Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Aktualności, 17.10.2008, h. 19:34, dodał: Promant
19

Vega Force Company: ASG AEG SR-16 E3 IWS w wersji 10". KSC: P10SD. RedWolf Airsoft: Patriot PTS DE custom.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedawno swoją premierę rynkową miała nowa replika AEG firmy Vega Force Company SR-16 E3 IWS, o której pisaliśmy w newsach: 

 

 

 

VFC military blog zamieścił już zapowiedź wypuszczenia repliki SR-16 E3 IWS w krótszej wersji - z lufą 10":

 

 

Na stronie japońskiej firmy KSC pojawiła się informacja o wprowadzeniu na rynek kolejnej repliki pistoletu: HK P10 SD. Replika GBB. System 7.

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft oferuje customową replikę Patriot PTS DE. Replika w wersji kolorystycznej dark earth wyposażona jest w metalowy korpus PTS AR, sześcio pozycyjną kolbę CTR, chwyt pistoletowy MIAS oraz magazynek PMag, o pojemności 120BB. Posiada oryginalne oznaczenia oraz indywidualny numer seryjny. Zastosowano zestaw frontu Madbull Patriot Kit. Waga: 2800g. Długość 640mm. Pasujący akumulator: 9.6V 1700mAh. Silnik: EG1000. Prędkość początkowa: 380fps. Cena: 648USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.vfc.militaryblog.jp

www.ksc-guns.co.jp 

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kazik_ 17.10.2008, h. 19:39 kazik_
Link do blogu VFC nie działa - trzeba wywalić to www z przodu
gryncek1 17.10.2008, h. 19:41 gryncek1
Ale ten patriot jest ohydny...
Promant 17.10.2008, h. 19:42 Promant
U mnie link działa bez problemu.
Warlord Shadow 17.10.2008, h. 19:51 Warlord Shadow
Patriot oszpecony body w kolorze drak earth. Czarny znacznie lepiej by się prezentował.
Astonmarcin 17.10.2008, h. 20:05 Astonmarcin
mi patrioty się w ogóle nie podobają
chyba żeby dać jakiś kolimator i na pewno nie taka wersja kolorystyczna
popieram kolegę Warlord Shadow'a czarny byłby lepszy
Ravenkan 17.10.2008, h. 20:18 Ravenkan
Racja, Partiot wygląda strasznie. A SR-16 śliczne, mimo że to właściwie nic nowego.
Poniatkys 17.10.2008, h. 20:34 Poniatkys
nie wiem dlaczego (nie przepadam za emkami, wolę giety i kałachy), ale ten patriot przypadł mi do gustu.
DARKOM 17.10.2008, h. 22:42 DARKOM
ten Patriot tłumik płomienia ma identyczny jak moja emka G&P Tank ,bardzo ładnie wygląda tylko żeby jeszcze kolorek black był
Prezes_____ 18.10.2008, h. 10:21 Prezes_____
nie uważacie że odchodzi się zbyt daleko od klasycznych emek, te niektóre customy to nie zafajne,
frozenfish 18.10.2008, h. 12:52 frozenfish
UWAGA UWAGA! NOWOŚĆ!! TEGO JESZCZE NIE BYŁO!! KARABIN Z SERII "M"!!!
Promant 18.10.2008, h. 13:22 Promant
Masz jakiś uraz do replik z serii "M"? Za dużo head shotów.
Moses 18.10.2008, h. 14:31 Moses
Lewactwo nawet w ASG. AK dobry M zly bo amerykanski. Skonczcie z tymi komentarzami bo sa zalosne, nie podoba ci sie to nie pisz.
Markosh 18.10.2008, h. 19:21 Markosh
Imo niech sobie pisze nawet jak mu się nie podoba Polska wolny kraj, my nie musimy zwracać na niego uwagi.
Promant 18.10.2008, h. 22:32 Promant
Nie chodzi o to.
Każdy ma prawo mieć swój gust i go wyrażać.
Tylko czemu nie w sposób konkretny? Można normalnie napisać: nie podoba mi się ta replika "bo to lub tamto".
Jakoś niewielu ludzi potrafi coś skrytykować czy pochwalić merytorycznie np. podając co ich zdaniem jest wadą a co zaletą np w ergonomii użytkowania, typie kolby, kolorystyce, estetyce wyglądu.

Za to pojawiają się tryliony debilnych tekstów w stylu: "znowu emka". Dlaczego ktoś w ogóle pisze, skoro nie ma nic do napisania? Jakiś problem osobowościowy?
kapitan_plomba 19.10.2008, h. 10:25 kapitan_plomba
@ Yunior_5: Stary, komunistów nienawidzę od dziecka a za koszulki z tow. Che Guevarą prałbym tych smarkaczy, co je noszą, po tyłku, bo na inne metody pedagogiczne nie ma tu moim zdaniem miejsca.... a i tak Kałasze podobają mi się bardziej niż eMki
Niekoniecznie musi to więc być spowodowane orientacją polityczną, są tacy zboczeńcy, którzy przy wyborze AK kierują się względami estetycznymi... Poza tym - zauważ, że eMek jest "do cholery i ciut ciut", mogło się ludziom przejeść.
HateMe 19.10.2008, h. 13:17 HateMe
P10SD - Miód.
Moses 19.10.2008, h. 13:20 Moses
Kapitanie Plomba, oczywiscie nie twierdze ze kazdy milosnik kalasznikowa jest komunista itd, jednakze czytajac komentarze w stylu znowu mka , uwaga kolejna emka szkoda ze nie kalach, gdzie prawde mowiac wersji kalachow moze byc tyle samo co wersji emek na rynku, z podobnymi bajerami, to wychodze z zalorzenia ze albo lewak, albo z problemami A to ile jest wydawanych emek, hehe wiekszac z nas bawiacych sie chce byc ze Special Forces a prawda jest taka ze wiekszosc sil specjalnych swiata uzywa M4 lub pochodnych wiec nie ma co sie dziwic.
Pozdrawiam cieplo
Moonred 21.10.2008, h. 20:21 Moonred
No i znowu to samo.
Ludzie przecież na emki jest największy popyt więc producenci nie mogąc wiecznie robic tego samego modelu stawiaja na eksperymenty, wariacje modyfikacje dodatki i inne duperele. Ludzie preferują emki więc emek będzie zawsze więcej.
Jedyne na co można narzekac to to że nie ma tak wielu modyfikacji do innych replik. Nikt przez to nie umrze i trzeba się z tym pogodzić.

HateMe - zgadzam się z Tobą

Patriot nawet fajny ale jeśli miałbym kupić pierwsze co bym zrobił to przemalował/wymienił body na zwykłe czarne ^^
volf13 22.10.2008, h. 20:17 volf13
Ten cały patriot wygląda fatalnie... jak ubijaczka do kartofli