Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Aktualności, 16.10.2008, h. 17:05, dodał: Promant
30

Ebaybanned: tłumiki dźwięku KAC QD. WA: Kimber LAPD SIS Matt Gray Custom. Gunner Airsoft: ASG AEG CA P90TR i Kart M14 EBR light weight. ProG4: języki spustowe do replik pistoletów WA. Guns n' Guys: Army Revolver Carbine HWS. WGC: G&P M870 Beast metal body.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ebaybanned włączył do oferty tłumiki dżwięku QD, w stylu KAC, w wersji długiej i krótkiej. W komplecie z tłumikiem znajduje się pasujący tłumik płomienia na gwint 14"-". Cena: 36.50USD.

 

 

Coś dla miłośników pistoletu 1911: replika WA Kimber LAPD SIS Matt Gray Custom. Pistolet oferowany jest na stronie Uncompany.com w dwóch wersjach: klasycznej [288USD] i z szyną do latarki/lasera [296USD].

 

 

Japońska replika GBB wykonana jest z ABSu [heavy weight], waga: 925g w wersji klasycznej i 930g w wersji z szyną montażową. Pojemność magazynka: 23[+1]BB.

 

 

Na stronie sklepu Gunner Airsoft pojawiły się repliki ASG AEG CA P90TR i Kart M14 EBR light weight. Replika CA P90TR, w cenie 104USD, ma prędkość początkową w zakresie: 300-320fps.

 

 

Repliki Kart M14 EBR, w dwóch typach: krótka i długa, tym razem w wersji light weight, kosztują 135USD. Prędkość początkowa: 350fps.

 

 

 

Firma ProG4 wprowadziła do oferty, wykonane z aluminium w technologii CNC, języki spustowe do replik pistoletów: WA R-Type, SCW 2 and SCW 3.

 

 

Ciekawostka dla kolekcjonerów oraz miłośników replik rzadkiej i historycznej broni: na stronie Guns n' Guys oferowana jest replika Army Revolver Carbine [HWS]. Cena: 3600HKD.

 

 

Jakiś czas temu podawaliśmy w newsach zapowiedź M870 Beast metal body, produkcji firmy G&P. Zestaw metalowego korpusu z szyną RIS i osłoną spustu, dedykowany do replik serii M870/CA870 firmy Maruzen, jest już dostępny w ofercie WGC. Cena: 105USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.ebaybanned.com

www.uncompany.com

www.gunnerairsoft.com

www.airsoft-news.eu

www.wgcshop.com

www.gunsnguys.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Charlie 16.10.2008, h. 17:10 Charlie
1911 śliczny!
Tłumiki też niczego sobie...
ocet 16.10.2008, h. 17:14 ocet
Ten Army Revolver Carbine jest boski. Pewnie jak zwykle tego typu cacuszka w Polsce będą niedostępne.
wodnyfilar 16.10.2008, h. 17:14 wodnyfilar
Nie wiedziałem, że istnieje karabin z magazynkiem od rewolweru...
Promant 16.10.2008, h. 17:16 Promant
Tu akurat raczej jest to modyfikacja rewolweru. Ale jest trochę, głównie amerykańskich konstrukcji, wykorzystujących zasilanie karabinu z bębenka.
grzesio93 16.10.2008, h. 17:28 grzesio93
P90 ca fuuj ;/ tm dużo lepsze... może magazynki tańsze wydadzą do niego? ^^
Antol 16.10.2008, h. 17:33 Antol
Grzesio,a miałeś tą P90 w ręce, strzelałeś z niej, widziałeś ją chociaż z 100 metrów? Bo ja nie, i nie wyrabiam sobie z góry zdania o niej. Będzie w Polsce się obejrzy a na razia oczekiwanie.
grzesio93 16.10.2008, h. 17:41 grzesio93
źle dobrałem słowa ;p ale te body jakoś tak troche dziwnie wygląda...
Wiewioor 16.10.2008, h. 17:45 Wiewioor
To P90 ma kosztować około 300 zł? Classic Army? o.0'
Kosa30 16.10.2008, h. 17:49 Kosa30
Pewnie sprężyna
Gogin 16.10.2008, h. 17:57 Gogin
P90 na pierwszy rzut oka nie wygląda super, ale widzę ze hi-cap w stocku, więc na pewno będą tańsze hi capy, aniżeli marujca i może z normalnym podkręcaniem.
Spirit 16.10.2008, h. 17:59 Spirit
+ Cła, + marże etc. i wyjedzie 500-600zł, tyle co m-ki SL .
Kelly 16.10.2008, h. 18:13 Kelly
Wpisz sobie Colt Peacemaker Buntline Lufa 500mm
Promant 16.10.2008, h. 18:14 Promant
Bo to jest replika z serii SL.
uzi43 16.10.2008, h. 18:15 uzi43
Coltcik wspanialy chociaz podczas aktualnego "wysypu" roznych wariacji tej repliki przejawily sie ladniejsze, ale zadna nie miala ladniejszych okladzin
Antol 16.10.2008, h. 18:25 Antol
Pytanie tylko teraz jest takie czy CA nie zmienił sposobu podawania kulki w tym P90, jeśli tak to bye bye marzenia o mid-capach i tańszych magach;)
H4xor 16.10.2008, h. 18:29 H4xor
Czemu p90 sl ;(
Sushi.50 16.10.2008, h. 18:30 Sushi.50
A ja jestem ciekaw czym różni się ta EBRka od poprzedniczki, light weight czyli z plastiku?
Promant 16.10.2008, h. 18:37 Promant
Może wagą?...
Wykonana jest z metalu.

Kart EBR long: 7.5kg w opakowaniu.
Kart EBR long light weight: 6kg w opakowaniu.
gryncek1 16.10.2008, h. 19:05 gryncek1
Czy mi się wydaje czy te tłumiki wkręca się na tłumiki ognia?...O_o
Dzwonek 16.10.2008, h. 19:13 Dzwonek
Gryncek - nie wydaje ci się, bo to jest tłumik z serii właśnie wkręcanych na tłumik płomienia.
Promant 16.10.2008, h. 19:20 Promant
Nic się nie wkręca, tam nie ma gwintu.
Tłumik dźwięku wsuwa się na tłumik płomienia i wciska ten wysunięty zatrzask. Bolce wchodzą w miejsce jednego z wklęsłych pierścieni na tłumiku ognia i tak trzymają na nim tłumik dźwięku.
Prezes_____ 16.10.2008, h. 19:22 Prezes_____
języki spustowe tańczą labade na weselu XD
Kamil 16.10.2008, h. 19:33 Kamil
Mam nadzieję że zrobią tego Colta też w wersji "krótkiej". Wreszcie miałbym replikę broni z filmów Leone...
Gogin 16.10.2008, h. 19:38 Gogin
@Antol: CA zawsze kopiuje od marujca więc nie ma się o co martwić ;p.
Mormaeglin 16.10.2008, h. 20:05 Mormaeglin
Hej, Kamil - widzę iż nie jestem odosobniony w miłości do Sergio i jego filmów
Cthulhu 16.10.2008, h. 20:23 Cthulhu
Ja muszę mieć karabinek rewolwerowy...
Jeżeli jeszcze któryś z producentów replik zdecydowałby się na wykonanie seryjnej repliki strzelby rewolwerowej na bodajże ga10, to naprawdę nie wiedziałbym już na którą z replik mam w końcu odkładać pieniądze
Morn 16.10.2008, h. 20:28 Morn
śliczny ten karabin rewolwerowy
Tuksiak 16.10.2008, h. 23:55 Tuksiak
Oooo P90, normalnie taniej niż 800 zeta... Może Małżonka pozwoli na następną replikę.... Bo TM za drogie ;-(
Kurczaki, tak się zastanawiam, kiedy mi się skończy miejsce w domu na repliki , albo Kobita straci cierpliwość i sama zacznie je tak kolekcjonować (choć w sumie, na razie ma całą jedną mniej tylko ).
Westie 17.10.2008, h. 01:53 Westie
Panowie, hartfordowski Remington NMA (na bebechach starej Tanaki, czyli gaz do bębna) w wersji pistoletowej wyszedł już dawno, teraz miała być jego reedycja. Have faith.
Shafa 20.10.2008, h. 12:00 Shafa
A ja się chyba skusze na to P90. Małe,lekkie,poręczne. No i z CA do którego mam już wypracowane zaufanie(3 repliki w domu zero problemów mimo ciorania w błocie,piachu czy deszczu)