Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 01.04.2012, h. 08:43, dodał: Promant
17

Najnowsze filmy autorstwa firm Ra-Tech, Wei-Tech oraz RedWolf Airsoft.



Ra-Tech: stalowy zamek M9.

 

 

 

 

 

 

Wei-Tech: prototyp repliki gas blow back pistoletu XDM.

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: prezentacja repliki ARES AW 338 Sniper Rifle.

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: promocyjny film prezentujący, zaprojektowaną przez firmę Viva Arms i wyprodukowaną przez firmę Rock, replikę karabinu maszynowego ZB-26.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
KaziK 01.04.2012, h. 10:55 KaziK
Pani od recenzji RedWolf i jej akcent mnie zirytowały -.-
Ma akcjent zalatujący momentami... francuskim ? Lubie francuski :) Ale fakt, czasem ciężko słuchać Tazz.
DobryDobrodziej 01.04.2012, h. 11:13 DobryDobrodziej
Prędzej South Africa or NZ..
Amadem 01.04.2012, h. 11:29 Amadem
Strasznie dziwne paznokcie ma :D
Hatch 01.04.2012, h. 11:49 Hatch
A mi się podoba jej akcent :)
Jade 01.04.2012, h. 12:40 Jade
Co chcesz, fajna dziewczyna... Nie jakiśtam maszkaron%D A ten akcent... Ciekaaawy;)
Mateuniosnajpa 01.04.2012, h. 16:39 Mateuniosnajpa
ravic 01.04.2012, h. 12:15 ravic
Nie wiedzialem ze Ares robi RAFLE :P
może robi też WAFLE ;p

a co do m9 ze stalowym zamkiem - to faktycznie kick fajny, ale fps mizerne, moja 5 letnia babcia m92f KJW, najcięższa wersja, daje 350fps na ggazie i 420 na co2, a kop porównywalny. Fakt że to boczniak jest i powinien mieć do 330fps, ale w lesie przydaje się nieraz ciut mocniejsza repliką krótka, więc jak dla mnie szału nie ma.

Po za tym prezentacja zb-26 ciekawa, 3 spostrzeżenia:
- chwyt pistoletowy wykonany jak od siekiery,
- taktyczna mysza w 53 sekundzie
- jakimś takim stalkerskim klimatem mi zajechało, zwłaszcza po 1 minucie ;] a faktycznie na stalkera by się nadawała...
Mendi 01.04.2012, h. 12:53 Mendi
ST1TCH 01.04.2012, h. 12:43 ST1TCH
WTF?! Czasami jej w ogóle nie można zrozumieć i te końcówki wyrazów...
Chyba się jakaś leniwa gimbaza do wmasg dorwała. Laska mówi wyraźniej niż wielu native speakers których słyszałem. Nie ma też problemu z końcówkami. Uczyć się języka, albo ne oglądać wcale.
Raffle na pewno pochodzi z jej rodzimego języka, czyli francuski odpada (tam jest fusil wg. gugla).
Noir 02.04.2012, h. 11:53 Noir
pMATEY 01.04.2012, h. 14:44 pMATEY
Czekamy na Tazz w nowym kalendarzu redwolfa. :>
Tak, zadyszaną, lekko spoconą, oblepioną liśćmi i umorusaną błotem w podartym mundurze pod którym nic nie ma....szczególnie w miejscach przedarcia... :]
chlor 01.04.2012, h. 16:50 chlor
darksoviet 01.04.2012, h. 16:34 darksoviet
Głęboki ten film z zb26...
Szelma1981 01.04.2012, h. 16:46 Szelma1981
Tazz jest śliczna :)
gadzinka 01.04.2012, h. 20:42 gadzinka
Tazz, wracaj do kuchni.
Moris 02.04.2012, h. 09:00 Moris
E tam!
I tak lepsze jest AW Aresa na CO2 :D
jahu-84 03.04.2012, h. 16:17 jahu-84
w AW można by pogrymasić o większą moc w stocku, chociaż można wymienić na części z VSR które są cenowo do przeżycia :)