Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje z rynku

Aktualności, 19.10.2008, h. 00:01, dodał: Promant
28

Classic Army: ASG AEG M4 blow back. King Arms: Troy M7A1 w przedsprzedaży na AirSoft Global. G&P: body Colt i konwersja RAS do M4 Western Arms w ofercie ASG Shop. Gunner Airsoft: Sam style Rail system do replik AK.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Classic Army od pewnego czasu opracowuje replikę blow back AEG M4. Jest już dostępny film prezentujący prototyp. Oprócz symulacji blow backu widać również bolt catch:

 

 
 
Replika firmy King Arms: Troy M7A1 [mająca wejść na rynek w serii limitowanej 500 sztuk], o której zapowiedzi pisaliśmy już w newsach, pojawiła się w przedsprzedaży na stronie AirSoft Global. W opcji preorder replika kosztuje 425USD. Ma być dostępna w połowie listopada. Wówczas cena wyniesie 438USD.
 

 
Części produkcji firmy G&P, metalowy korpus Colt's Firearms i konwersja RAS, dedykowane do replik GBB M4  firmy Western Arms - są już dostępne w ofercie sklepu ASG Shop. Korpus kosztuje 479PLN, a konwersja frontu 589PLN.
 
 
 

 
Gunner Airsoft włączył do swojej oferty kolejny zestaw frontu RIS, Sam style Rail system, dedykowany do replik AK. Zestaw nie pasuje do modeli AK104 i AKS74U. Przeznaczony jest do replik firm Dboys, VFC oraz Inokatsu. Cena: 88USD.
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Źródła:

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Azur 19.10.2008, h. 00:06 Azur
Promant, Ty nawet w sobotnią noc nie śpisz ?
Pierdek 19.10.2008, h. 00:13 Pierdek
Nie podoba mi się ten blow back w M4 CA... Zdaje się taki.. sztuczny:P
Promant 19.10.2008, h. 00:14 Promant
Azur, a Ty przesypiasz sobotnie noce? To ile Ty masz lat?!
Ja właśnie odpoczywam po imprezie, przy kompie... tylko trudniej skupić sie na pisaniu...


BTW
a który "blow back" w aeg nie jest "sztuczny"? Przecież to tylko SYMULACJA bb - latające suwadełko.
Ciut lepiej ma TM z tym lekko rachitycznym kopnięciem, jeszcze ciut lepiej repliki GBB - a i tak wszystko to jest żałosna namiastka i tylko takie będzie, więc nie ma co narzekać tylko zaakceptować lub nie.
eso 19.10.2008, h. 00:15 eso
ten CA brzmi jak "zarzynane prosie" Blow back do kitu ,raz się zatrzyma w połowie raz na końcu :/
GUGi 19.10.2008, h. 00:46 GUGi
Eso, o ile mi wiadomo to zamek lata tak jak by był przymocowany do tłoka (o ile tak nie jest, nie wiem ), a pewnie wiesz że tłok czasami zostaje w tylnej pozycji po strzelaniu serią, prawda ? wtedy jeden strzał na semi i jest jak trzeba To jest wada(?) gb że tak sie dzieje

Mi sie tam podoba, lepszy taki blow-back niż żaden dobry jest też ten system bolt catch fajna sprawa
rostal 19.10.2008, h. 01:09 rostal
Czegokolwiek by do kałacha nie zamontować i tak będzie bleee.
gvd 19.10.2008, h. 01:36 gvd
WA rulez w tej dziedzinie
szynkam 19.10.2008, h. 02:45 szynkam
Nie wyszedł CA blow-back, ostatnio wiele ich produktów jest marnej jakości.
Lagodkin 19.10.2008, h. 03:04 Lagodkin
Ciagle coś nie tak z tym BB kurcze ludzie polska armia czeka tam nie będzie marudzenia o lipnym BB
Prezes_____ 19.10.2008, h. 09:04 Prezes_____
ja jakbym kręcił filmik swojego nowego produktu to bym najpierw batke naładował bo na filmie muli tą emke, a tak po zatym, gdzie moge dostać same szyny ris do m16?
pozdrawiam,

Prezes
Link 19.10.2008, h. 09:59 Link
Prezes, muli nie tylko emkę ale też ten blow back jakoś niepewnie chodzi i się przycina.

Pewnie to poprawią albo i nie. Co najciekawsze silnik w Classicu jak ryczał tak ryczy dalej...
lopez 19.10.2008, h. 10:30 lopez
Oszaleli z tymi BB... Zamiast robić lipne BB niech CA zrobi porządną replikę w końcu (zaraz będzie grad wyzwisk w moja stronę ) ale taka jest prawda ostatni czasy CA sie opuściło.... I dlaczego ciągle robią emki z BB, tam gdzieś tylko AK się pojawiło i cisza...
Prezes_____ 19.10.2008, h. 10:55 Prezes_____
skonfu- nie zgnoje cię bo się z tobą ZGADZAM
Viamortis 19.10.2008, h. 11:09 Viamortis
"Korpus kosztuje 479PLN, a konwersja frontu 589PLN." = 1068 + kolba 200 = 1268 zeta. A GEARBOX???
Scalak 19.10.2008, h. 11:11 Scalak
Wygląda na to, że CA skopiowało BlowBack z jakiejś china giwery. Sądziłem, że zrobią coś ciekawego, podobnego do TM a tu taaaaaka kicha. good bye CA...
xasistis 19.10.2008, h. 11:56 xasistis
Viamortis,
Gearbox w replice GBB?
chyba coś nie w ten deseń..

A na miejscu CA zamiast pokazywać bardzo-średnio działający propotyp na prawie padniętej baterii, ograniczyłbym się jedynie do zaprezentowania serii zdjęć.
Gapis 19.10.2008, h. 12:15 Gapis
Co do Blow Back to nawet prototypy Cymy w ich ak wydaja sie lepsze od tych zaprezentowanych przez CA... coś mi się wydaje że niedługo Taka Cyma czy JG będą nad CA górowały
gryncek1 19.10.2008, h. 12:45 gryncek1
Chciałbym powiedzieć że te BLOW BACK'I są fajne...ale bym skłamał...raz wyrzuca zamek raz nie....dziwnie działają....
Promant 19.10.2008, h. 12:49 Promant
Bo prawda jest taka, że CA to taki trochę lepszy chińczyk...
sebin 19.10.2008, h. 12:52 sebin
Żal ten blowback...
perlala 19.10.2008, h. 13:08 perlala
Racja ten blow-back działa jak gdyby był zasilany na baterie od zegarka:| i jeszcze jest nieregularny te repliki tokio marui które ostatnio prezentowali miały świetny blow back ,a to tutaj jest beznadzieja:/
GrimPilgrim 19.10.2008, h. 14:36 GrimPilgrim
Zgadzam sie z "gvd". Na razie nie ma lepszego BB niż zrobiło WA. Wedłóg mnie robienie blowbacku na prąd jest bezcelowe i nie wiem po cholerę to komu bo ani dobrze nie wygląda ani nie działa. Jedynie GBB. Ten w M4 WA nawet leciutkiego kopniaka ma i wszystkie szpeje działają! Wiadomo że trzeba informować o pracach innych firm ale osiągnięcia panów z CA i pokazy innych typów pseudo-BB na bateryjki do zegarka są po prostu żałosne.
Konrad_BW 19.10.2008, h. 14:57 Konrad_BW
Blowback jest mizerny lepiej żeby go nie było
men3L 19.10.2008, h. 15:25 men3L
""Korpus kosztuje 479PLN, a konwersja frontu 589PLN." = 1068 + kolba 200 = 1268 zeta. A GEARBOX??? "


+kolba +hu +lufa +chwyt pistoletowy +magi
lang 19.10.2008, h. 21:05 lang
menelu to czesci do gazowej emki...
gvd 19.10.2008, h. 22:48 gvd
tzn tak krótko się jeszcze wypowiem. Wcześniejszy AEG ten TM elektryk z BB prezentuje się świetnie. Natomiast ten z CA ośmiesza całą firmę. To wygląda jakby bateria była na wyczerpaniu xD. żal na kółkach
Link 20.10.2008, h. 10:19 Link
W ogóle CA prócz ładniejszego body nie różni się zbytnio od Boyi'a...

No w Boyi'u silnik ciszej chodzi... Choć w tej cenie w jakiej były na Taiwanie MP5 B&T CA, czyli za 699zł wycofuje wszelkie obelgi. Tyle CA powinno kosztować, a ten z BB jeśli go poprawią na pewno nie więcej niż 1000zł... A czas pokaże, że pewnie i tak będą droższe.
Charlie 20.10.2008, h. 14:54 Charlie
Te RISy do ak to jakaś porażka... Po co wsadzać coś takiego do kalacha? FUJ :/