Daj cynk
Reklama

Aktualności

King Arms: orgia magazynków

Aktualności, 16.10.2008, h. 15:29, dodał: Promant
27

Po wypuszczeniu magazynka do swojej nowej repliki ASG AEG Galil, firma King Arms włącza do oferty szereg midcapów i hicapów, dedykowanych do różnych typów replik.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowe magazynki firmy King Arms wykonane są zarówno z tworzywa, jak i z metalu, i mają być sprzedawane pojedynczo oraz w box'ach po 5 sztuk. Nie są znane, póki co, ceny detaliczne, ale już wkrótce magazynki powinny pojawić się w sprzedaży detalicznej. Niewątpliwą ciekawostkę stanowią magazynki, jak dotąd na rynku oferowane w ograniczonym zakresie przez innych producentów, dedykowane do replik M1A1 Thompson oraz MP40. Magazynki do M1A1 to midcapy, o pojemności 110BB, wykonane z tworzywa i oferowane w kompletach po 5 sztuk.

 

 

 

Magazynki do MP40 również wykonano z tworzywa, mają pojemność 110BB i oferowane są w kompletach po 5 sztuk.

 

 

 

Oprócz powyższych firma King Arms wprowadza na rynek kolejne magazynki do replik AK oraz magi do: G3, M14 i AUG. Magazynki do AK oraz G3 oferowane będą pojedynczo lub w kompletach po 5 sztuk. Magazynki do AK mają pojemność 140BB i wykonane są z metalu. 

 

 

 

Magazynki do replik G3 [systemu TM] również wykonano z metalu, a ich pojemność wynosi 130BB.  

 

 

Do replik M14 firma King Arms proponuje lowcapy, o pojemności 70BB, oraz hicapy o pojemności 450BB. Magazynki, wykonane z metalu, oferowane są w box'ach po 5 sztuk.

 

 

 

Ostatni typ, spośród proponowanych przez KA produktów, to magi do repliki AUG. Są to hicapy, o pojemności 330BB, wykonane z tworzywa i oferowane w zestawach po 5 sztuk.  

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

arms.com/">www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Warlord Shadow 16.10.2008, h. 15:36 Warlord Shadow
BUHAHAHA! Ale tytuł! Świetny!
A ceny?
ramiel 16.10.2008, h. 15:49 ramiel
ORGIA
Promant 16.10.2008, h. 15:51 Promant
Ceny - tak jak napisałem - będą znane po trafieniu towaru do sklepów. To jest info ze strony producenta, czyli tylko o wprowadzeniu produktu na rynek, nie podają nawet sugerowanej ceny detalicznej.
Wiewioor 16.10.2008, h. 15:59 Wiewioor
eeeetam... ale to już wszystko jest... dali by magi do P90 w cenie niższej niż chińska replika to bym się ucieszył...
Promant 16.10.2008, h. 16:05 Promant
Każdemu nie dogodzisz.
A magów np do MP40 o takiej pojemności nie było.
Ravenkan 16.10.2008, h. 16:47 Ravenkan
Hicapy pakowane po 5 sztuk... AUG to nie broń wsparcia ^^ Ale dobrze że pracują.
Charlie 16.10.2008, h. 17:06 Charlie
No racja... Po co aż 5 hi capów? Lepiej by było pojedynczo.
Dawidzik1 16.10.2008, h. 17:12 Dawidzik1
Szkoda tylko że plastikowe te magi do mp40...
Promant 16.10.2008, h. 17:14 Promant
To, że producent oferuje w boxach, nie znaczy, że sklepy też będą sprzedawać tylko w boxach. Pewnie część magazynków zaoferują pojedynczo, zwłaszcza tych metalowych i hicapów.
gross 16.10.2008, h. 17:49 gross
Mid-capy do G3 na kulkach powyżej 0,3g tną się.

Hi-cap do G3 jest nierówno złożony i podaje tak 50%... polecam.
Szarak 16.10.2008, h. 17:59 Szarak
Dobry tytuł, nie ma co
Ravenkan 16.10.2008, h. 18:15 Ravenkan
gross - dopiero wydali i już o nich wszystko wiesz?
Racja Promant ;]
gryncek1 16.10.2008, h. 19:00 gryncek1
O fajnie...szkoda że nie wyjdą takie pack'i do mini uzi kjw....
Viamortis 16.10.2008, h. 19:11 Viamortis
O, nie ma magów do eMek
Prezes_____ 16.10.2008, h. 19:21 Prezes_____
w koncu zrobiono magi do m14
Yarak 16.10.2008, h. 19:22 Yarak
Jezzu, no sorry ale nazwa tematu mnie.... lekko mówiąc powaliła.
Promant 16.10.2008, h. 19:43 Promant
Widzę, że niektórzy znają chyba tylko jedno znaczenie terminu "orgia"...
A potocznie ma różne zaczenia.

Słownik znaczeń wyrazów PWN:
"orgia":
«wielka różnorodność, bogactwo np. barw, dźwięków, smaków, przedmiotów itp.»

Według słownika wyrazów obcych Kopalińskiego:
"jaskrawa, krzykliwa wystawa, parada, pokaz czegoś"
Marius7 16.10.2008, h. 19:45 Marius7
Ciekawe, kiedy Capri je wprowadzi do oferty
Promant 16.10.2008, h. 19:47 Promant
No, jeśli Capri wprowadzi do oferty magazynki do MP40, to pierwszego klienta już ma.
Cappuccio 16.10.2008, h. 20:39 Cappuccio
nie ma magów do m-ek bo takie są od dawna.

P.S.
Sam mam hicap krótki metalowy - cudo (jakość wykonania i podawanie kulek)
i 5 midcapów ?! krótkich na kilkadziesiąt (bliżej 100 kulek)- plastik - tragedia .... po wyjęciu z pudełka się rozleciały w ogóle połówki nie były sklejone ... i teoretycznie są nierozbieralne... ale jak je poskładałem do kupy to nawet ładnie pracują.
Ahmed 16.10.2008, h. 21:27 Ahmed
sorii ale jak dla mnie porażka z tymi magami do mp i tomiego, plastik total shit.
To już biedne małe chińczyki tłoczą metalowe np do mp40 cena w polandach 25zł za sztukę i to full metal !!!
Jedyny ból to że do tomasza chiniole robią tylko hi capy no ale za 39zł heheeh
a plasticzki żenuła - ktoś tu się nie popisał !!!
pozdrawiam Ahmed
gross 16.10.2008, h. 22:42 gross
Ravenkan: Dopiero co o nich napisano tutaj, kupiłem je 4 miesiące temu na WGC. Gratuluję napinki, ale wyszła Ci słabo.

Pozdrawiam.
Mark99 16.10.2008, h. 23:47 Mark99
Jak już się uparli to by dali w boxach realcapy albo max 60 kulek a nie 140...
Ale sklepy i tak będą sprzedawać pojedyńczo i robić na tym niezły interes
zmora 16.10.2008, h. 23:56 zmora
Magi do Tomcia po 25zł.
$3
Pasują do TM
Link 17.10.2008, h. 12:29 Link
Box 5 hi capów do AUG'a... No prawie jak karabin wsparcia.
Germ 17.10.2008, h. 15:10 Germ
zmora - to jest mag Cyber Gun... Nie King Arms.
zmora 17.10.2008, h. 21:01 zmora
Wiem że to Cyber Gun, kilka postów wcześniej padło stwierdzenie, że chinole nie robią do Thompsona lowcap-ów.
I to nie są magazynki produkowane we Francji dla Cybergun.