. Tak samo jest w replikach AEG Ares i Star i S&T (Umarex). Sprzedajemy i tego sporo, jak tez gazowe WE. Zawsze przychodza "rozklekotane" zwlaszcza gazowki.
airsoftguns.ie
not2be 08.04.2012, h. 14:55 not2be
babski 04.04.2012, h. 00:03 babski
Oby tylko dali jakieś fajne krótkie magi ^^ bo z tym długim to tak nijak wygląda :P
sjzmisiek 04.04.2012, h. 00:54 sjzmisiek
Możliwe, że Aers wypuści konwersje body tak jak STAR (czyli w sumie Ares) wypuszczał do wersji AEG, swoją drogą całą replike też zrobili :P ale tak jak wyżej napisane, lufa lata okropnie i te magi... powinny być krótkie jak na snajperke przystało, nie obraziłbym sie też gdyby była wersja tylko z semi/safe, mam nadzieje, że zanim wypuszczą te replike naprawią jeszcze pare niedociągnięć :)
Tofikos 04.04.2012, h. 01:04 Tofikos
oj tam, oj tam - lufa lata - to fakt, ale idzie to usztywnić - wystarczy trochę pokombinować...
Poza tym WE w miarę wypuszczania nowych serii często poprawia swoje repliki, więc jest szansa, że i tym razem wyeliminują tą usterkę.
W każdym razie pozycja może być ciekawa, bo moim zdaniem g39 mają całkiem niezły potencjał...
Btw. wiem, że to prototyp, ale na piątym zdjęciu gwint tłumika zdaje się mieć dosyć dziwny kolor... czyżby mosiężna lufa zewnętrzna? :) Ogólnie na tych zdjęciach pewne części wyraźnie są z innego materiału niż w standarowym g39... hmmm... trzymam kciuki za to, żeby chłopaki z WE podwyższali jakość materiałów wykonania :)
Mendi 04.04.2012, h. 08:15 Mendi
na 4 focie upper body z lufą wygląda jak czołg ;p
poza tym praca suwadła jakaś taka sztuczna... ale jakby nie patrzył - prototyp
Wawix 04.04.2012, h. 10:47 Wawix
Ciekawe ile to fps będzie miało na snajpe,jesli stockowe 390 fps WE to pociechy żadnej z tego nie będziemy mieć :)
Fedajkin 04.04.2012, h. 11:53 Fedajkin
Blow back brzmi jak klepanie w pudełko z chińskiej tektury a lufa lata gorzej niż sprzychy w starym rowerze Wigry mk 1. Lepiej by to poprawili bo szkoda zepsuć tak ciekawie wyglądającą replikę.
Westie 04.04.2012, h. 13:24 Westie
Bloody brilliant, a ja właśnie wydałem mnóstwo kasy na Rugera 10/22.
Akurat Twój Ruger znacznie fajniej i oryginalniej wygląda niż ta Gieta, więc bym nie demonizował ;).
Nath 04.04.2012, h. 13:30 Nath
Replika jest niezła. Ale kolba Muzzelite to zupełnie inna historia, dziwię się jak ludzie mogą jej używać w ostrej wersji. Chyba, że jeszcze będę przy niej grzebał.
Westie 07.04.2012, h. 00:53 Westie