Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&H: konwersja do repliki KJW Ruger MK1

Aktualności, 17.10.2008, h. 13:29, dodał: Promant
34

Firma G&H, producent repliki granatnika M79, poinformowała nas o powstaniu nowego produktu: konwersji do gazowych replik ASG Ruger MK1 firmy KJW.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&H, której ciekawa replika granatnika M79 już od pewnego czasu znajduje się na rynku i zdołała zebrać pochlebne opinie użytkowników, poinformowała nas o wyprodukowaniu konwersji do gazowych replik Ruger MK1 firmy KJW. Konwersja składa się z drewnianego łoża oraz części metalowych, wykonanych ze stali.

 

 

W skład zestawu konwersji wchodzi łoże z dobrego jakościowo drewna wraz z bezpiecznikiem adaptowalnym:

 

 

Długa lufa zewnętrzna, która pomieści lufę wewnętrzną o długości do 740mm:

 

 

 

Krótka lufa zewnętrzna, która jest przystosowana do przykręcania tłumika [gwint 18x1], tłumik dźwięku sześcio komorowy, o ryflowanej powierzchni, i składany dwójnóg:

 

 

 

 

Montaż konwersji jest prosty i nie wymaga żadnych przeróbek repliki Rugera MK1.

 


Tradycyjnie już: pierwszy wyprodukowany zestaw konwersyjny firma G&H wystawi na aukcji w serwisie internetowym. Firma G&H poinformowała nas również, że z końcem października rusza jej strona internetowa, której wersję startową można zobaczyć już dziś, pod adresem: www.repliki-gh.home.pl 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.repliki-gh.home.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
David90 17.10.2008, h. 13:34 David90
Łaaadne mi sie podoba
Codename666 17.10.2008, h. 13:35 Codename666
Super, niech firma się rozwija
cezii 17.10.2008, h. 13:42 cezii
Bomba!
H4xor 17.10.2008, h. 13:42 H4xor
Oby tak dalej
Sushi.50 17.10.2008, h. 13:55 Sushi.50
Jestem ciekaw jak rozwiązali stabilizację ruchomej lufy wewnętrznej i jej osadzenia w wewnętrznej. Konwersja bardzo ciekawa
Andrzej25 17.10.2008, h. 13:59 Andrzej25
Mi się nie podoba, ale o gustach się nie dyskutuje
MarineSlupsk 17.10.2008, h. 14:13 MarineSlupsk
Drewno podobne jak w M79. ładna konwersja
Quarc 17.10.2008, h. 14:18 Quarc
W końcu ten Ruger będzie miał celność, bo stokowy to co najwyżej na FPStraszaka się nadawał. Przynajmniej taką mam nadzieję...
vip3r 17.10.2008, h. 14:25 vip3r
@Quarc - no ciekaw jestem jak niby twoim zdaniem ta konwersja coś zmieni z celnością? bo ja nie widzę tu nic poza zmianą wyglądu...

co notabene było Rugerowi bardzo potrzebne już od dawna : Brawo G&H naprawdę ładna robota!
H4xor 17.10.2008, h. 14:30 H4xor
Vip3r chyba lufa sie zmieni nie?
Promant 17.10.2008, h. 14:31 Promant
To jest konwersja zewnętrzna, czyli tuning wyglądu - nie zawiera ani pistoletu ruger, ani lufy wewnętrznej.
Prezes_____ 17.10.2008, h. 15:08 Prezes_____
mnie się z wyglądu nie podoba ale szacun za pomysł
Manyu 17.10.2008, h. 15:16 Manyu
Bomba...
vip3r 17.10.2008, h. 15:21 vip3r
@H4xor - zewnętrza lufa nie ma nic wspólnego z celnością.

Pozatym nawet wymiana lufy wewnętrzej w rugerze niewiele pomaga...
Drill 17.10.2008, h. 15:25 Drill
Moj rugerek odzyje tylko jeszcze jaka cena tego bedzie ;(
gryncek1 17.10.2008, h. 15:31 gryncek1
Ładny, ładny tylko jaka cena i fps?...
baczus 17.10.2008, h. 15:50 baczus
@down
Promant pisał kilka postów niżej, że jest to tylko konwersja!, tzn, bez pistoletu ruger
men3L 17.10.2008, h. 15:50 men3L
No nie powiem, zaskakują.

Powodzenia chłopakom życzę, bo widzę idą ładnie do przodu
thor_ 17.10.2008, h. 16:09 thor_
Powierzchnia tłumika jest "radełkowana" nie "ryflowana"
Ravenkan 17.10.2008, h. 16:32 Ravenkan
Wersja z długą lufą dla mnie wypas, wiedzą za co i jak się zabrać.
Mogli tylko założyć na to jakąś inną lunetę, ta jest raczej odstraszająca ;]
adzikr5 17.10.2008, h. 16:36 adzikr5
~wiecie może gdzie można nabyc tą konwersje??? prosil bym o jakis link;p
Fear Factor 17.10.2008, h. 16:36 Fear Factor
Nareszcie. Jakaś alternatywa dla długiej wersji mk1 KJW. I fakt, mogli dokręcic jakąś potężniejszą lunetkę dla lansu,
misiek666 17.10.2008, h. 16:39 misiek666
Ślllliczny
Link 17.10.2008, h. 16:54 Link
Świetny pomysł. : )

Teraz będzie sobie można złożyć tanią i mocną snajperkę. Ciekawe ile ta konwersja będzie kosztować.
Promant 17.10.2008, h. 17:16 Promant
$1

Thor:
jak producent napisał - tak ja podaję.
GERALT 17.10.2008, h. 17:20 GERALT
LOJENY, TOZ TO MOJ RUGER HEHEHHE
GERALT 17.10.2008, h. 17:27 GERALT
TAKZE NIC NOWEGO, NO ALE PRZYNAJMNIEJ ALTERNATYWA DLA TYCH CO NIE MAJSTERKUJA:)
ShikamaruNara 17.10.2008, h. 17:34 ShikamaruNara
ale tygrysiaste "COŚ"
ravic 17.10.2008, h. 20:18 ravic
Dwójnóg mogli by sobie darować bo wygląda okropnie.
Jeśli cena będzie przystępna czemu nie, ale z tego co kojarze już ktoś robi łoża do Rugerka i to dużo ładniejsze.
sebios 17.10.2008, h. 20:50 sebios
Na allegro macie licytacje od 100zł tego:)
bob409 18.10.2008, h. 11:13 bob409
Witam wszystkich.
Konwersja będzie robiona w różnych malowaniach-jakie sobie zażyczy kupujący.
Co do dwójnogu był wzorowany na C.Z.
Wystarczy przesunąć dźwignie i sam od razu się rozkłada.
Konwersję z długą lufą można po pewnej modyfikacji w układzie spustowym-,,podciągnąć" do 600 fps a nawet więcej-ale tylko dla ludzi rozsądnych...
Modyfikacje są przez nas wykonywane w cenie konwersji.
Chcemy zrobić co najmniej kilka odmian konwersji,np:pół calówkę(rosyjską)
Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pytać,zawsze odpowiem.
Więcej o konwersji będzie na naszej internetowej stronie.
Pozdrawiam.
Repliki G&H.
adzikr5 18.10.2008, h. 13:23 adzikr5
mam pytanie, jaka bedzie cena tej konwersji???
Gapis 19.10.2008, h. 12:18 Gapis
Może kiedyś... doczekamy się konwersji na Beryla a i jak tam replika Komara? też była wspominana, będzie w sprzedaży?
kiler88 19.10.2008, h. 17:21 kiler88
vip3r - zewnętrzna lufa może mieć duże znaczenie w polepszeniu celności bo jeżeli będzie idealnie dopasowana do wewnętrznej a ta będzie się w niej przesuwać do przodu i do tyłu bez ruchów na boki to będzie to miało spory skutek w celności bo problem w rugerze polega na luzie pomiędzy powierzchnią lufy zewnętrznej a wewnętrznej.